Tak sie sklada ze ogladam wszystkie mcze Barcy (chyba ze nie mam takiej mozliwosci) od czasów Rivaldo. Nie wyzywaj mni od glupich bo nie masz podstaw. Czego prawdziwego nie bylo w mojej wypowiedzi? Kibicowanie synu nie polega na wiecznym chwaleniu i wywyższaniu ukochanej druzyny, ale takze na realistyczny spojrzenie okiem bezstronnego obserwatora. Barca zagrala w tym meczu slabo. Podobnie zagrala w meczu z Realem (pewnie tego meczu nie ogladales). Ze Stuttgartem (pierwszy mecz). W zeszlym sezonie tez tak nieraz bywalo. Choćby z Lyonem (1. mecz) i z Chesea. Zadko wdaje sie w takie glupie dyskusje, ale nie bede tolerowal osob ktore wyzywaja mnie od glupkow czy idiotow.
Mecz bardzo slaby. Skandaliczne zachowania w obronie ngdzie na nominalnym i dobrym poziomie zagral jedynie Milito, a i on nie ustrzegl sie bledow. Maxwell KATASTROFA! Puyol przykro mi to powiedziec bo mam do niego sentyment ale fatalnie. Alves?! Dosrodkowania i podania jak na boiskach okregowki. Iniesta, bylem w szoku. Wiekszosc podan niecelnych asysta przy golu Bojana nic tu nie zmienia, mecz bardzo przecietny. Ibra i Messi ponizej oczekiwan. Slaniali sie po boisku. Wiele zlych decyzji. Miejmy nadzieje ze to sie zmieni bo wazne mecze przed nami, a z taka gra bedzie bardzo ciezko.
Busquets-6 Nie no to przesada. Oczywisicie jesgo wklad w gola jest znaczacy ale wiele jego bledow bylo razacych i gdyby nie postawa Pique konczacych sie nawt utrata gola. Ocena w granicach 4-5.
Titi-5 Poprawny wystep bez fajerwerkow ale w porzadku.
W tekscie jest blad. Barcelona po pamietnej porazce z zeszlego sezonu rowniez miala tylko 4 pkt przewagi nad stolecznym Realem. W nastepnej kolejce Madryt zremisowal z Atletico i przewaga wzrosla znow do 6 pkt.
Mecz bardzo slaby. Skandaliczne zachowania w obronie ngdzie na nominalnym i dobrym poziomie zagral jedynie Milito, a i on nie ustrzegl sie bledow. Maxwell KATASTROFA! Puyol przykro mi to powiedziec bo mam do niego sentyment ale fatalnie. Alves?! Dosrodkowania i podania jak na boiskach okregowki. Iniesta, bylem w szoku. Wiekszosc podan niecelnych asysta przy golu Bojana nic tu nie zmienia, mecz bardzo przecietny. Ibra i Messi ponizej oczekiwan. Slaniali sie po boisku. Wiele zlych decyzji. Miejmy nadzieje ze to sie zmieni bo wazne mecze przed nami, a z taka gra bedzie bardzo ciezko.
Busquets-6 Nie no to przesada. Oczywisicie jesgo wklad w gola jest znaczacy ale wiele jego bledow bylo razacych i gdyby nie postawa Pique konczacych sie nawt utrata gola. Ocena w granicach 4-5.
Titi-5 Poprawny wystep bez fajerwerkow ale w porzadku.
Looky badz ktokolwiek inny. Zwracam sie z prosba o jak najszybszego BANA dla tego pana. Brak znajomosci jezyka polskiego na taka sklae jest poprostu przerazajacy, wywoluje umnie mdlosci oraz rozgoryczenie. Nie wspominajac juz o odkryciu nowego pilkarza jakim jest Carlos. Prosze o niezwloczne zbanowanie jeffa, gdyz poziom tej strony musi pozostac wysoki.
Tak sie sklada ze ogladam wszystkie mcze Barcy (chyba ze nie mam takiej mozliwosci) od czasów Rivaldo. Nie wyzywaj mni od glupich bo nie masz podstaw. Czego prawdziwego nie bylo w mojej wypowiedzi? Kibicowanie synu nie polega na wiecznym chwaleniu i wywyższaniu ukochanej druzyny, ale takze na realistyczny spojrzenie okiem bezstronnego obserwatora. Barca zagrala w tym meczu slabo. Podobnie zagrala w meczu z Realem (pewnie tego meczu nie ogladales). Ze Stuttgartem (pierwszy mecz). W zeszlym sezonie tez tak nieraz bywalo. Choćby z Lyonem (1. mecz) i z Chesea. Zadko wdaje sie w takie glupie dyskusje, ale nie bede tolerowal osob ktore wyzywaja mnie od glupkow czy idiotow.
