DwayNee
Dołączył/a: grudzień 2016
Pruszków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@matirix20 Jak chcesz fachowo to najlepiej tak jak kolega PatrychoO wyżej napisał, wchodzisz na mgsm porównanie a potem obejrzyj parę recenzji obu telefonów na yt
2
@Nano22 I takie zakłady się szanuje
1
Davies jak w przedszkolu :///
1
@Triv44 Ed Edd i Eddy
0
@FC1899Barca Do Warszawy pół godziny drogi a jeszcze by mi szybę wybiło o_O
6
@sebasek99 Tak było, potwierdzam. Do dzisiaj mam ślady :/
3
@WiernyKatalonii Taki kupon że niezależnie od wyniku wygrałeś
2
@MichalZZZ Obie panie piękne, ale Hill jest poziom wyżej.
0
Co tu się stanęło że same ciekawostki o Ibrze dajecie?
1
@PatrychoO Zgłaszam reklamację. Kolega mi napisał że sprawdził i nie działa
1
@Unikatowy I może dzięki temu się uda, bo jak mieli przewagę to się czuli za pewnie, a teraz niech się zepną
0
@Ramos9248 zapomniałeś o wyborach parlamentarnych
5
@tadzik447 nie bluźnij
0
@Comentateiro 8 linijek jest. Nie byłem przygotowany i się nadwyrężyłem, ktoś za to odpowie.
1
@Bamboleo Doskonały?
0
@Azi Ja tam dałem na Bosaka i widzę że wielu myśli podobnie :D
0
@justfootball Kwestia gustu. Ja nie trawię hawajskiej, ale każdy lubi co innego.
0
@Kuczek Ja lektora nie trawię, wolę juz od biedy dubbing jak napisów nie mogę znaleźć. Lektor zagłusza ci wszystko, same emocje aktorów w głosie. Najlepiej z napisami.
1
@Bobo25 Oglądałem sporo po premierze ostatniego sezonu, więc wyłapałem parę spojlerów, a jednak od początku 2 sezonu nie mogłem przestać oglądać tego serialu. Polecam ci oglądać chociaż do końca 2 sezonu, jest duża szansa że cię wciągnie na dobre.
9
@PatrychoO Najlepszy był dziadek co go kasety z filmami dla dorosłych przygniotły
2
@NeroTFP Kurde, pierwszy raz o gościu słyszę :/
0
@SeeleyBooth Panie to tylko jedna stacja, bądź Pan człowiek
1
@msmsms Około 10 książek rocznie, choć często wracam do przeczytanych już tytułów.
3
@barcafan9512 Zależy od sklepu, u mnie w lewiatanie jako jeden z pierwszych sklepów zastosowali środki ostrożności
0
@13th Ryż? .
0
@Explode Interesuje cię wymiana zestawu po 2 sztuki za kawalerkę?
0
@Mesi12 Człowieku skończ bo się ośmieszasz
0
@beznicku1000 19
17
@YoungTalents To o której to Gran Derbi dzisiaj?
0
@blue_shark PRIV