0

@Jacu327 jesteś niepoważny

4

@PatrychoO Polska

0

@Tomo_95 Facet wygral w klubowej piłce wszystko, przeżył więcej niz większość trenerów i to raczej zrozumiałe, że podejście do sportu się zmienia. To tylko piłka nożna

1

@sevs Ja widzę Kryche wchodzącego z ławki. To byłoby najlepsze rozwiązanie. Ze Szwecją to Polacy będą częściej przy piłce dlatego fajnie gdyby zagrał Linetty albo Moder.

1

@Kurkmen Hiszpanie też mieli farta

0

@Mario96w dlaczego nie zapytasz Google?

0

@Gomess Ferran Torres ma kompleks Lewandowskiego

1

Panowie i Panie, zostały nam już tylko i wyłącznie mecze o wszystko! Coś pięknego

0

@Encore po takiej ilości spotkań dla mlodego gracza to zdecydowany przesyt futbolem. Po wakacjach chłopak się zresetuje i wróci finezja. Ale trzeba podkreślić że Pedri nie ma najlepszej dynamiki i mięsa na sobie więc taki mecz walki jak dziś to nie jest jego naturalne środowisko

1

@JohnnyBarca sporo piłek było wybijanych z pola karnego i dużo niecelnych długich podań w kierunku napastników

0

@trolownik śpiewać każdy może. Przed meczem większość wróżyła manite

0

@Bobo25 oglądam powtórkę z meczu za kadencji Smudy.

0

@Mankind oglądamy chyba inny mecz. Chyba że chodzi Ci o górne piłki i walki fizyczne. Chodzi mi o to że nie ma doskoku do rywala, Hiszpanie nie wiele potrzebują aby przedostać się z piłką w pole karne. Na 16 czy 20 metrze powinni być agresywni. Jakim stracili bramkę? Chłop zbiegł do środka i nie miał nikogo kto by mu chociaż przeszkadzał

1

@GeneralXavi druga sprawa to brak ruchu ze strony pomocników czy napastników. Puchacz biegnie w kierunku bramki, a reszta nie nadąża. Jak jest trochę miejsca to trzeba podciągnąć do przodu. Puchacz dziś naprawdę może się podobać. Wciąż brakuje pokazywania się na pozycję, czyli typowa bolączka reprezentacji Polski

0

Dlaczego nie uderzał gdzieś pod lade? Takiej sytuacji już może nie być. Zapowiadali walkę, a mecz intensywnością nie różni się niczym od tego przegranego ze Słowacją. Hiszpanie są dzis do ogrania ale polska husaria żałowała koniom owsa.

0

Brak agresywności, doskoku do rywala na 16 czy 20 metrze. Hiszpanie okupują pole karne z wielką swobodą. To miała być ta husaria i twarda walka jak zapowiadali na konferencji?

1

@tobiasson92 Puchacz zagrał cały mecz z Islandia gdzie był chyba najlepszym zawodnikiem na boisku obok Zielińskiego. Wszedł ostatnio na końcówke i potrafił szarpnąć. Rybus grał zbyt zachowawczo, nie tego oczekuje się od wahadlowego zawodnika.

0

@ElTomas Polacy na trybunach mają Zabsona który przyszedł nagrać story z Klichem po meczu

0

@Thomson29716 ja też

1

@Encore No nie wszyscy. Rozumiem przewrócić się w okolicach 16stki ale ten kładzie się na 30 40 metrze od bramki

2

Jak ten Mbappe się przewraca w pojedynkach fizycznych. Chłopak robi z siebie klauna bo ma silną sylwetkę ale w głowie siano

0

@Encore Wydaje Ci się bo mecze Copa America od lat wyglądają podobnie. To poziom na Euro zdecydowanie się podniósł dlatego masz takie wrażenie

4

@chroma93 niesamowite tempo, akcja za akcję,emocje i serce na boisku. Rzadko wszystkie te rzeczy podczas meczów idą ze sobą w parze.

22

Niech Polska zostawi jutro serce na boisku tak jak zrobiła to dziś Szkocja. Tego sobie i Wam życzę.

1

0

@Leooo Po tak straconych bramkach powinni zostać wygwizdani.

0

@Derean Ale zazwyczaj jak coś musisz to wszystko wali się na łeb na szyję. Presja nie jest dobrym sprzymierzeńcem

2

@DaPidejpi Oby nie. Ja chce jeszcze poczuć emocje w tej grupie

0

Widać gołym okiem, że spotkania Słowaków i Szwedów z Polską i Hiszpania kosztowały ich dużo zdrowia.

2

@Bykunn wybrałeś sobie zły mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?