Komentarze
0
-logan-
Tak sie sklada ze ogladam wszystkie mcze Barcy (chyba ze nie mam takiej mozliwosci) od czasów Rivaldo. Nie wyzywaj mni od glupich bo nie masz podstaw. Czego prawdziwego nie bylo w mojej wypowiedzi? Kibicowanie synu nie polega na wiecznym chwaleniu i wywyższaniu ukochanej druzyny, ale takze na realistyczny spojrzenie okiem bezstronnego obserwatora. Barca zagrala w tym meczu slabo. Podobnie zagrala w meczu z Realem (pewnie tego meczu nie ogladales). Ze Stuttgartem (pierwszy mecz). W zeszlym sezonie tez tak nieraz bywalo. Choćby z Lyonem (1. mecz) i z Chesea. Zadko wdaje sie w takie glupie dyskusje, ale nie bede tolerowal osob ktore wyzywaja mnie od glupkow czy idiotow.
0
Mecz bardzo slaby. Skandaliczne zachowania w obronie ngdzie na nominalnym i dobrym poziomie zagral jedynie Milito, a i on nie ustrzegl sie bledow. Maxwell KATASTROFA! Puyol przykro mi to powiedziec bo mam do niego sentyment ale fatalnie. Alves?! Dosrodkowania i podania jak na boiskach okregowki. Iniesta, bylem w szoku. Wiekszosc podan niecelnych asysta przy golu Bojana nic tu nie zmienia, mecz bardzo przecietny. Ibra i Messi ponizej oczekiwan. Slaniali sie po boisku. Wiele zlych decyzji. Miejmy nadzieje ze to sie zmieni bo wazne mecze przed nami, a z taka gra bedzie bardzo ciezko.
0
Busquets-6 Nie no to przesada. Oczywisicie jesgo wklad w gola jest znaczacy ale wiele jego bledow bylo razacych i gdyby nie postawa Pique konczacych sie nawt utrata gola. Ocena w granicach 4-5.
Titi-5 Poprawny wystep bez fajerwerkow ale w porzadku.
0
W tekscie jest blad. Barcelona po pamietnej porazce z zeszlego sezonu rowniez miala tylko 4 pkt przewagi nad stolecznym Realem. W nastepnej kolejce Madryt zremisowal z Atletico i przewaga wzrosla znow do 6 pkt.
0
Zawsze bedzie moim idolem. Nigdy nie zapomne jego pieknych bramek, oraz wspanialej wspolpracy z Rivaldo.
0
Mecz bardzo slaby. Skandaliczne zachowania w obronie ngdzie na nominalnym i dobrym poziomie zagral jedynie Milito, a i on nie ustrzegl sie bledow. Maxwell KATASTROFA! Puyol przykro mi to powiedziec bo mam do niego sentyment ale fatalnie. Alves?! Dosrodkowania i podania jak na boiskach okregowki. Iniesta, bylem w szoku. Wiekszosc podan niecelnych asysta przy golu Bojana nic tu nie zmienia, mecz bardzo przecietny. Ibra i Messi ponizej oczekiwan. Slaniali sie po boisku. Wiele zlych decyzji. Miejmy nadzieje ze to sie zmieni bo wazne mecze przed nami, a z taka gra bedzie bardzo ciezko.
0
Zawsze bedzie moim idolem. Nigdy nie zapomne jego pieknych bramek, oraz wspanialej wspolpracy z Rivaldo.
0
Busquets-6 Nie no to przesada. Oczywisicie jesgo wklad w gola jest znaczacy ale wiele jego bledow bylo razacych i gdyby nie postawa Pique konczacych sie nawt utrata gola. Ocena w granicach 4-5.
Titi-5 Poprawny wystep bez fajerwerkow ale w porzadku.
0
jeff
Looky badz ktokolwiek inny. Zwracam sie z prosba o jak najszybszego BANA dla tego pana. Brak znajomosci jezyka polskiego na taka sklae jest poprostu przerazajacy, wywoluje umnie mdlosci oraz rozgoryczenie. Nie wspominajac juz o odkryciu nowego pilkarza jakim jest Carlos. Prosze o niezwloczne zbanowanie jeffa, gdyz poziom tej strony musi pozostac wysoki.
0
-logan-
Tak sie sklada ze ogladam wszystkie mcze Barcy (chyba ze nie mam takiej mozliwosci) od czasów Rivaldo. Nie wyzywaj mni od glupich bo nie masz podstaw. Czego prawdziwego nie bylo w mojej wypowiedzi? Kibicowanie synu nie polega na wiecznym chwaleniu i wywyższaniu ukochanej druzyny, ale takze na realistyczny spojrzenie okiem bezstronnego obserwatora. Barca zagrala w tym meczu slabo. Podobnie zagrala w meczu z Realem (pewnie tego meczu nie ogladales). Ze Stuttgartem (pierwszy mecz). W zeszlym sezonie tez tak nieraz bywalo. Choćby z Lyonem (1. mecz) i z Chesea. Zadko wdaje sie w takie glupie dyskusje, ale nie bede tolerowal osob ktore wyzywaja mnie od glupkow czy idiotow.