Zdecydowanie jestem za remontem Camp Nou. Wpływa na to wiele czynników, ale chyba najważniejszym jest ten, że ten stadion to legenda i historia nie tylko całego klubu, ale i Europy. Tak wiele się tu wydarzyło, tyle wspomnień, pięknych chwil... Nie wyobrażam sobie żeby ten stadion zniknął lub nie był domem całego Barcelonismo. Byłaby to wielka strata. Budżet też zostałby poważnie nadszarpnięty a chyba chodzi o spłatę długu a nie o powiększanie go. Poza tym dzięki tej decyzji mam nadzieję że zachowana zostanie tradycja o której trzeba pamiętać. Myślę że dla wielu kibiców Barcy pojawienie się na koszulkach reklamy z której klub czerpie zyski był już ciosem, bo było to odejście od wieloletniej tradycji, Barca była jednym z nielicznych, którzy się tego trzymali ale do czasu. Strata Camp Nou byłaby tym boleśniejsza. Rossel mówi, że remont nie pozwoli mieć najlepszego stadionu na świecie? Czy tylko o to chodzi? O to by budynek był najnowocześniejszy i najpiękniejszy? Ja myślę, że chodzi o coś więcej i dlatego mam nadzieję, że Camp Nou pozostanie domem tego klubu i potrzeba tylko remontu.
Oczywiście że każdy wolałby żeby reklamy na strojach Barcy nie zagościły. Ale tak się stanie prędzej czy później. Klub jest zadłużony i każdy zastrzyk gotówki jest potrzebny. Już nigdy nie będzie jak kiedyś. Zaczęło się od Unicefu. Akurat mi się podoba ich logo na koszulkach jeśli chodzi o walory estetyczne. Ale z drugiej strony niektóre kluby również wspierają Unicef i nie afiszują się tak z tym. Zobaczymy co z tego będzie
A ja bym sobie odpuścił Czyhrynskiego. Dobry bo dobry ale na tę chwilę bardziej potrzebny jest pomocnik. Potem można się o niego ewentualnie starać. Albo zrobić jak Real z Riberym i zaklepać go sobie na przyszły rok. Tylko nie wiem ile ma do końca kontraktu
Jak oni chcą mieć długą ławkę rezerwowych sprzedając zawodników?? A ja to bym pomyślał nad znalezieniem zmiennika dla Messiego bo na razie godnego zastępcy nie ma
Ja nie chcę żeby było znowu że w ostatnich kolejkach marnujemy przewage... Kurde no nie po to się tyle pracowało caly sezon. A co do bramkarza... Powiedzmy sobie szczerze. trzymamy go tylko dlatego bo real w swojej druzynie ma wychowanka. I to jest kompleks barcy. Chca tez miec wychowanka na bramce. Litosci!!! Mamy wiecej wychowankow w druzynie niz real. Na cholere nam ten Valdes??!!
Nie ma się co teraz napinać na Cesca. Trzeba wzmocnić lewą stronę obrony i napadu i ściągnąć tego Mascherano. Fabregas przyjdzie za rok jak będzie nowy prezes. Perez obiecywał CR7 i to była karta przetargowa. Podobnie będzie u nas tylko że tą "kartą" będzie Fabregas
Zdecydowanie jestem za remontem Camp Nou. Wpływa na to wiele czynników, ale chyba najważniejszym jest ten, że ten stadion to legenda i historia nie tylko całego klubu, ale i Europy. Tak wiele się tu wydarzyło, tyle wspomnień, pięknych chwil... Nie wyobrażam sobie żeby ten stadion zniknął lub nie był domem całego Barcelonismo. Byłaby to wielka strata. Budżet też zostałby poważnie nadszarpnięty a chyba chodzi o spłatę długu a nie o powiększanie go. Poza tym dzięki tej decyzji mam nadzieję że zachowana zostanie tradycja o której trzeba pamiętać. Myślę że dla wielu kibiców Barcy pojawienie się na koszulkach reklamy z której klub czerpie zyski był już ciosem, bo było to odejście od wieloletniej tradycji, Barca była jednym z nielicznych, którzy się tego trzymali ale do czasu. Strata Camp Nou byłaby tym boleśniejsza. Rossel mówi, że remont nie pozwoli mieć najlepszego stadionu na świecie? Czy tylko o to chodzi? O to by budynek był najnowocześniejszy i najpiękniejszy? Ja myślę, że chodzi o coś więcej i dlatego mam nadzieję, że Camp Nou pozostanie domem tego klubu i potrzeba tylko remontu.
