13 maja 2009, 17:30
0
Zabrakło tu tylko Patricka Kluiverta :D
2 maja 2009, 21:05
Po 1 połowie 3:1 DLA BARCY SUPER
2 maja 2009, 12:20
POMOCY!!! Na jakim programie będzie transmisja tego meczu!! Albo podajcie link jakiegoś internetowego programu. Proszę i z góry dzięki!!
18 kwietnia 2009, 20:56
Macie może link radiowy po polsku??
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Zabrakło tu tylko Patricka Kluiverta :D
0
Po 1 połowie 3:1 DLA BARCY SUPER
0
POMOCY!!! Na jakim programie będzie transmisja tego meczu!! Albo podajcie link jakiegoś internetowego programu. Proszę i z góry dzięki!!
0
Macie może link radiowy po polsku??
0
Macie może link radiowy po polsku??
0
Zabrakło tu tylko Patricka Kluiverta :D
0
Po 1 połowie 3:1 DLA BARCY SUPER
0
POMOCY!!! Na jakim programie będzie transmisja tego meczu!! Albo podajcie link jakiegoś internetowego programu. Proszę i z góry dzięki!!