Dyziek10
Dołączył/a: październik 2012
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd masz taką informację, że Hazard jest już w PSG? :o
0
Mi się marzy Hazard kosztem Pedro i Suarez na 9... Cóż, pomarzyć zawsze można.
0
Balotelli to również świetny piłkarz oraz nie zbyt drogi. Problemem w jego przypadku jest psychika - mógłby nam kompletnie zepsuć atmosferę w szatni. Poza tym pamiętam, jak kiedyś udzielił wywiadu w którym powiedział że nigdy nie zagrałby w Barcelonie ponieważ 'nie gra z dziewczynkami'...
0
Niestety Drogba ma już swoje lata a Lukaku jest raczej nie do wyciągnięcia z Chelsea... przynajmniej dla nas :(
3
Benatia, Marquinhos, Cuardado, Koke oraz Mandzukic i byłbym w siódmym niebie! :)
0
Ilu by zawodników nie sprowadzili w zimowym okienku za te swoje petrodolary to i jak tak w dwumeczu będziemy górą. Trzeba wierzyć! :)
Visca El Barca.
0
Dokładnie :) Priorytetem jest obrońca i bramkarz. Atak póki co mamy wystarczająco dobry, liczby mówią same ze siebie.
0
Rivaldo83,
Neymar to totalny chudzielec. 0 tężyzny. Gdzie on w pojedynku fizycznym z np Ramosem. Nie wiadomo też, czy te jego "sztuczki" też cokolwiek przyniosą. Od szybkości na skrzydle mamy świetnego Tello. Neymar nie będzie drugim Ronaldinho, taka moja opinia.
0
Najbardziej przereklamowany piłkarz jaki może być. Moim zdaniem kompletnie nie odnajdzie się w Europie, będzie drugim Robinho. 50 mln to istna komedia. Za takie pieniądze można mieć graczy z czołówki jak chociażby Aguero czy Rooney. Moim zdaniem jest wart około 30 mln, nie więcej. Nie wiem co zarząd w nim widzi. W meczach z poważnymi drużynami wypada kiepściutko.
OBYM SIĘ MYLIŁ.
VeB.
0
Dani niestety powoli się kończy. To nie ten zawodnik co kiedyś. Moim zdaniem godnie zastąpił by go Azpilicueta z Chelsea.
VeB.
0
To się nazywa Kapitan! :) Wspaniały gest. I pomyśleć, że kilka dni temu jakieś szmatławce pisały o możliwości jego transferu do Milanu...
VeB!
0
Visca el Barca! 22 tytuł jest nasz! :)
0
Profil poeticus1/2
Silva nie do wyjęcia z PSG? Teraz we Francji wejdzie podatek dla najbogatszych w wysokości 75%. Przykładowo ktoś kto będzie zarabiał 12 mln, będzie musiał oddać 9 mln na rzecz Państwa. Z tego powodu, między innymi Zlatan odchodzi z PSG. Transfer Silvy jest jak najbardziej możliwy.
0
Irytują mnie te wasze komentarze dotyczące zmiany trenera... LUDZIE! To jest jego pierwszy sezon. Nie łatwo przejąć zespół z taką presją pod jaką jset Barcelona, że zawsze musi wszystko wygrywać. Tito podjął się tego wyzwania i nie możemy narzekać na ten sezon. Mamy Ligę, byliśmy w dwóch półfinałach. Mourinho jak przychodził do Realu to co wygrał w pierwszym sezonie? Dajmy szanse Tito, najłatwiej oceniać z boku...
VeB.
0
Ja byłbym za sprowadzeniem Luiza bądź Hummelsa oraz jakieś "wschodzącej gwiazdy". Thiago Silva to co prawda obecnie najlepszy środkowy obrońca na świecie, ale niestety trochę podatny na kontuzje. Poza tym ma już swoje lata.
0
Cesc niestety nie za bardzo pasuje do tej Barcelony. To nie ten sam piłkarz co w Arsenalu. Na jego miejsce widziałbym Davida Silve lub Juana Mate.
0
Moje typy:
Bramkarz: Ter Stegen
Obrońca: Thiago Silva
Pomocnicy: Juan Mata lub David Silva oraz Marco Reus
Napastnicy: Neymar, Robert Lewandowski
0
Messi jak nie Messi, mięsień chyba nadal mu dokucza. Awans do finału przesądzony. Gratuluje Bayernowi i życzę mu zwycięstwa w LM, bo absolutnie mu się to należy. Mam nadzieję, że Barca pokaże honor i wygra chociaż w rewanżowym spotkaniu, na otarcie łez. Już czekam na ten nagły napływ sezonowców Bayernu... :)
Visca el Barca.
