Dzieniu
Dołączył/a: listopad 2014
Radymno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BoreekxD aż sam mu dam followa XD
1
@Romario87 oby tak było, jak będziesz coś wiedział daj znać proszę, bo może ja przeoczę, a mam 70 km do Antwerpii, pozdro!
0
@Romario87 chyba już nie ma biletów, ponieważ karnetowicze wykupili z góry ;) a stadion mały lekko ponad 16k miejsc.
0
@Barca1922 sprawdzone info?
1
@Barca1992 14 będzie git, ale najważniejsze wyjść z pierwszego miejsca. Liczę się ze stratą punktów w Porto i ewentualnie w ostatnim meczu jeśli będzie już awans. U siebie koniecznie musi być komplet.
0
@Zdobywca też jestem ciekawy jak to zrobić, jeśli nie uda się przez stronę Antwerp jako gospodarz to jak to zrobić żeby kupić na trybunę gości?
0
@tbas będzie losowanie
0
@Pablozeusz na Polsat Sport Premium 2
0
Wymiana na rok Fati za Felixa a w przyszłym sezonie postanowić kogo wybrać na podstawie wyników sezonu i elegancko.
1
@GeneralXavi jak z hiszpańskich imion i w sumie piłkarzy Barcy to mój ziomek miał psa o imieniu Paco XD
1
Szerokiej drogi już czas, cieszyłbym się z transferu w okolicach nawet 5 mln euro.
1
@Kz1234 finał LM 2005 Milan - Liverpool 3:3
0
@Emhyr idzie do Arabów.
4
@Deviler Celnie jak Ronaldinho podczas crossbar challange.
0
Zaakceptowałbym przyjście Felixa tylko w przypadku odejścia Ez Abde.
0
@Emhyr a jeszcze wczoraj był bez żadnej wartości - kozak upgrade.
2
Niech zrobią deal z Totkami i zrobią obustronne wypożyczenie Lenglet za Lo Celso i z głowy, bo i tak nie pozbędziemy się na korzystnych warunkach dla nas Francuza.
0
@abram3k ok to w środę o 13 Cancelo już fichado
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Znowu nas oscamowali na karnego
0
@Dany9555 nie ma na niej Araujo i Raphinhi, a jakby jeszcze kupili Cancelo to nie wyglądałaby tak tragicznie. No ale fakt kadra jest bardzo wąska i bez wzmocnień nie mamy co liczyć na coś wielkiego.
0
No to już chyba nie zarobimy tych 50% od transferu Coutinho xdd
0
@Rewolucja123 tak myślałem XD
0
@Keson a o kto taki?
0
@VeB 1899 wypożyczyc Cancelo, kupić Fresnede. Sprzedać Alonso i Desta - marzenie okienka.
0
@doc okienko transfefowe w tym sezonie jest najbardziej męczące ze wszystkich dla fana Barcelony.
0
@AlwaysBlaugrana Araujo, Iñigo i kto niby jest jeszcze kontuzjowany?
0
@AFA90 kupią mu Sose i nie będzie stratny, jeśli chodzi o bok obrony.
1
@pato1234 normalnie możesz wykupić będąc za granicą, jeśli masz polska kartę i jesteś na pakiecie a nie np. hotelowym WIFI. Ja mieszkam w Holandii i sam tak wykupuje pakiety. Problem pojawi się jeśli nie jesteś w kraju Unii Europejskiej.