Drevis
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pilkarzfcb10
30,75. wspomniane 25zł NETTO
0
@WybitnyMessi
http://hypewriter.files.wordpress.com/2010/06/spain2.jpg
0
http://www.online-mecze.pl/2012/03/1-specialny-kana-sportowy.html
Dla niewybrednych bo trochę badziewiak.
0
Katsumi, Buzinga, dzięki.
0
Kto mi powie co to za mecz teraz Barca- Sociedad?
Nie ma tego na livescorze ani nigdzie, tylko widzę na stronach bukmacherów, np. tu
https://www.bwin.com/pl/liveBets.aspx
0
Mam pytanie- co to za mecz teraz:
Rayo Vallecano- FC Barcelona
Na livescorze nie ma, na bwinie widać:
https://www.bwin.com/pl/liveBets.aspx
0
fcbarcelona 109
Z FCBarca.com- 720p
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=34575
Z zewnątrz (możliwe pobranie 1080p)
http://allgoals.pl/liga-bbva/118503-liga-bbva-2010-11-barcelona-vs-real-madryt-29-11-2010-a.html
0
Wychodzą podstawowym składem czy rezerwami?
0
A drabinka jest już znana?
0
No ok, ale rok temu nie było czasem takiego losowania że od razu było losowane gdzie pierwszy mecz będzie zagrany, jakieś wybory najlepszych piłkarzy itp?
0
No ok, ale rok temu nie było czasem takiego losowania że od razu było losowane gdzie pierwszy mecz będzie zagrany, jakieś wybory najlepszych piłkarzy itp?
0
only_barca
Dzięki, szkoda że nie dam rady Łysego posłuchać, trudno :)
0
Będę w domu około 12:10, będzie już w trakcie losowania czy jak zwykle jakieś przemowy itp?
0
A czy wie ktoś kiedy jest losowanie?
0
Będzie cały mecz do pobrania? Bo nie mogłem oglądać.
0
http://fcbarca.com/forum/viewtopic.php?p=316691#316691
0
Jeżeli tylko nie przeszkodzą kontuzje żadne transfery nie są potrzebne. Atak mamy przepełniony a pomocy i obrony w sam raz. Zmiennicy znajdą się na każdej pozycji.
0
Będzie wrzucony mecz PL z Valladolid?
0
Ja trochę nie na temat,ale
BĘDZIE WRZUCONY MECZ Z VALLADOLID Z C+SPORT? BO NIE WIEM CZY ŚCIĄGAĆ W ANG...
0
A jest szansa na cały mecz z C+Sport? Zupełnie inaczej ogląda się z polskim komentarzem :-)
0
A kiedy będą?
0
Będzie wrzucony cały mecz, razem z celebracją?
0
Można gdzieś celebrację oglądać?
0
34 brameczki
0
Yess, igool śmiga, 4-0
0
Nie no gdzie wy oglądacie? Wszystko off...
0
Rozumiem że na C+Sport będzie celebracja pokazana?
0
Real remisuje
0
Nie żebym był pazerny,ale jakby Real stracił punkty to bym się nie obraził :-)
0
No i dobrze, nie będziemy reklam oglądać.