1

@bartas97 sporo, ja mam w swojej 47 artykułów naukowych obcojęzycznych i promotor twierdzi, że ok.

1

@tomek8756 Tak.

3

@Clue jeszcze nie było żadnych ruchów, okienko dopiero się zaczyna ale tutaj już płacz i lament. Nowe, nie znałem

1

@PatrychoO tez bardzo poproszę!

2

@PatrychoO głos swoją drogą ale sposób mówienia jest strasznie nienaturalny. Jakby czytał z kartki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba sobie robi jaja XDDDDD

0

Prawie 2 minutki zmierzyłem na stoperze udawania bramkarza, ciekawe ile doliczone będzie :D

0

@barcowy1899 Ja już się poddałem, jakość jak na dobrym streamie i do tego tnie. Nie warte tej ceny.

1

@Arkon 2 letniego Goldena, cudowne pieski.

0

@paweldunajecfcb można zamykać dyskusje.

0

@shaun ja Ci dam…

0

@Xavifcb6 ale wiesz, że kolega wyżej nie mówi serio?

1

@Toretto dokładnie tak. Dzisiaj odpaliłem streama mimo że płace za viaplay bo nie dało się tam oglądać XD Na streamie nie dość, że lepsza jakość to jeszcze zero przycinek XDD

0

Wyłączyli komentatorów na Viaplay i od razu przyjemniej się ogląda

18

Dobrze że nasze serwery wystarczają na kibiców 2 drużyn i biali chociaż tutaj mogą sobie popisać :D

0

Ja sobie gram w A klasie ogólnie. Na weekend będę próbować wbiec twarzą w rękę obrońcy, może kilka karnych wpadnie i easy win

0

@Kubix93 No chyba mi nie powiesz, że to był faul na karny? XD

2

Why Pedri so hot????!

0

@AbelKabel Czysto piłkarsko lepszy jest Benzema. Co do miłości do dziewczyn to niestety nie mam takiej wiedzy.

1

@MesQueUnClub96 I tak Benzema > Lewy

1

Rozumiem, że punkty dalej będą wykonywały testy z tym, że odpłatnie?

2

@MontelQ proszę o oznaczenie :D

1

Orientuje się ktoś czy w Niemczech trzeba mieć certyfikat covidowy żeby wejść na stadion?

1

@SeBa32 zdecydowanie jeden z lepszych seriali!

1

@Aqualitek
Rok temu się broniłem

1

@Aqualitek
Ja swoją pracę inżynierską pisałem głównie na podstawie angielskich artykułów i tłumaczyłem dosłownie na polski. 0% plagiatu pokazał system.

0

@macio_944
Serial genialny ale dla mnie skończył się po odejściu Michaela.

0

@TheMefju Ja mam wrażenie, że wczoraj wszyscy zagrali dużo poniżej oczekiwań, a u Frankiego było widać chociaż jakieś chęci do gry i pokazywał się do gry. Wylewacie żale na Frankiego, jednocześnie nie wspominając słowem, że Pedri i Busi wczoraj byli tragiczni.

0

@Foton niezły wynik jak na 2.5l silnik i właściwie duże auto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?