0

0

To świadczy o pewnym poziomie jaki Real jednak prezentuje i ma trochę lepszy od nas

1

Sprzedadzą ze względu na zasadę transferowego fair play.

0

Pogba już raczej do City pójdzie na 90% - 100 mln i 9 mln rocznie. Do tego my mamy zakaz do stycznia 2016 więc wiadomo co wybierze

0

:/ Real nam sprzątnie w tym okienku wszystkie wspaniałości jakie się na przyszłość zapowiadają a nam zostaną same stare kaleki... Informacja potwierdzona przez AS i MARCA.


http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/real-madryt-pozyskal-utalentowanego-napastnika/9hhxh5

0

Komentarz usunięty

0

tak w dupie masz a jakby messi wygrywał to byś pisał że pichcichi najważniejsze :)

0

No niestety najlepsi tak mają ;)

0

Barca lepsza jako zespół w tym sezonie ale Ronaldo jak widać lepszy od Messiego. Zdecydowanie.

0

Podaj źródło bo nie wierzę.

0

Może trochę nie na temat ale De Gea jednak będzie już na 100% w Realu. David De Gea has agreed personal terms with Real Madrid. The goalkeeper's contract will be worth over €5 million (£3.6m) per season and will expire in either 2020 or 2021. Manchester United want €40m (£29.1m) in order to complete the move.

4

Suarez już ostrzy zeby na Chielliniego.

0

Jeden rozsądny i mądry.

2

0

Dzisiaj w stolicy u mnie na termometrze w cieniu było 37 stopni...

0

Co wy gadacie Kevin De Bruyne jest gorszy nawet od Zlatana. A co do meczu atl.m jak dzisiaj przegrają albo zremisują to mamy przewalone...

0

Zagra na 100%.

1

W każdym meczu może się coś zemścić.

1

Ath. Bilbao1 - 1La Coruna - Ciekawy mecz La Coruna na prawdę świetnie dzisiaj grała. Mówię wam nie cieszmy się jeszcze.

4

Tylko kiedy przyszedł do nich bale i james. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz

0

No właśnie tylko faworytem więc nie wiadomo nic tak naprawdę.

0

Mówimy o potrójnej koronie. Nie zdziwię się jak zakończymy sezon tylko mistrzostwem.

0

0

Nie cieszmy się tak z tych 40 goli messiego bo real ma po dzisiejszym meczu łatwiej niż my i ronaldo na pewno dzisiaj jak i w nst meczach nie odpuści wiec tak samo bedzie walka o mistrzostwo jak i o złotego buta do końca.

0

Też to zauważyłem. Po jakiego wała tam leziecie? Potem się dziwicie, że oni wpadają tutaj i robią to samo. Tacy z was kibice a wchodzicie na stronę odwiecznego rywala? Śmieszni jesteście trochę

0

Neymar to taka słabizna że już niektórzy drugoligowcy są lepsi

0

Raczej dzisiaj nie możliwe bo strasznie słabo gra oprócz asysty to czysty piach

0

Neymar dzisiaj cieńko tak samo Ivan pomimo gola ledwo co biega.. boże co on robi tutaj w ogóle już lepiej gdyby w ogóle nie przychodził do nas

0

srake grają dzisiaj nie zdziwię się jak mecz zakończy się remisem. Straszny ten neymar...

0

Cel uświęca środki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?