O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Uprzedzając kolejne pytania: wystawa będzie otwarta w dniach 12-24 września w Centrum Olimpijskim w Warszawie

0

wujo444 trzeciego nie będzie. No mercy ;>

0

matek FCB musimy uzbroić się w cierpliwość, może niedługo lekarze udzielą odpowiedzi na to pytanie... :|

0

Oczywiście, dzięki goal za czujność ;)

0

matrix20 i spółka rozumiem, że według Was powinno się zapytać "W jaki sposób Barca wygra Finał?" albo stwarzając pozory zachowania równowagi "Kto wygra?" i tylko 2 opcje (FCB i Man U.) bo przecież na stronie FCB to wiadomo jak będzie... A najlepiej to w ogóle nie sondować opinii kibiców przed finałem, w końcu mecz jak każdy inny, lepiej się dowiedzieć czy cules są za wymianą Eto'o-Ibrahimović.

Co do samych sond to czasami jest to miły dodatek, a innym razem przekleństwo bo zawsze znajdzie się ktoś komu dane pytanie nie odpowiada, ale niestety wszystkim nie dogodzimy i trzeba to uznać. Poza tym wiarygodność ankietowanych jest delikatnie mówiąc różna (vide ostatnia sonda, gdzie Messi dostał 22% na pichichi mimo iż pewnie nie zagra w lidze do końca sezonu).

Macieq, chciałem Cię zapytać jak będzie kolejna sonda to może być pytanie, gdzie głosy prawdopodobnie będą się rozkładać 75%-25% czy raczej 60%-40%?

Zobacz wszystkie

0

wujo444 trzeciego nie będzie. No mercy ;>

0

matek FCB musimy uzbroić się w cierpliwość, może niedługo lekarze udzielą odpowiedzi na to pytanie... :|

0

Uprzedzając kolejne pytania: wystawa będzie otwarta w dniach 12-24 września w Centrum Olimpijskim w Warszawie

0

Oczywiście, dzięki goal za czujność ;)

0

matrix20 i spółka rozumiem, że według Was powinno się zapytać "W jaki sposób Barca wygra Finał?" albo stwarzając pozory zachowania równowagi "Kto wygra?" i tylko 2 opcje (FCB i Man U.) bo przecież na stronie FCB to wiadomo jak będzie... A najlepiej to w ogóle nie sondować opinii kibiców przed finałem, w końcu mecz jak każdy inny, lepiej się dowiedzieć czy cules są za wymianą Eto'o-Ibrahimović.

Co do samych sond to czasami jest to miły dodatek, a innym razem przekleństwo bo zawsze znajdzie się ktoś komu dane pytanie nie odpowiada, ale niestety wszystkim nie dogodzimy i trzeba to uznać. Poza tym wiarygodność ankietowanych jest delikatnie mówiąc różna (vide ostatnia sonda, gdzie Messi dostał 22% na pichichi mimo iż pewnie nie zagra w lidze do końca sezonu).

Macieq, chciałem Cię zapytać jak będzie kolejna sonda to może być pytanie, gdzie głosy prawdopodobnie będą się rozkładać 75%-25% czy raczej 60%-40%?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?