ELBociek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
potwierdzam, świetny jest w Managerze. Z tym, że w FMie taki Vojo Ubiparip też strzela jak szalony :D
0
widze, że nie załapałeś. Nie jestem jakoś specjalnie zaskoczony, Miłego dnia :)
0
Widać nie wiele trzeba, żeby zwrócić uwage zakutego łba :D
1
ZakutyRycerzyku tu jest to samo ale jesteś zbyt ślepy, żeby to zauważyć. Zakuty łeb w końcu zobowiązuje.
3
w takim razie pasujesz tam idealnie :)
0
Przecież przyznałem Ci troche racji ;). Ale nie powiesz mi chyba, że dla niektórych ten mundial to też ''porażka'' bo przyjechali po złoto a zdobyli tylko srebro.
0
Nie no masz racje ja się tam nie znam. Pewnie dlatego po finale to Niemcy skakali z radości a Argentynczycy lezeli na murawie załamani. I tak wiem Argentyna i Messi doszli dalej niż Portugalia i Ronaldo ;)
4
Próbujesz zabłysnąć ale słabo Ci idzie niestety. To jest właśnie myślenie kibiców Barcelony podobnych do Ciebie(nie mówie o wszystkich). Słucham dlaczego w takim razie nagrode dla najlepszego zawodnika mundialu zdobył Messi a nie Neuer ??
Czy Messi strzelił bramke w finale MŚ ? Oh,wait...
Może w finale LM ? No tak, nie grał
A finał PK? Aj, grał ale no kurde nie strzelił
4
Nie zapominaj że piłka to sport zespołowy a 10 to nie 4 :). Poza tym z tego co się orientuje Messi i Ronaldo nadal żyją i nadal zamierzają grać w piłke więc nie zdziw się jak za 2,3 lata Twój komentarz nie będzie już taki zabawny :)
0
PrzypominamCi tylko, że na tym mundialu do którego lubicie tak wracać Messi z drużyną zdobył tyle co Ronaldo czyli nic.
17
nie oczekuj od hipokrytów obiektywizmu :)
0
a numery lotto znasz ? mógłbyś mi podać? Ilu to już takich było nie na sprzedaż...
0
To, że Twoja Barcelona robi wałki gdzie się da nie znaczy, że inne kluby też. To nie wina Pereza, że sprzedajecie piłkarzy za grosze. Pretensje miej do waszego zarządu a nie innych klubów:)
0
Jak już tak analizujesz moje posty to zobacz kto zaczyna. Dostane bana to przeżyje. Ale jak już chcesz naprawiać świat to zacznij od siebie i od swoich kolesi
0
Ja jestem ogólnie wrogiem ludzi którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia. Bije od niego kompleksami na kilometr niestety takie moje zdanie i jak już nie ma nic ciekawego do napisania to grozi zgłoszeniem posta. Powiedz mi czy tak się zachowuje dorosła myśląca osoba? Ale tak szczerze nie patrz przez pryzmat tego, że to Twój kumpel czy kto tam. Pozdro
0
Wkradł Ci się chochlik w pierwsze zdanie. SOM UN EQUIP znowu dostał bana za głupote. Tak powinnieneś napisać :). Przecież ten koleś nic innego nie robi jak prowokuje a jak odpowiesz na jego prowokacje to Cie zgłasza. Serio nie widzicie tego ?
0
Dlaczego? Zagrał kapitalny sezon w lidze angielskiej a zacząl go chyba od 6 kolejki przez zawieszenie. Mundial gdyby nie to ugryzienie też zły w jego wykonaniu nie był. Może przesadziłem, że powinnien ale myśle że śmiało w finałowej trójce mógłby się znaleźć
0
Ja też nie widziałem wielu meczy. Nie jestem ekspertem od ligi francuskiej bazuje tylko na samych statystykach a po nich widać, że zagrał po prostu dobry sezon no i zagrał kapitalny mundial i pewnie w dużej mierze za to ta nominacja. Z resztą bądźmy szczerzy i tak do finałowej 3 się nie dostanie. Mnie bardziej zastanawia co w na tej liście robi Pogba.
0
Ja wiem, że liga francuska nie jest tak popularna jak hiszpańska czy angielska ale chłopak mimo wszystko był tam wyróżniającą się postacią. Po prostu wydaje mi się że na tej liście są większe niespodzianki niż sam James.
0
Został najlepszym asystującym ligi i chyba nawet jakąś tam nagrode dostał. Ja wcale nie twierdze, że on zasługuje na ZP zeby nie było. A Suarez myśle, że gdyby nie te ząbki to śmiało mógłby wygrać w tym roku a nawet powinien.
0
To jest właśnie to co lubie na tej stronie czyli hipokryzja. Messi powinien dostać ZP został najlepszym graczem mundialu bla bla bla, gdzie był Ronaldo ze swoją Portugalią. Aż tu nagle Od kiedy ZP jest przyznawana za dobry mundial :D No bez jaj panowie
0
Chyba nie oglądałeś ligi francuskiej za dużo...
0
Typowe myślenie ćwierćinteligentów takich jak Ty. Odkąd Messi nie zdobywa ZP ta nagroda traci na wartości. I nie pisz, że ta piłka w świecie futbolu nic nie znaczy bo kibicowanie Barcelonie to nie cały świat.
0
2
Jeżeli nikogo nie obraża to może się tu udzielać więc japa synek. I co masz na myśli mówiąc z hańbionego?? Przypomnij mi który wielki klub dostał zakaz transferowy ?? Ile w końcu ten Neymar kosztował?
0
Już pomine że to Real został wybrany najlepszym klubem XX wieku ale przejdzmy do sedna czyli ''podnieta tytułami zdobytymi ponad 50 lat temu''. No to jedziemy:
Liga mistrzów 1966; 1998; 2000; 2002; 2014
P.Interkontynentalny 1998; 2003
P.UEFA 1985; 1986
P.Zdobywców Pucharów 1971; 1983
Superpuchar Europy 2002; 2014
Liga hiszpańska
1965; 1967; 1968; 1969; 1972; 1975; 1976; 1978; 1979; 1980; 1986; 1987; 1988; 1989; 1990; 1995; 1997; 2001; 2003; 2007; 2008; 2012
Puchar Króla 1970; 1974; 1975; 1980; 1982; 1989; 1993; 2011; 2014
Superpuchar hiszpanii - 1988; 1989; 1990; 1993; 1997; 2001; 2003; 2008; 2012
To tyle. Pewnie liczyłeś na wiele plusików wpisem obrażającym Real niestety wyszło jak wyszło. Na głupote niestety lekarstwa nie ma ale może chociaż na drugi raz się zastanowisz zanim coś napiszesz.
0
Ty jesteś zbyt głupi żeby ogarnąc % więc tu z tym nie wyskakuj
1
Stadion to nie teatr. W Polsce to normalne. W sumie co ja gadam wszędzuzie to normalne na Camp Nou pewnie jest to samo no ale trzeba się jakoś pocieszyć po porażce... Brawa dla redakcji za wstawienie artykułu w sam raz na rozpętanie gimboburzy:)
0
Mogłeś jeszcze wymienić Guardiole i Kloppa jak już porównujesz skrzydłowych z obrońcami a nawet bramkarzem...
1
nie do Ciebie do tego tam wyżej :)