0

Uwaga intuicja mi podpowiada, że będzie babol na spulem Busi z Matsem, ale mimo to wygrana

1

A Busi... Więc trudny mecz, niby kapitan ale bez cojones. Na szczęście
xavi ma jaja.

0

@patry295 nie widzę nic złego w Popielu.

1

Brawo Messi 87'. Rocznik i minuta premierowo w lige. Zaczęło się Messi zdominuje grę w ap$G

0

@robimen12345 busi klepie tylko dziada, cały czas to samo w kółko od lat, czasami uda się podanie, ale po tylu latach gry, czasami musi się udać. Przy takim doświadczeniu to nawet ja bym grał dobrze, z resztą to nie filozofia klepać w tyl lub najbliższego

0

Xavi w ma zbyt piękne włosy, nie wyłysieje w barcy. Raczej osiwieje

0

Wysyp trenerow... Sporo ich

0

W normalnej sytuacji, po takich słowach la liga nasza. Teraz nawet rubiles nic nie wskura

0

Za darmo odejdzie...

0

Nie znam tego oklahoma

0

@majkel02 wszystko rozumiem, ale Busi powinien odejsc

0

Kapitan, który poszedł z tonącego okrętu

0

Fake news... Można się rozejść

0

Będzie doił jak cou, dembele, aguero itd

0

Co powiedziak perez?

0

@agaFCB specjaliści od fatiego już na pewno zniszczą mu kariere, oby sepsy albo czegoś gorszego nie dostał, ansu też 3 razy operowali

0

Nie problemy z sercem tylko barca nie chce mu płacić za l4.

1

Na pewno nie pobije rekordu Koemana 3 przegranych klasyków z rzedu

0

Zawsze będę go pamiętal jako tego co strzelił pięknego samobója na Euro. Cóż fajnie było Cie mieć w Barcelonie.

0

@Nefir odniosłem się tylko do kom z ofensywy. Prawda że xavi zaczyna grać amogosani i obawiam się że amigosi będą betonem

1

@Magicc89PL mądre słowa, rzadkie tutaj

0

@poskus amigosi byli, są i będą

2

Pokaz jaja, charakter zbuduj nowa błyskotliwa barce, pozbądź się starej gwardii. Posadź w końcu busiego na ławę i wpuszczaj gdy wynik już ustalony

0

@robimen12345 bez posadzenia busiego nie będzie rewolucji. Iniesta miał magię, inteligencję. Busi to stare wolne tiki takowe rzemiosło z przebłyskami.

0

Jest stresik? Jak zagrają nasi? Łatwe zwycięstwo i pieknyvstyl czy bicie głową w mur?

0

Nie każdy może grać tiki take. Guardiola próbował zaszczepić w bayern ie i grali gorzej niż przed jego przyjściem. W man city też grają inaczej. Zmiany stylu to żmudny proces

0

@agaFCB Old boy...znsczy sie

0

Co myślicie o Isco? Może by go zabrać z realu byłby drugi Luis Enrique, on nie ma dna realu, a ma technikę dobra do Barcelony? Co myślicie.

0

Fdj to dobry zawodnik ale chyba bez DNA barcy niestety

0

@4Fabregas4 busi czas się pożegnać. Blokujesz odrodzenie barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?