0

A tak swoją drogą to dlaczego każdy kto ma dobre zdanie o Alexisie jest minusowany ?? Pasowałoby poszanować zdanie kogoś innego !!

0

Hasz29 - właśnie o cenę się rozchodzi, przypomnij sobie co było z Tevezem,
zbuntował się i trafił do rezerw, i mimo to City nie spuściło ceny z niego dalej żądali ogromnych pieniędzy jak za gracza który jest nie pożądany w klubie. A co my zrobiliśmy z Ibrą, sprzedaliśmy za cenę 3x niższą niż kupiliśmy, nie mogliśmy sobie pozwolić na żądanie za niego pełnej wartości.

0

Hasz29 - Aguero jest nie do wyciągnięcia za rozsądne pieniądze, bo szejki mają dużo dolarów więc nie muszą obniżać cen nawet jak się gracz nie sprawdzi, podejrzewam że te 60 to minimum, a szkoda bo bardzo sobie cenię tego piłkarza.

0

Muslera na pewno lepszy niż ten cały Guaita albo co gorsza jakiś wychowanek który będzie za pewne na siłę bedzie upychany do grania, bo wiadomo że jak Real ma Casillasa to my też musimy mieć wychowanka, nie ważne że jest beznadziejny.

0

Ja jestem mimo wszystko za sprzedażą Alexisa bo u nas się po prostu marnuje, w Juve czy Interze na 100% zacząłby grać z powrotem dobrze.
Ale wraz z nim sprzedałbym Pedro który także nie jest na tyle utalentowany by brać w Barcelonie, on się przez te ostanie lata ślizgał na plecach kolegów drużyny.

0

A z resztą nazywajcie go jak chcecie, to nie o mnie nie świadczy, jak chcecie żyć dalej w swoim hejterskim świecie to powodzenia.

Ja jak będzie nabór do rekcji to chyba się zgłoszę bo czas trochę ogarnąć to co tu się dzieje !!!

Pozdrawia

0

dezkrit - ale ja to rozumiem i szanuję, ale nie zniosę jak się kogoś nazywa patałachem, to bardzo mocne słowo, zwłaszcza że się samemu nie osiągnie co on już osiągną, mimo słabej gry w tym sezonie.

0

R10M10 - nic nie rozumiesz, nie chodzi oto by nie krytykować go za słabą grę, ale o nazywanie kogoś PATAŁACH jest nieodpowiednie, oraz dziecinne.

Napisz że Alexis gra słabo, tyle wystarczy nie trzeba nikogo wyzywać !!

0

dezkrit - ale zrozum że to nawet nie chodzi o krytykę samą w sobie, ale oto że są na forum ludzie którzy krytykują zawsze, nie ważne jak gra zawsze jest krytyka, a najgorsi są ci co do tego wyzywają od patałachów.

0

R10M10 - tak jak pisałem oglądam WSZYSTKIE mecze Barcy bez wyjątku.
NIE piszę że Alexis gra dobrze, bo po prostu tak nie jest.

Tylko nazywanie go patałachem to jest po prostu nieodpowiednie, oraz dziecinne !!

0

R10M10 - tak się składa że oglądam, wszystkie bez wyjątku.
Tak że możesz sobie darować dziecinne zaczepki z you tobe !

0

Jak czytam niektóre komentarze to czasami aż ręce opadają ... krytyka, krytyką ale jakaś taka konstruktywna, a nie 70% to wyzywanie od patałachów (za co powinien być BAN - R10M10), pisanie bo jest słaby i tyle, bo marnuje setki.

Odnoszę takie wrażenie że co nie którzy mają takie podejście że Alexis gra słabo specjalnie, marnuje setki specjalnie, a nie dlatego że po prostu jest bez formy, czy z innych powodów których możemy po prostu nie znać !!!

0

R10M10 - jakim prawem nazywasz go patałachem. Gość z absolutnej biedy stał się głównym motorem swojej reprezentacji, chciały go najlepsze zespoły europy. Ciekawe co ty w życiu osiągnąłeś ???



0

constantine16 - napisałeś dokładnie to co mi chodziło po głowie.
Szkoda że dzieci z forum tego nie rozumieją.

Pozdrawiam

0

_A*E*A_, a gdzie ty że znalazł 2 zmarnowane setki Alexisa ja widziałem
jedną tą po podaniu Alvesa, ta druga to raczej 40% za mocno zagrana piłka by Alexis doszedł.

0

Stelios23 - puknij się w ten głupi łeb kretynie, z resztę ten post to do wszystkich podobnych co inny mecz oglądali, pozdrawiam i życzę miłego chejtowania /Alexisa/Villi/Pique/Valdesa/

0

Poziom inteligencji co niektórych poraża, wynik dobry zawali sędzia liniowy oraz ten za bramką VV. I najazd na Alexisa standardowy, zmarnował 1 setkę a nie 2, włączcie czasem myślenie to nie boli. Najgorzej na sza obrona a w ataku to najsłabiej Villa, przez cały mecz kompletnie nie widoczny.

