O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

-logan-

Tak sie sklada ze ogladam wszystkie mcze Barcy (chyba ze nie mam takiej mozliwosci) od czasów Rivaldo. Nie wyzywaj mni od glupich bo nie masz podstaw. Czego prawdziwego nie bylo w mojej wypowiedzi? Kibicowanie synu nie polega na wiecznym chwaleniu i wywyższaniu ukochanej druzyny, ale takze na realistyczny spojrzenie okiem bezstronnego obserwatora. Barca zagrala w tym meczu slabo. Podobnie zagrala w meczu z Realem (pewnie tego meczu nie ogladales). Ze Stuttgartem (pierwszy mecz). W zeszlym sezonie tez tak nieraz bywalo. Choćby z Lyonem (1. mecz) i z Chesea. Zadko wdaje sie w takie glupie dyskusje, ale nie bede tolerowal osob ktore wyzywaja mnie od glupkow czy idiotow.

0

Mecz bardzo slaby. Skandaliczne zachowania w obronie ngdzie na nominalnym i dobrym poziomie zagral jedynie Milito, a i on nie ustrzegl sie bledow. Maxwell KATASTROFA! Puyol przykro mi to powiedziec bo mam do niego sentyment ale fatalnie. Alves?! Dosrodkowania i podania jak na boiskach okregowki. Iniesta, bylem w szoku. Wiekszosc podan niecelnych asysta przy golu Bojana nic tu nie zmienia, mecz bardzo przecietny. Ibra i Messi ponizej oczekiwan. Slaniali sie po boisku. Wiele zlych decyzji. Miejmy nadzieje ze to sie zmieni bo wazne mecze przed nami, a z taka gra bedzie bardzo ciezko.

0

Busquets-6 Nie no to przesada. Oczywisicie jesgo wklad w gola jest znaczacy ale wiele jego bledow bylo razacych i gdyby nie postawa Pique konczacych sie nawt utrata gola. Ocena w granicach 4-5.

Titi-5 Poprawny wystep bez fajerwerkow ale w porzadku.

0

W tekscie jest blad. Barcelona po pamietnej porazce z zeszlego sezonu rowniez miala tylko 4 pkt przewagi nad stolecznym Realem. W nastepnej kolejce Madryt zremisowal z Atletico i przewaga wzrosla znow do 6 pkt.

0

Zawsze bedzie moim idolem. Nigdy nie zapomne jego pieknych bramek, oraz wspanialej wspolpracy z Rivaldo.

Zobacz wszystkie

0

Mecz bardzo slaby. Skandaliczne zachowania w obronie ngdzie na nominalnym i dobrym poziomie zagral jedynie Milito, a i on nie ustrzegl sie bledow. Maxwell KATASTROFA! Puyol przykro mi to powiedziec bo mam do niego sentyment ale fatalnie. Alves?! Dosrodkowania i podania jak na boiskach okregowki. Iniesta, bylem w szoku. Wiekszosc podan niecelnych asysta przy golu Bojana nic tu nie zmienia, mecz bardzo przecietny. Ibra i Messi ponizej oczekiwan. Slaniali sie po boisku. Wiele zlych decyzji. Miejmy nadzieje ze to sie zmieni bo wazne mecze przed nami, a z taka gra bedzie bardzo ciezko.

0

Zawsze bedzie moim idolem. Nigdy nie zapomne jego pieknych bramek, oraz wspanialej wspolpracy z Rivaldo.

0

Busquets-6 Nie no to przesada. Oczywisicie jesgo wklad w gola jest znaczacy ale wiele jego bledow bylo razacych i gdyby nie postawa Pique konczacych sie nawt utrata gola. Ocena w granicach 4-5.

Titi-5 Poprawny wystep bez fajerwerkow ale w porzadku.

0

jeff

Looky badz ktokolwiek inny. Zwracam sie z prosba o jak najszybszego BANA dla tego pana. Brak znajomosci jezyka polskiego na taka sklae jest poprostu przerazajacy, wywoluje umnie mdlosci oraz rozgoryczenie. Nie wspominajac juz o odkryciu nowego pilkarza jakim jest Carlos. Prosze o niezwloczne zbanowanie jeffa, gdyz poziom tej strony musi pozostac wysoki.

0

-logan-

Tak sie sklada ze ogladam wszystkie mcze Barcy (chyba ze nie mam takiej mozliwosci) od czasów Rivaldo. Nie wyzywaj mni od glupich bo nie masz podstaw. Czego prawdziwego nie bylo w mojej wypowiedzi? Kibicowanie synu nie polega na wiecznym chwaleniu i wywyższaniu ukochanej druzyny, ale takze na realistyczny spojrzenie okiem bezstronnego obserwatora. Barca zagrala w tym meczu slabo. Podobnie zagrala w meczu z Realem (pewnie tego meczu nie ogladales). Ze Stuttgartem (pierwszy mecz). W zeszlym sezonie tez tak nieraz bywalo. Choćby z Lyonem (1. mecz) i z Chesea. Zadko wdaje sie w takie glupie dyskusje, ale nie bede tolerowal osob ktore wyzywaja mnie od glupkow czy idiotow.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?