Drzymala94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uwaga intuicja mi podpowiada, że będzie babol na spulem Busi z Matsem, ale mimo to wygrana
1
A Busi... Więc trudny mecz, niby kapitan ale bez cojones. Na szczęście
xavi ma jaja.
0
@patry295 nie widzę nic złego w Popielu.
1
Brawo Messi 87'. Rocznik i minuta premierowo w lige. Zaczęło się Messi zdominuje grę w ap$G
0
@robimen12345 busi klepie tylko dziada, cały czas to samo w kółko od lat, czasami uda się podanie, ale po tylu latach gry, czasami musi się udać. Przy takim doświadczeniu to nawet ja bym grał dobrze, z resztą to nie filozofia klepać w tyl lub najbliższego
0
Xavi w ma zbyt piękne włosy, nie wyłysieje w barcy. Raczej osiwieje
0
Wysyp trenerow... Sporo ich
0
W normalnej sytuacji, po takich słowach la liga nasza. Teraz nawet rubiles nic nie wskura
0
Za darmo odejdzie...
0
Nie znam tego oklahoma
0
@majkel02 wszystko rozumiem, ale Busi powinien odejsc
0
Kapitan, który poszedł z tonącego okrętu
0
Fake news... Można się rozejść
0
Będzie doił jak cou, dembele, aguero itd
0
Co powiedziak perez?
0
@agaFCB specjaliści od fatiego już na pewno zniszczą mu kariere, oby sepsy albo czegoś gorszego nie dostał, ansu też 3 razy operowali
0
Nie problemy z sercem tylko barca nie chce mu płacić za l4.
1
Na pewno nie pobije rekordu Koemana 3 przegranych klasyków z rzedu
0
Zawsze będę go pamiętal jako tego co strzelił pięknego samobója na Euro. Cóż fajnie było Cie mieć w Barcelonie.
0
@Nefir odniosłem się tylko do kom z ofensywy. Prawda że xavi zaczyna grać amogosani i obawiam się że amigosi będą betonem
1
@Magicc89PL mądre słowa, rzadkie tutaj
0
@poskus amigosi byli, są i będą
2
Pokaz jaja, charakter zbuduj nowa błyskotliwa barce, pozbądź się starej gwardii. Posadź w końcu busiego na ławę i wpuszczaj gdy wynik już ustalony
0
@robimen12345 bez posadzenia busiego nie będzie rewolucji. Iniesta miał magię, inteligencję. Busi to stare wolne tiki takowe rzemiosło z przebłyskami.
0
Jest stresik? Jak zagrają nasi? Łatwe zwycięstwo i pieknyvstyl czy bicie głową w mur?
0
Nie każdy może grać tiki take. Guardiola próbował zaszczepić w bayern ie i grali gorzej niż przed jego przyjściem. W man city też grają inaczej. Zmiany stylu to żmudny proces
0
@agaFCB Old boy...znsczy sie
0
Co myślicie o Isco? Może by go zabrać z realu byłby drugi Luis Enrique, on nie ma dna realu, a ma technikę dobra do Barcelony? Co myślicie.
0
Fdj to dobry zawodnik ale chyba bez DNA barcy niestety
0
@4Fabregas4 busi czas się pożegnać. Blokujesz odrodzenie barcy