Dwight_Schrute
Dołączył/a: styczeń 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 sporo, ja mam w swojej 47 artykułów naukowych obcojęzycznych i promotor twierdzi, że ok.
1
@tomek8756 Tak.
3
@Clue jeszcze nie było żadnych ruchów, okienko dopiero się zaczyna ale tutaj już płacz i lament. Nowe, nie znałem
1
@PatrychoO tez bardzo poproszę!
2
@PatrychoO głos swoją drogą ale sposób mówienia jest strasznie nienaturalny. Jakby czytał z kartki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba sobie robi jaja XDDDDD
0
Prawie 2 minutki zmierzyłem na stoperze udawania bramkarza, ciekawe ile doliczone będzie :D
0
@barcowy1899 Ja już się poddałem, jakość jak na dobrym streamie i do tego tnie. Nie warte tej ceny.
1
@Arkon 2 letniego Goldena, cudowne pieski.
0
@paweldunajecfcb można zamykać dyskusje.
0
@shaun ja Ci dam…
0
@Xavifcb6 ale wiesz, że kolega wyżej nie mówi serio?
1
@Toretto dokładnie tak. Dzisiaj odpaliłem streama mimo że płace za viaplay bo nie dało się tam oglądać XD Na streamie nie dość, że lepsza jakość to jeszcze zero przycinek XDD
0
Wyłączyli komentatorów na Viaplay i od razu przyjemniej się ogląda
18
Dobrze że nasze serwery wystarczają na kibiców 2 drużyn i biali chociaż tutaj mogą sobie popisać :D
0
Ja sobie gram w A klasie ogólnie. Na weekend będę próbować wbiec twarzą w rękę obrońcy, może kilka karnych wpadnie i easy win
0
@Kubix93 No chyba mi nie powiesz, że to był faul na karny? XD
2
Why Pedri so hot????!
0
@AbelKabel Czysto piłkarsko lepszy jest Benzema. Co do miłości do dziewczyn to niestety nie mam takiej wiedzy.
1
@MesQueUnClub96 I tak Benzema > Lewy
1
Rozumiem, że punkty dalej będą wykonywały testy z tym, że odpłatnie?
2
@MontelQ proszę o oznaczenie :D
1
Orientuje się ktoś czy w Niemczech trzeba mieć certyfikat covidowy żeby wejść na stadion?
1
@SeBa32 zdecydowanie jeden z lepszych seriali!
1
@Aqualitek
Rok temu się broniłem
1
@Aqualitek
Ja swoją pracę inżynierską pisałem głównie na podstawie angielskich artykułów i tłumaczyłem dosłownie na polski. 0% plagiatu pokazał system.
0
@macio_944
Serial genialny ale dla mnie skończył się po odejściu Michaela.
0
@TheMefju Ja mam wrażenie, że wczoraj wszyscy zagrali dużo poniżej oczekiwań, a u Frankiego było widać chociaż jakieś chęci do gry i pokazywał się do gry. Wylewacie żale na Frankiego, jednocześnie nie wspominając słowem, że Pedri i Busi wczoraj byli tragiczni.
0
@Foton niezły wynik jak na 2.5l silnik i właściwie duże auto.