0

0

0

0

0

0

0

0

Matthew a ty jesteś pedał że tak się do mnie przyczepiłeś?

0

0

O ja pierdziele jaki żałosny typ. Jak wszyscy kibice FC Farsy.

0

0

0

Dziękuję.

0

0

0

Może być, bo nie ma więcej wzrostu niż Xavi i Messi. Inaczej by się obrazili i mu nastukali. Bo to są koksy

0

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?