Błędy sędziowskie się zdarzały i będą się zdarzać dopóki nie będzie powtórek wideo.
Raz się myli na korzyść jednej drużyny, raz na korzyść drugiej, więc nie ma co mówić, że w jakimkolwiek meczu sędzia specjalnie sędziuje pod Real czy Barcelonę.
Poza tym jakby było tak jak wielu tutaj pisze, że Perez już przed sezonem zapewnił sobie mistrzostwo dla Realu, to Real na pewno by nie czekał na nie aż 5 lat, pomyślcie ;)
Błędy sędziowskie się zdarzały i będą się zdarzać dopóki nie będzie powtórek wideo.
Raz się myli na korzyść jednej drużyny, raz na korzyść drugiej, więc nie ma co mówić, że w jakimkolwiek meczu sędzia specjalnie sędziuje pod Real czy Barcelonę.
Poza tym jakby było tak jak wielu tutaj pisze, że Perez już przed sezonem zapewnił sobie mistrzostwo dla Realu, to Real na pewno by nie czekał na nie aż 5 lat, pomyślcie ;)
Komentarze
1
Błędy sędziowskie się zdarzały i będą się zdarzać dopóki nie będzie powtórek wideo.
Raz się myli na korzyść jednej drużyny, raz na korzyść drugiej, więc nie ma co mówić, że w jakimkolwiek meczu sędzia specjalnie sędziuje pod Real czy Barcelonę.
Poza tym jakby było tak jak wielu tutaj pisze, że Perez już przed sezonem zapewnił sobie mistrzostwo dla Realu, to Real na pewno by nie czekał na nie aż 5 lat, pomyślcie ;)
0
Chodzi o to, że jeśli 38 kolejke rozgrywali na wyjeździe to ostatni raz ją wygrali w 1973 roku.
1
Błędy sędziowskie się zdarzały i będą się zdarzać dopóki nie będzie powtórek wideo.
Raz się myli na korzyść jednej drużyny, raz na korzyść drugiej, więc nie ma co mówić, że w jakimkolwiek meczu sędzia specjalnie sędziuje pod Real czy Barcelonę.
Poza tym jakby było tak jak wielu tutaj pisze, że Perez już przed sezonem zapewnił sobie mistrzostwo dla Realu, to Real na pewno by nie czekał na nie aż 5 lat, pomyślcie ;)
0
Chodzi o to, że jeśli 38 kolejke rozgrywali na wyjeździe to ostatni raz ją wygrali w 1973 roku.