DzizuSS
Dołączył/a: wrzesień 2019
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A tym Roquem się wszyscy podniecają, a wiadomo czy damy radę go w ogóle zarejestrować w 2024r.?
1
Kolejny zepsuty u nas Pan piłkarz. Kupiony bo była mega okazja, ale nasz trę er beż wizji i umiejętności nie ogarnął. Lubiłem gościa, podobał mi się we Włoszech, kibicowałem mu. szkoda, przynajmniej ma kasy jak lodu, oby był szczęśliwy.
0
@fotohobby @Tomek54321 @Dzieniu Panowie, bo oni wypisali drugi garnitur. Gdzie my grajka za marne 40mln z Getafe damy do pierwszej 11 :D
3
kurde nie róbmy z 18 latka naszego Zbawiciela. Szczególnie 18 latka o którego nikt z nami jakoś super nie walczył, a po drugie wywaliliśmyna niego 40mln. ilu od paru sezonów było 18 latków z la masi których spaliliśmy? *Darmowych i bardziej utalentowanych.
1
@MaFCB Ta polityka powinna od dawna działać w połączeniu z rozwijaniem i promowaniem młodzików dla zysków, a zostawianiem lepszych aby osiągnęli poziom lm i zastąpili resztę. A no i pierwsza ważna rzecz to skończyć zakupy za 50-100mln kołków którzy nic nie dają..
17
Podstawowy obrońca lidera LL i wyceniany na 15mln? wtf
0
Na jakiej podstawie ktoś wyliczył kwotę transferu jeśli nawet nie ma klubu zainteresowanego?
Druga sprawa, dam sobie rękę uciąć że Anka nie zgodzi się na wyjazd do kozkj***ów.
1
Jest wiele argumentów przeciwko xaviemu, ale z drugiej strony jest brak możliwości zatrudnienia kogoś ktoś kto nam jakoś.
Myślę że właśnie blokowanie rozwoju albo przeciążanie już odkrytych i wprowadzonych talentów może być klucze do zmiany xaviego. Niestety ale przy Jim mam wrażenie że nie tyle stoimy w miejscu, co cofamy się.
0
@Aristocrate_7 Przesadziłeś z ilością pomocników. Ja się z Tobą zgadzam z tym ustawieniem, z takiego względu że nie mamy skrzydłowych a więcej środkowych piłkarzy. Jedyne co bym spróbował to grać środkowym obrońcą jako wysuniętym do rozrywania i takim licznikiem obrona pomoc. A w środku dejong, gundo I pedri mogą rotować i ogarniać atak z obrona. skrzydła zwykli wahadłowiec bo takich właśnie piłkarzy mamy.. A atak dwóch napastników bo jednym rady nie dajemy i jak nie strzela pomocnicy to jest kapa.
2
Zamiast ściągać felix który mu nie pasuje po kilku mc mógł zostawić abde, grać yamalem i by miał dobrych technicznie skrzydłowych. ale po co brać się za rozwijanie piłkarzy jeśli się nie umie.
ps. felix mu nie pasuje bo forma z Atletico już zeszła i teraz zaczyna widać skutki treningu z xavim. ale tak się dzieje z każdym zawodnikiem. za chwilę drugi Joan złapie zjazd (wytrzymuje dłużej bo jest bardziej doświadczony)
0
@kakusus kurde nie do końca. tzn wiem o jakie zagranie Ci chodziło, ale taka rozpiska świadczy też że Torres powinien w innych sytuacjach nie grać jak SN z lewym tylko cofać na lewą żeby wspierać balde np w obronie
0
Lepszego wyniku nie mogło być. Duża wygrana zamydliłaby oczy przed niekompetencją xaviego. A na przegraną jednak nie mogliśmy sobie pozwolić. Ledwo szczęśliwie wygrane, jest ok, xavi out. Potrzebny trener bez dna który dostosuje taktykę do zespołu a nie odwrotnie.
0
Mur beton amen.
0
@kakusus
piszesz o lewym i reknie na środku napadu a potem wypisujesz go w skład na lewe skrzydło?
0
Co za clickbite !!!!!! Przeczytałem "pozytywnie zakończyć rok" i już miałem nadzieję że wchodzę na wywiad pożegnalny z xavim ;/
2
Można mieć wiedzę co się robi i jak, a można wierzyć w to co się robi.
