0

@BoreekxD aż sam mu dam followa XD

1

@Romario87 oby tak było, jak będziesz coś wiedział daj znać proszę, bo może ja przeoczę, a mam 70 km do Antwerpii, pozdro!

0

@Romario87 chyba już nie ma biletów, ponieważ karnetowicze wykupili z góry ;) a stadion mały lekko ponad 16k miejsc.

0

@Barca1922 sprawdzone info?

1

@Barca1992 14 będzie git, ale najważniejsze wyjść z pierwszego miejsca. Liczę się ze stratą punktów w Porto i ewentualnie w ostatnim meczu jeśli będzie już awans. U siebie koniecznie musi być komplet.

0

@Zdobywca też jestem ciekawy jak to zrobić, jeśli nie uda się przez stronę Antwerp jako gospodarz to jak to zrobić żeby kupić na trybunę gości?

0

@tbas będzie losowanie

0

@Pablozeusz na Polsat Sport Premium 2

0

Wymiana na rok Fati za Felixa a w przyszłym sezonie postanowić kogo wybrać na podstawie wyników sezonu i elegancko.

1

@GeneralXavi jak z hiszpańskich imion i w sumie piłkarzy Barcy to mój ziomek miał psa o imieniu Paco XD

1

Szerokiej drogi już czas, cieszyłbym się z transferu w okolicach nawet 5 mln euro.

1

@Kz1234 finał LM 2005 Milan - Liverpool 3:3

0

@Emhyr idzie do Arabów.

4

@Deviler Celnie jak Ronaldinho podczas crossbar challange.

0

Zaakceptowałbym przyjście Felixa tylko w przypadku odejścia Ez Abde.

0

@Emhyr a jeszcze wczoraj był bez żadnej wartości - kozak upgrade.

2

Niech zrobią deal z Totkami i zrobią obustronne wypożyczenie Lenglet za Lo Celso i z głowy, bo i tak nie pozbędziemy się na korzystnych warunkach dla nas Francuza.

0

@abram3k ok to w środę o 13 Cancelo już fichado

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Znowu nas oscamowali na karnego

0

@Dany9555 nie ma na niej Araujo i Raphinhi, a jakby jeszcze kupili Cancelo to nie wyglądałaby tak tragicznie. No ale fakt kadra jest bardzo wąska i bez wzmocnień nie mamy co liczyć na coś wielkiego.

0

No to już chyba nie zarobimy tych 50% od transferu Coutinho xdd

0

@Rewolucja123 tak myślałem XD

0

@Keson a o kto taki?

0

@VeB 1899 wypożyczyc Cancelo, kupić Fresnede. Sprzedać Alonso i Desta - marzenie okienka.

0

@doc okienko transfefowe w tym sezonie jest najbardziej męczące ze wszystkich dla fana Barcelony.

0

@AlwaysBlaugrana Araujo, Iñigo i kto niby jest jeszcze kontuzjowany?

0

@AFA90 kupią mu Sose i nie będzie stratny, jeśli chodzi o bok obrony.

1

@pato1234 normalnie możesz wykupić będąc za granicą, jeśli masz polska kartę i jesteś na pakiecie a nie np. hotelowym WIFI. Ja mieszkam w Holandii i sam tak wykupuje pakiety. Problem pojawi się jeśli nie jesteś w kraju Unii Europejskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?