0

@pilkarzfcb10

30,75. wspomniane 25zł NETTO

0

0

0

Katsumi, Buzinga, dzięki.

0

Kto mi powie co to za mecz teraz Barca- Sociedad?

Nie ma tego na livescorze ani nigdzie, tylko widzę na stronach bukmacherów, np. tu

https://www.bwin.com/pl/liveBets.aspx

0

Mam pytanie- co to za mecz teraz:

Rayo Vallecano- FC Barcelona

Na livescorze nie ma, na bwinie widać:

https://www.bwin.com/pl/liveBets.aspx

0

0

Wychodzą podstawowym składem czy rezerwami?

0

A drabinka jest już znana?

0

No ok, ale rok temu nie było czasem takiego losowania że od razu było losowane gdzie pierwszy mecz będzie zagrany, jakieś wybory najlepszych piłkarzy itp?

0

No ok, ale rok temu nie było czasem takiego losowania że od razu było losowane gdzie pierwszy mecz będzie zagrany, jakieś wybory najlepszych piłkarzy itp?

0

only_barca

Dzięki, szkoda że nie dam rady Łysego posłuchać, trudno :)

0

Będę w domu około 12:10, będzie już w trakcie losowania czy jak zwykle jakieś przemowy itp?

0

A czy wie ktoś kiedy jest losowanie?

0

Będzie cały mecz do pobrania? Bo nie mogłem oglądać.

0

Jeżeli tylko nie przeszkodzą kontuzje żadne transfery nie są potrzebne. Atak mamy przepełniony a pomocy i obrony w sam raz. Zmiennicy znajdą się na każdej pozycji.

0

Będzie wrzucony mecz PL z Valladolid?

0

Ja trochę nie na temat,ale

BĘDZIE WRZUCONY MECZ Z VALLADOLID Z C+SPORT? BO NIE WIEM CZY ŚCIĄGAĆ W ANG...

0

A jest szansa na cały mecz z C+Sport? Zupełnie inaczej ogląda się z polskim komentarzem :-)

0

A kiedy będą?

0

Będzie wrzucony cały mecz, razem z celebracją?

0

Można gdzieś celebrację oglądać?

0

34 brameczki

0

Yess, igool śmiga, 4-0

0

Nie no gdzie wy oglądacie? Wszystko off...

0

Rozumiem że na C+Sport będzie celebracja pokazana?

0

Real remisuje

0

Nie żebym był pazerny,ale jakby Real stracił punkty to bym się nie obraził :-)

0

No i dobrze, nie będziemy reklam oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?