El'Boro
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Bravo-Montoya,Pique,Bartra,Adriano-Rakitic,Xavi,Rafinha-Leo,Neymar,Suarez
dla mnie tak mogloby wygladac zestawienie...chyba ze dac zagrac np. Pedro za Suareza zeby chlopak odpoczął ale nie koniecznie bo swoje juz odpoczywam od futbolu w tym sezonie ;)
0
no Villa mógł grać na 9 ale wyszło jak wyszło, każdy wiedział że w Valencii był typowym egzekutorem...ale swoje zrobił ...tylko szkoda takiego rozstania...a co di Ibry od gry w Ajaxie a pozniej w Juve był dla mnie jednym z najlepszych napastników dawał nam siłe wzrost w ataku strzał z dystansu ...ale to nie filozofia Pepa...ta sama sytuacja z Lewym w Bayernie....a dwa charakter Szweda powodował swoje ;)
0
dał owszem ale szkoda ze nie byl ustawiany tam gdzie być powinien bo pewnie dalby nam jeszcze wiecej ale Suarez daje nam bramki i do tego potrafi przetrzymac, przepchnac sie, asystowac i absorbuje kilku graczy ... poprostu licze ze da jeszcze wiecej niz Villa i bedzie gral tam gdzie powinien przez caly czas...a co do Villi ...bramki z Realem i ManU...nigdy nie zapomne ;)
0
U nas nawet numery są zgrane 9-10-11 ;D
4
Suarez dal nam to czego nie dał nam niestety Villa, Ibra z szacunkiem oczywiście dla nich....ale Lucho w końcu dal grać klasowej 9 tam gdzie jego miejsce a do tego w sposób jak się zaadoptować Suarez to bajka...a najważniejsze że nie pcha się aby być gwiazdą numer jeden i podporządkowal się hierarchii a chemię między tridente juz widać .... dobrze to wygląda ale nie chwały dnia przed zachodem słońca :D VeB !!!
0
ja sobie tego samego życzę...jeden sezon trochę słabszej formy a w tym ?? znowu niszczy ...a tak na marginesie nie macie wrażenia ze kadra zespołu trochę przypomina kadrę z pierwszego sezonu Pepa. ..czyt. dość wąska ławka....nie było zbyt dużo roszad....a to co otrzymaliśmy na koniec każdy wie ;)....oby się powtórzyło ;) VeB !!!!!
0
A niech grają i najmocniejszym składem .... wtedy nikt nie powie ze Barca wygrała bo nie grał Modric, Ramos uważani za filary swoich formacji....ale racja przyspieszony powrót może być złudny ale to nie moja brocha ;) oby się powtórzył wynik z pierwszego meczu SpeciaFive na ławce Realu...Vamos !!! ;)
0
Oby mial racje co do naszego trio...ale pozyjemy zobaczymy i befziemy oceniac za jakis czas. Juz raz byl pompowany balon z fantastyczna czworka ale badzmy dobrej mysli :)
0
Liczę, że dadzą radę za Pepa w pierwszym sezonie jak przyszedł Pique był rezerwowym w MU i odpalił, Pedro, Sergio tak samo, a Rafinha sezon ogrania w Celcie z teoretycznie słabszymi kolegami na boisku dawał rade to teraz też pokaże potencjał i może tak zaskoczy że Andres bedzie mniej przebywał na boisku.... zobaczymy ale w pewnym momencie musi byc zmiana pokolenia to nie maszyny
a wszyscy chcą zawodników z najwyższej półki co nie zawsze popłaca a robi sie drugi $real więc spokojnie, damy rade tylko żeby zaangażowanie wróciło i drużyna odpali :)
0
Chyba, że Lucho planuje ustawić messiego z Iniesta lub Ivanem w środku .... plus według mnie taki ze podania ma niesamowite i jeżeli wrociłby do dawnej dyspozycji wejscia z srodkapola zabojcze ale fakty na ta chwile sa takie ze jeszcze nie jest w optymalnej formie, z bieganiem ostatnio u niego kiepsko no i mniej bramek by zdobywał. Mozna gdybac ale juz coraz blizej i sie dowiemy jak bedzie wygldac druzyna ....a ktos wspomniał o hummelsie, fakt troche plastikowy ale wedlug mnie jeden z najlepszych obroncow srodkowych w tej chwili do WYCIAGNIECIA przez Barce. Wydaje mi sie ze poradzilby sobie w lidze hiszpanskiej niech unika lepiej Ligi angielskiej :)
0
Jak juz cos to " NeMesIs" = zemsta, wiec czekam na bayern w polfinale LM ;)
0
Zamiast niego to w sumie wolabym Isco ale nie potrzebny nam pomocnik Cesc do srodka i tyle ale Czemu rok temu nie wzielismy Martineza szkoda, marzenie ktore sie nie zisci to Thiago Silva, ale Luiz, Hummels moze sie uda, ale dla mnie oprocz Neymara do ataku powinnismy sie zastanowic nad Reusem dla mnie idealny zawodnik do Barcy...a co do wysokich napastnikow wiemy jak sie to skonczylo....ibra, Titi....Eto'o jak na nasza druzyne byl wysoki ale to co robil i ta szybkosc to wszyscy wiemy wedlug mnie transfery na ten sezon to : Guaita, Silva/Luiz , Hummels/Garay, Neymar , Reus....ale dac im grac a nie ze jeden, dwa mecze nie wyjda i 2 miesiace lawa to gdzie maja sie ograc....oby zarzad juz sie zabral za transfery i wprowadzil nowa jakosc, trzymam kciuki, pozdro.
0
Chyba że do mediów podał taki skład ....a tak naprawde moze sie okazac ... ze zobaczymi Mssiego w pierwszej 11....a jak nie to tez trzeba zobaczyc jak pozostali pilkarze wychodza z takiej opresji a nie wszystko ciazy na messim...pamietajmy ze sam Messi to nie cała Barcelona a 1/11 takze trzeba liczyc na reszte chlopakow....walka i zaangazowanie ! ! ! Vamos !!
0
Brawo " MMM ", mówisz prawde, jakis czas temu tez widzialem komentarze ze Sanchez juz nie gra tak jak w zeszlym sezonie itp. to samo bylo z Pedro, teraz jak odzyskal świeżość skuteczność to sie nim podneicaja a jak mial slabszy okres to skreslali, takze sezonowca i anty znawca " SERDECZNIE DZIEKUJEMY"
ps. Jestem pewny ze Villa znowu zacznie blyszczec...byc moze nie u nas ale zacznie bo dalej jest jednym z nalepszych na sowjej pozycji.
0
Dani to bardzo wartościowy zawodnik i naprawde bardzo cieżko byloby go zastapic kims innym no ale to juz zalezy od klubu, mamy przeciez mlodzież :) kiedy ma ona grac jak nie teraz, trzeba odswiezyc sklad :) ale mimo wszystko licze ze Dani zostanie.
A jak myslicie np. taka opcja zeby wyciagnac od City dosc wysoka sume za Daniego plus Clichy, dobry zawodnik (chociaz lewa strona ) a nie gra za czesto w City ??