0
@ Pawelm1999
Też obawiam się o występ Bartry, ale mam nadzieję że w tym meczu zaprezentuje się nie gorzej do Varana w meczu Barcelona - Real ! :)
0
Bawarczycy strzeżcie się! :)
0
Któryś z nich na pewno odejdzie - muszą być fundusze na zakup ŚO i bramkarza (o ile Valdes odejdzie). Zakup Neymar jest już pewne. Ostatnio czytałem też, że Barcelona będzie chciała wzmocnić linię ataku szukając kogoś na pozycję środkowego napastnika, kto byłby alternatywą dla Messiego. Widziałbym w tej roli Rooneya, który podobno ma jakieś problemy w MU. Ostatnio czytałem że z chęcią doszedłby do Barcelony, przeszkodą takiego transfery mogły by być jedynie pieniądze. Zobaczymy jak to będzie :)
Visca el Barca.
0
Jeśli chodzi o mnie, nie jestem za sprowadzeniem Ramosa. Nie podobało by mi się to. Gracz który mówi o sobie, że jest Madridistą przychodzi do Barcelony? Umiejętności piłkarza to dla mnie nie wszystko, liczy się też szacunek i lojalność dla zespołu, a co można by powiedzieć o zawodniku który odchodzi do swojego największego rywala? Zdecydowanie bardziej wolę transfer Hummelsa.
0
Poradzili sobie bez Motty w pierwszym meczu, to czemu jego brak miałby być jakimś strasznym osłabieniem w drugim meczu. Alexa może zastąpić Sakho, również dobry obrońca.
0
Jak dla mnie wynik bardzo dobry. 2 bramki na wyjeździe, rewanż na Camp Nou. Mogło się skończyć o wiele gorzej. W pierwszych 30 minutach PSG ewidentnie przeważało i gdyby wykorzystali te 2-3 sytuacje to Barcelona mogła by być w poważnych tarapatach. Spalony Ibry ewidentny, nie wiem czemu nie chcą wprowadzić systemu powtórek, nie było by problemu. Przy bramce wyrównującej na 2:2 Valdesowi nie można nic zarzucać - zmylił go Bartra, piłka po rykoszecie. Jeśli Messi faktycznie nie zagra w rewanżu, będzie to duża strata, ale damy radę. Brawa dla Alexisa za wywalczenie karnego, natomiast to co zmarnował dzisiaj to istna komedia.
Visca El Barca.
0
Niech Tito wraca jak najszybciej. Patrząc na ostatnie wyniki można dostać zawału...
0
Barcelona przegrała zasłużenie, aczkolwiek nie do końca... Kto wie, co by się stało jakby Messi doprowadził do wyrównania z rzutu karnego po faulu na Pedro, który nie został odgwizdany. Kolejny raz wyszła na jaw fatalna dyspozycja obrońców - Pique i Puyola, którzy zawinili przy 3 bramkach. Brakowało też trochę szczęścia - mieliśmy kilka gorących sytuacji. Podczas golu na 2:0 Pinto niefortunnie wybił piłkę nogą tuż do Ronaldo, równie dobrze mogła wylecieć w 1000 innych miejsc na boisku... No ale cóż, brakowało trochę szczęścia, ale nie ma co się tym zasłaniać. Barcelona zagrała słabe spotkanie, trochę jakby ospali. Moim zdaniem brakowało odpowiedniego umotywowania oraz Villi na środku ataku kosztem będącego w fatalnej dyspozycji Cesca. Sędzia zawinił, lecz to też nie z jego winy przegraliśmy. Liczę że Barca się podniesie i przeprowadzi remontade z Milanem. Mam nadzieję, że 13 marca po meczu będzie manita! ;)
VeB..
0
Nadzieja umiera ostatnia... Szanse zawsze są - Barcelona musi wyjść na ten mecz MEGA umotywowana, szczególnie obrońcy. Nie możemy stracić bramki. Mam nadzieję, że Villa zagra od pierwszej minuty na pozycji środkowego napastnika. Nie widzę miejsca dla Cesca, który jest ostatnio wręcz w fatalnej formie. Pamiętajmy - to jest Barcelona. Patrząc na jej osiągnięcia, trzeba mieć do niej ogromny kredyt zaufania. Milan powinien się obawiać - każde "zasieki" są do przejścia ;)
VeB.
0
Panowie - osobiście nie mam nic do rac, jest to bardzo ładny element oprawy, natomiast rzucanie takimi przedmiotami z wyższego sektora na niższy to już przegięcie. Na meczu było wiele rodzin z dziećmi, co jak ktoś dostał by w głowę, coś by się zapaliło? Ogień rozprzestrzenia się bardzo szybko, a ewakuacja takiej ilości osób trochę trwa. Mogło się skończyć tragedią... Ponadto race rzucano na boisko, co mogło uszkodzić stan murawy. Racę trzyma się w ręku, a nie się nią rzuca. Nie będę wnikał kto rzucał - kibice Realu czy Barcelony. Gratuluję im jedynie głupoty. Oczywiście mam na myśli tych "pseudo fanów", a nie tych którzy po prostu przyszli w spokoju obejrzeć mecz.
VeB.
0
Mam nadzieję, że na Milan będzie gotowy, chociaż i bez naszego Generała damy radę! ;)
Visca el Barca!
0
Najważniejsze jest zdrowie. Niech wyleczy się w 100% i dopiero wróci. Nic na siłę.