27 grudnia 2010, 21:52
0
Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Oj, oj, oj ale zdjęcie, jeszcze z mundialu :/
27 grudnia 2010, 20:54
27 grudnia 2010, 20:46
RealCF17 Wg. ciebie musimy czekać na koniec sezonu, aby sie przekonać, że Ronaldo jest gorszy. My nie musimy czekac. Piąteczka!
15 grudnia 2010, 16:18
Mała literówka, Gran Derbi powinni być, a jest Gran Debri.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Oj, oj, oj ale zdjęcie, jeszcze z mundialu :/
0
Nie ma co jak porównywanie ich obydwu ^^
0
RealCF17
Wg. ciebie musimy czekać na koniec sezonu, aby sie przekonać, że Ronaldo jest gorszy. My nie musimy czekac. Piąteczka!
0
Mała literówka, Gran Derbi powinni być, a jest Gran Debri.
0
RealCF17
Wg. ciebie musimy czekać na koniec sezonu, aby sie przekonać, że Ronaldo jest gorszy. My nie musimy czekac. Piąteczka!
0
Nie ma co jak porównywanie ich obydwu ^^
0
Mała literówka, Gran Derbi powinni być, a jest Gran Debri.
0
Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Oj, oj, oj ale zdjęcie, jeszcze z mundialu :/