6
Znając życie to przedłużą mu kontrakt o 5 lat za zejscie z rocznego wynagrodzenia o 10%
0
@626 O którym mówisz? Pedri, gavi, fati? Czy już mowimy o przyszłości kiedy za kilka mc xavi załatwi yamala, balde albo fermina? Talentów, nawet takich mega ostatnio mamy w chuu chuuuu i każdego zabijamy w jakimś stopniu.
0
Może ale z Barcy b
1
Przy obecnej formie każdy przeciwnik byłby złym losowaniem.. Ale napoli akurat nie jest za mocne, także nie ma na co narzekać. A może nawet wole ledwo przegrać z napoli niż dostać 4 z psg.
Dodatkowo napoli ma swoje słabe strony w składzie tak jak my - jednego polaka :)
0
Nic tu o k9nude nie widzę. A miałem wrażenie podczas meczu że on stal beż obrońcy i miał najbliżej do zablokowania czegokolwiek
0
Cancelo wyłączonym z gry przez xaviego. jedno skrzydło dla balde, drugie dla raphini i geniusz taktyki gościa w formie schował.
Brak Torresa w składzie.
Zmiana felix na Torresa. Gdzie felix miał dwie okazuje kiedy stal sam do pustej bramy tylko go nikt nie widział. Konude znowu bez formy albo bliżej lewej nie potrafi..
Miałem wrażenie że najbardziej cofnięty że środka był pedri? Nie wiem czy to jakiś wymysł taktyka czy fakt że nie jest w gazie i nie ma jeszcze ciągu na bramkę i jakiegoś flow z akcją..
Ludzie piszą że dużo okazji i w ogóle dobrze grali dzięki xaviemu. te dużo okazji stworzył dzisiaj raphinia w gazie, fdj kosmita i kilka przebłysków innych. Nie jest to zasługa żadnej taktyki bo chłopaki latali każdy gdzie chciał także nie wmawiajcie że coś tu zawdzięczamy trenerowi. Conajwyzej na jego głowę leci brak skuteczności za wsadzenie lewego albo zdjęcie gościa który ostatnio u nas cokolwiek strzela.
ps. pod koniec meczu rzucił mi się w oczy jeszcze rzut wolny dla nietoprzy i aruajo w murze. kto na to wpadł? jak by piłka dostał w twarz to przecież leci na kilka mc..
2
@Wiktor91 A to nie wynika z braku pomysłu na grę? Przynajmniej ja tak w pracy mamy, jeśli widzę, że zap... za zarząd który ma lagę wyłożona bo wszytsko toczy sie samo, to sam zaczynam mieć brak chęci..
8
Nieważne z kim gramy i jak bardzo osłabionym. Naszym największym przeciwnikiem jest brak stylu, brak pomysłu i brak chęci..
0
@BarcaToSensZycia Ale teraz nie ma kto puszczać muzyki w szatni i się pośmiać.
wyw. z yamalem
0
Jak mogło by nie być po takich meczach i sytuacji?! Pytanie cyz wyleci już czy czymś (obietnica dla lapcia) przeciągnie agonię.
Ale coś mi się wydaje, że lapcio w końcu będzie musiał na kogoś zwalić winę żeby siebie odciążyć.
0
Jak to było? pięć gwiazdek cztery gwiazdki? Czy się odmienia xavi na xaviego? Wtedy siedem gwiazdek :D
Idź Pan już stąd! Antwerpia!!!!!!
17
Masakra nie wyobrażam sobie tego. 16 latek.. szkoła, wygłupy z kolegami a potem mecz przed milionami ludzi..
Wieczorem go ojciec opie... za pałe z matmy, a później sprawdzą kilkumilionowe konto.
Ale chłopak wydaje się normalnym nastolatkiem narazie, woec fajnie.
btw. 6 lat i do Barcy go ściągnęli? mam rok starszego syna i u nich na treningach nie widać żadnego talentu tylko latanie za piłka w grupie i krzyk. ukłony dla trenera i skautów.
2
Grasz lepiej niż girona? On serio to powiedział czy jakiś błąd w tłumaczeniu?
3
Wow, to poleciał w sumie po xavim "obi wiedzieli co mają grać". No oby to był tylko początek!!!