Komentarze
0
Zdecydowanie jestem za remontem Camp Nou. Wpływa na to wiele czynników, ale chyba najważniejszym jest ten, że ten stadion to legenda i historia nie tylko całego klubu, ale i Europy. Tak wiele się tu wydarzyło, tyle wspomnień, pięknych chwil... Nie wyobrażam sobie żeby ten stadion zniknął lub nie był domem całego Barcelonismo. Byłaby to wielka strata. Budżet też zostałby poważnie nadszarpnięty a chyba chodzi o spłatę długu a nie o powiększanie go. Poza tym dzięki tej decyzji mam nadzieję że zachowana zostanie tradycja o której trzeba pamiętać. Myślę że dla wielu kibiców Barcy pojawienie się na koszulkach reklamy z której klub czerpie zyski był już ciosem, bo było to odejście od wieloletniej tradycji, Barca była jednym z nielicznych, którzy się tego trzymali ale do czasu. Strata Camp Nou byłaby tym boleśniejsza. Rossel mówi, że remont nie pozwoli mieć najlepszego stadionu na świecie? Czy tylko o to chodzi? O to by budynek był najnowocześniejszy i najpiękniejszy? Ja myślę, że chodzi o coś więcej i dlatego mam nadzieję, że Camp Nou pozostanie domem tego klubu i potrzeba tylko remontu.
0
Oczywiście że każdy wolałby żeby reklamy na strojach Barcy nie zagościły. Ale tak się stanie prędzej czy później. Klub jest zadłużony i każdy zastrzyk gotówki jest potrzebny. Już nigdy nie będzie jak kiedyś. Zaczęło się od Unicefu. Akurat mi się podoba ich logo na koszulkach jeśli chodzi o walory estetyczne. Ale z drugiej strony niektóre kluby również wspierają Unicef i nie afiszują się tak z tym. Zobaczymy co z tego będzie
0
Trochę z innej beczki... Wie ktoś w jakich koreczkach gra Iniesta w tym meczu??
0
Kontrakt ok ale cena odstępnego... Wg mnie za duże pieniądze. Już bym wolał żeby starali się o niego za rok a teraz kupili jakiegoś pomocnika
0
A ja bym sobie odpuścił Czyhrynskiego. Dobry bo dobry ale na tę chwilę bardziej potrzebny jest pomocnik. Potem można się o niego ewentualnie starać. Albo zrobić jak Real z Riberym i zaklepać go sobie na przyszły rok. Tylko nie wiem ile ma do końca kontraktu
0
Jak oni chcą mieć długą ławkę rezerwowych sprzedając zawodników?? A ja to bym pomyślał nad znalezieniem zmiennika dla Messiego bo na razie godnego zastępcy nie ma
0
Ja nie chcę żeby było znowu że w ostatnich kolejkach marnujemy przewage... Kurde no nie po to się tyle pracowało caly sezon. A co do bramkarza... Powiedzmy sobie szczerze. trzymamy go tylko dlatego bo real w swojej druzynie ma wychowanka. I to jest kompleks barcy. Chca tez miec wychowanka na bramce. Litosci!!! Mamy wiecej wychowankow w druzynie niz real. Na cholere nam ten Valdes??!!
0
Nie ma się co teraz napinać na Cesca. Trzeba wzmocnić lewą stronę obrony i napadu i ściągnąć tego Mascherano. Fabregas przyjdzie za rok jak będzie nowy prezes. Perez obiecywał CR7 i to była karta przetargowa. Podobnie będzie u nas tylko że tą "kartą" będzie Fabregas
0
Ja się cieszę że zostaje. Oby było jak z Titim. Szkoda się pozbywać tak wszechstronnego zawodnika. Zobaczycie że jeszcze się odnajdzie w składzie
0
Zdecydowanie jestem za remontem Camp Nou. Wpływa na to wiele czynników, ale chyba najważniejszym jest ten, że ten stadion to legenda i historia nie tylko całego klubu, ale i Europy. Tak wiele się tu wydarzyło, tyle wspomnień, pięknych chwil... Nie wyobrażam sobie żeby ten stadion zniknął lub nie był domem całego Barcelonismo. Byłaby to wielka strata. Budżet też zostałby poważnie nadszarpnięty a chyba chodzi o spłatę długu a nie o powiększanie go. Poza tym dzięki tej decyzji mam nadzieję że zachowana zostanie tradycja o której trzeba pamiętać. Myślę że dla wielu kibiców Barcy pojawienie się na koszulkach reklamy z której klub czerpie zyski był już ciosem, bo było to odejście od wieloletniej tradycji, Barca była jednym z nielicznych, którzy się tego trzymali ale do czasu. Strata Camp Nou byłaby tym boleśniejsza. Rossel mówi, że remont nie pozwoli mieć najlepszego stadionu na świecie? Czy tylko o to chodzi? O to by budynek był najnowocześniejszy i najpiękniejszy? Ja myślę, że chodzi o coś więcej i dlatego mam nadzieję, że Camp Nou pozostanie domem tego klubu i potrzeba tylko remontu.