12 stycznia 2015, 20:33
0
Ten okrzyk po skończonej wypowiedzi Ronaldo zawsze używa po strzeleniu bramki. Tylko, że w TV tego nie słychać, a tu miał przed sobą mikrofon. :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ten okrzyk po skończonej wypowiedzi Ronaldo zawsze używa po strzeleniu bramki. Tylko, że w TV tego nie słychać, a tu miał przed sobą mikrofon. :P
0
Ten okrzyk po skończonej wypowiedzi Ronaldo zawsze używa po strzeleniu bramki. Tylko, że w TV tego nie słychać, a tu miał przed sobą mikrofon. :P