12 grudnia 2010, 20:46
0
http://trans.xaa.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=4 po polsku i dobra jakość
4 grudnia 2010, 19:45
aha zbijacie się ;p;p
4 grudnia 2010, 19:43
Boroś masz nr do Puyola ?? ze poczta u niego. Jak masz to podaj ;p
4 grudnia 2010, 19:32
zdąża w 20 min dojada
4 grudnia 2010, 19:20
oni się już rozgrzewają a my kiedy jak przyjedziemy o 20 pól godziny rozgrzewka i mecz o 21
4 grudnia 2010, 19:16
mecz będzie koło 21
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
http://trans.xaa.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=4 po polsku i dobra jakość
0
aha zbijacie się ;p;p
0
Boroś masz nr do Puyola ?? ze poczta u niego. Jak masz to podaj ;p
0
zdąża w 20 min dojada
0
oni się już rozgrzewają a my kiedy jak przyjedziemy o 20 pól godziny rozgrzewka i mecz o 21
0
mecz będzie koło 21
0
oni się już rozgrzewają a my kiedy jak przyjedziemy o 20 pól godziny rozgrzewka i mecz o 21
0
zdąża w 20 min dojada
0
http://trans.xaa.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=4 po polsku i dobra jakość
0
Boroś masz nr do Puyola ?? ze poczta u niego. Jak masz to podaj ;p