0

Jednak Atleti musi troche poczekać z radością...

0

Hmm... A może to Korona KIelce?

0

Gratulacje dla Atletico za mistrzostwo jesieni...

0

Ja mam małe pytanko odnośnie nowej FIFY. Czy wersja PC różni się czymś od konsolowej? Nie wiem czy czekać aż na X360 stanieje czy kupić taniej na komputer.

0

Panowie patrząc na historyczne wyczyny, było o wiele gorzej(wyniki 0:3). Trzeba być dobrej myśli. Oglądam Liverpool właśnie, mają też 0:2 do odrobienia, do przerwy jest 2:1 dla The Reds. Wygląda na to ,że mają szanse na awans. Pamiętajmy, nadzieja umiera ostatnia. VeB!

0

@piotrek.spoko
Też to zauważyłem.
Nie martw się ;) GD na Camp Nou będzie komentować dobrze nam znany Pan Laskowski, a nie Mister Darek "Żordi Albi" Szpakowski. Mam nadzieje(jako wierny kibic), że nasi rycerze pokażą swój honor i nie oddadzą meczu za darmo. Jeśli chodzi o wczoraj to ech... wszystko opisuje powyższy artykuł ;/ Trzeba zapomnieć o "tym" i patrzeć przed siebie z podniesioną głową.
Som i serem, Visca el Barca!

0

raul7
Inigo w porównaniu do Luiza,Hummelsa i Sakho jest naprawdę tani. Za nich będą chcieli nie mniej niż 30 mln ojro. Co ja bredze, BVB zażyczy sobie za Hummelsa 40 mln.

0

Luiz lubi powodować dużo jedenastek, a poza tym Romek go nie puści. Z Sakho jest podobnie, szejkowie zapłacą mu więcej niż w Barcelonie. Inigo Martinez wg. mnie najbardziej pasuje. Młody, ograny w PD, i przede wszystkim tani. Zarząd się bardzo pomylił kupując Songa. On wcale nie pasuje na stopera(Tito myślał że sie sprawdzi w obronie). IMO Bartra powinien dostać szanse kiedy liga będzie na 100% wygrana i wtedy zobaczymy.

0

Alba wejdzie w 2 połowie na zmęczony Real.Jego rajdy i klepa z Andresem może nieźle namieszać . Przeczuwam ,że RM będzie grał wysokim pressingiem od początku. Z drugiej strony podobnie. Mou wpuści Di Marie za Callejona.VeB!

0

Ja chętnie zobaczyłbym Pedro na skrzydle. Silva moim zdaniem przygasł po meczu ze słabą Irlandią. Torres powinien tak po 60 min. zmienić Cesca. Trener Bento uważa ,że lepiej dla nich jak el Nino zagra w ataku, bo łatwiej go będzie pokryć. Tak w sumie to Portugalia nie wygrywała z kimś mocnym(Holandia, która nie była drużyną), z Danią w końcówce urwali 3 pkt. ,Czechy to wiadomo. Hiszpania zaczaruje i przeczuwam 3-0.

0

Nic tylko płakać :/ Szkoda,szkoda. Polska była jednym z moich faworytów do wielkiego finału w Kijowie(Jeszcze Hiszpania,która na 80% wydzie z grupy). Whatever.... Pep za Smude!

0

Przydałyby sie karne xD Pique to niezły jajcarz :D

0

Dla tych co mówią ,że to koniec naszej(czyli Barcelony) ery. Pamiętacie sezon 09/10? Wtedy wygraliśmy tylko ligę, odpadliśmy w półfinale LM, a o PK to już nie wspomne. Po prostu Pep musi wyciągnąć wnioski z tego czarnego tygodnia. Podpisać kontrakt i myśleć nad kolejnym sezonem. Widocznie zabrakło nam szczęścia(kontuzje itd.). Teraz może być tylko lepiej.VeB!
Som i serem!

0

Panowie bądźmy optymistami. Skuteczność przyjdzie w parze z motywacją. Pamiętacie jak w tamtym sezonie Villa sie zablokował? Kiedy był potrzebny strzelił decydującą bramkę na 3:1 z Manchesterem. Więc prędzej czy później Alexis i Pedro zaczną zdobywać bramki. Pep dobrze wie co sie dzieje z jego drużyną. Ja wierzę w co najmniej dublet dla Barcy w tym sezonie. VeB!

0

Panowie bądźmy optymistami. Skuteczność przyjdzie w parze z motywacją. Pamiętacie jak w tamtym sezonie Villa sie zablokował? Kiedy był potrzebny strzelił decydującą bramkę na 3:1 z Manchesterem. Więc prędzej czy później Alexis i Pedro zaczną zdobywać bramki. Pep dobrze wie co sie dzieje z jego drużyną. Ja wierzę w co najmniej dublet dla Barcy w tym sezonie. Visca el Barca!

0

Ten trener widocznie chce zbudować drużynę na miarę Mistrzostwa Świata.Może Masche na środku obrony będzie zapewniać spokój, bo jak na razie Argentyna traci głupie bramki.Widać ,że te rozmowy z Guardiolą pomagają.

0

Możemy być spokojni o przyszłość Barcelony :)
Rośnie talent na miarę Iniesty.

0

I jaki z Realu będzie mistrz. Jak z Barcą nie potrafią wygrać. Już to widzę. Nawet gdyby Blaugrana miałaby nie mieć szans na ligę. My robimy im szpaler i po raz kolejny upokarzamy. Visca el Barca!

0

Panowie trzymać kciuki za Bilbao!

0

Akurat dzisiaj zakupiłem koszulkę Barcy. Oglądając to spotkanie miałem ją na sobie.Ten mecz jest prognozą do lepszej gry na wyjazdach.Leo poezja i geniusz w jednym.Trzymać kciuki za Athletic Bilbao.Miejmy nadzieje ,że wywiozą chociaż 1 punkt z Madrytu.
Visca el Barca !!!

0

"To pewna zaleta, bowiem terminarz w tym miesiącu będzie bardzo napięty. " To mnie rozwaliło. I tak jeśli przegrają będą płakać przez kilka tygodni.Wielka mi zaleta. ;) Visca el Barca!!!

0

Co nas nie zabije, to wzmocni. Z taką motywacją możemy liczyć na tryplet.
Świetny artykuł. :) Visca el Barca!!!

0

Leo jak zwykle - skromny.
VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?