0

To nie wina VV, został zmylony przez Bartre, o sędziowaniu nie wspomnę.

0

Saviola88 - to chyba inny mecz oglądasz.

0

Oby nie KO Leo bo w ofensywie leżymy. Villa niewidoczny ale za to Alexis się stara i jak na razie dobry zawody. Ale nasza obrona to lekki dramat.

W drugiej uspokoić grę i można myśleć o korzystnym wyniku.
LEO trzymamy kciuki aby cię po przewie ujrzeć !!!

0

Tello lepsza forma od Alexisa, tak ten pierwszy zagrał dobrze z Celtą, a ten drugi ostatnio z Depor,Milanem,Rayo, tak ale lepiej postawić na Tello bo on lepiej kiwa w jedną stronę i gdy ma 10 m wolnego miejsca !!!
A każdą setkę wykorzystuje w ten sam sposób, podkręcając w prawy róg bramki. Poza tym Alexis może zagrać na lewej, prawej stronie, jak i w środku ataku, i jeszcze co istotnie gra bdb dobrze główką, co może być potrzebne przy autobusie jaki z pewnością zagra PSG.

Pozdrawiam

0

Tak jasne, Tello przewyższa Alexisa ... jak na razie to on nawet nie gra w reprezentacji ba nie jest nawet powoływany. Jeśli by brał sam talent to Alexis jest bardziej utalentowany niż Tello czy Pedro, oni po prostu są wychowankami wiec im jest lepiej grać w Barcy bo mają ją we "krwi"
kumacie już .... Z całym szacunkiem ale obrońcy PSB nie będą się nabierać na te jego wypuść piłkę i ją goń, nabierać. Kto tam w ogóle grał w obronie Celty.

A co do ostaniach dobrych meczów Alexisa to raczej 3 ostanie były dobre.

0

King - pewnie po części masz rację, ale jak było naprawdę to pewnie nigdy się nie dowiemy. A Pep pewnie już do Barcy nie wróci.

0

*marnowana

0

Astad - masz rację, ale w przekroju z całego sezonu bramki z kontry to tylko ułamek wszystkich bramek. Nawet jak jest okazja to prawie zawsze okazja do niej jest hamowana, i prawie zawsze hamującym jest Xavi !!

Dla tego trzeba to zmienić, bo mamy zawodników do kontr (Alexis, Pedro, Villa, Alba, Tello, Messi, a w przyszłości może i Neymar).

Oczywiście nie mówię aby rezygnować z Tiki-taki, wręcz przeciwnie powinna ona być dalej tą taktyką przewodnią.

0

Tzard - dokładnie, czasami ten brak kontr denerwuje, z resztą strzałów z dystansu też. Ale warto powiedzieć że ostatnio się to poprawia.

0

Kind - z prawami do wizerunków piłkarzy to my kulejemy. Nie wiem czy wiesz ale w Barcelonie każdy piłkarz otrzymuje bodajże 90% czy nawet więcej % praw do wizerunku, taka nasza polityka. W Realu jest na odwrót.
(Nie jestem pewny w 100%)

Aczkolwiek Kun to byłaby super sprawa.

0

KingLeonidas - tylko teraz pytanie czy nie będzie tak samo z Neymarem, czy każdym innym zawodnikiem. Obawiam się że kogo byśmy nie kupili to może być podobna sytuacja w ataku.

0

piachuFCB - może i racja, ja się jednak inaczej wypowiem i za drogi i nie do wyciągnięcia :))

Chelsea nie puści raczej następcy Czecha, aczkolwiek suma w okolicach
40 mln mogłaby ich przekonać. A to jak wiemy jest zdecydowanie za dużo jak na nasz budżet, no chyba że sprzedamy VV za sumę w okolicach 20 mln, lecz w to bym raczej wątpił.
Wartość naszego portero to na ten czas tak do 10 mln (kończący się kontrakt), a i trzeba dodać że sam VV chce iść raczej do czołowego klubu, a większość czołowych raczej nie potrzebuje 1-ego bramkarza.

0

Z bramkarzem jest taki problem że albo są nie do wyciągnięcia
- Neuer, De Gea,
albo za drodzy
- Thibaut Courtois.
albo nie ten poziom
- Guaita.

Zobaczymy co zarząd i trener wymyślą, mam tylko nadzieję że nie wpadną na pomysł by na siłę wcisnąć kogoś ze szkółki, i znowu będziemy się męczyć tak jak z VV z początkowych lat jego kariery !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?