0

To fake. Real go nie obserwuje

1

Komentarz usunięty

0

To akurat zła wiadomość 1 bramkę na pewno łupnie.

1

Słyszałem że marszerano też ma potencjał na trenera

0

@Marcinss10 o dziwo lepiej niż w poprzednim sezonie

6

Amigosi powinni się wspierać. A teraz za ferana Torresa plać i płacz.

5

Zebrać klapsa i do domu na święta.

0

@Marcinss10

Dyskusja

22
Od lat to mówię, zacząłem już za czasów Enrique, Busi to jest najgorsze nieszczęście Barcelony, wolny, nieprzesadnie waleczny i chuderlawy defensywny pomocnik. już te kilka lat temu, jak jemu cos się stało i za niego z konieczności grał Mascherano, to środek wyglądał zupełnie inaczej. Dalej sprowadzenie Rakiticia, fajnego grajka ale nieprzesadnie technicznego bo ktoś za księcia musiał harować w środku pola... skończyło się tym, że Messi zamiast grać na skrzydle to grał w rozegraniu, bo kur... zawodnik grający na pozycji rozgrywającego był odpowiedzialny w 100% za kwestie defensywne, bo defensywnego pomocnika nie było. Teraz jest to samo, z nim się nawet nie trzeba kiwać, jego można obiec trzymetrowym łukiem... a trochę się jeszcze z nim pomęczymy... ja mu daję tak ze 4-5 lat gry w tym klubie, bo sam nie odejdzie w życiu. Moje marzenie to Kessie - duży, silny cham. Kończy mu się kontrakt, ale jak znam życie to pójdzie do Anglii. Nico daje duże nadzieje, wysoki dobrze umięśniony jak na swój wiek, ale jak wróci Pedri to Nico wyląduje na wiecznej ławie :) Bo Busi grał dobrze w charakterystycznym schemacie Guardioli z dwoma najlepszymi rozgrywającymi w historii u boku, w drużynie w której praktycznie nie trzeba było bronić, więc może jeszcze odpali.

4

Puig to dziewictwo Barcelony

1

To smutne. Wciąż nie mogę się pogodzić z tym że jesteśmy reżimem polskim. Wciąż w to nie mogę uwierzyć, ale się stało. Państwo bezprawia, oszustów i chaosu. Nie możliwe a jednak.

0

@Marcinss10 boże kolejny z klapkami na oczach. Chłop wolny jak ketchup, na którego ktoś musi biegać aby mógł grać swoje...

0

Wystarczyło kupić bilet i leciec

0

@Marcinss10 wtedy miał kto na niego harować, bo Panu leniowi nie chce się biegac

0

@ramon59 w rzeczy samej. Jak to ma być DNA barcy, to nie wiem czy się śmiać czy plakac

0

@FafitFCB nie jem kabanosów, bo pijąc wódkę , mocno potem rzygałem. Wstręt do Kabanosow został, wódkę piję dalej

0

@DaPidejpi w grudniu 22 Ci przypomnę że nie będzie po co.

1

Przegląd prasy


Informacje asystenta Zidane'a o Mbappé, ultimatum dla Hålanda i mecz Barcelony z Sevillą to główne tematy na wtorkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA
Article photo

„Sprawa Mbappé wygląda dobrze” – MARCA zapowiada wywiad z Davidem Bettonim, asystentem Zidane'a, który zdradza więcej wskazówek na temat przyszłości cracka PSG. Inne wypowiedzi Francuza z okładki: „Wielcy zawodnicy muszą grać w Realu, po prostu”; „Tercet Benzema, Vinícius i Kylian pozwala marzyć”; „Zidane przeczuwał, że nie był idealny, by przeprowadzić przebudowę”; „Krytyka? Uważam, że klub mógł go wesprzeć trochę bardziej”.

Na boku: Sevilla walczy o La Ligę, a Barcelona o Ligę Mistrzów – zamiana celów w wielkim meczu na Pizjuán – ekipa Lopeteguiego może doskoczyć do Realu na 3 punkty; ligowy terminarz; epokowi strzelcy – reportaż o 39-letnim Molinie i 40-letnim Castro; Klasyk przenosi się do Europy – Real kontra Barcelona, historyczny pojedynek w Lidze Mistrzyń, który gwarantuje Hiszpanii miejsce w półfinałach.

Na górze: nowy kontrakt zdobyty ciężką pracą – Sainz i Ferrari chcą podpisać umowę nawet do 2024 roku przed pierwszym wyścigiem F1 w 2022 roku. Na dole: Nadal z pozytywnym wynikiem na koronawirusa – pozostanie tydzień w izolacji, co jeszcze bardziej komplikuje jego występ w Australian Open; koszmar w NBA – wirus zagraża całej lidze.

AS
Article photo

„Ultimatum dla Hålanda” – AS informuje, że Borussia prosi o spotkanie z piłkarzem, by wyjaśnić jego przyszłość. Niemcy chcą zatrzymać go na kolejny sezon, a to opóźnienie jest na korzyść Realu.

Na górze: mundialowa schizma – FIFA zaprezentowała swój projekt mistrzostw świata co 2 lata i twierdzi, że może liczyć na poparcie 165 związków, ale UEFA i CONMEBOL są przeciwko.

Na dole w sekcjach piłkarskich: ligowy terminarz; Gavi rozgrzewa atmosferę w Sewilli; pierwszy Klasyk w Europie – kobiece Real i Barcelona rywalami w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń.

Poza tym na okładce: Nadal z koronawirusem – zagraża to jego obecności w Australian Open.

Mundo Deportivo
Article photo

„Kolejny finał” – Mundo Deportivo podkreśla, że Barcelona odwiedza Sewillę w poszukiwaniu triumfu, który da jej miejsce w strefie Ligi Mistrzów. Wymiana pochwał między trenerami przed pojedynkiem, w którym Xavi odzyska Piqué. Lopetegui: „To jedna z najlepszych Barcelon od dawna”. Xavi: „Sevilla to wzór dla Barcelony”.

Na paskach: Święta granicą dla klubu w sprawie przedłużenia umowy Dembélé; Klasyk między Realem a Barceloną w Lidze Mistrzyń.

Poza tym na dole: zgodna wrzawa w sprawie pominiętej czerwonej kartce dla Casemiro; Nadal z pozytywnym wynikiem testu po powrocie; masowe zarażenia szachują NBA.

Sport
Article photo

„Liga Mistrzów na horyzoncie” – Sport pisze o największym teście w starciu z bezpośrednim rywalem w próbie zakończenia roku w pierwszej czwórce. Xavi: „Jeśli będzie trzeba, wszyscy wyłożymy pieniądze na przedłużenie umowy Gaviego”.

Na dole: wstępne porozumienie między Barceloną a Cavanim – klub zaklepuje „9”; Nadal z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa – po powrocie z Bliskiego Wschodu.

Na górze: Bomba! Klasyk w Lidze Mistrzyń – Barcelona w ćwierćfinałach zmierzy się z Realem Madryt. Poza tym felietony o: tym, że talent Gaviego nie ma ceny; rękach agentów Coutinho; narodzinach nowej Piątki Barcelony.

0

A wymioty się zbiera, jak widzę jak redakcja faworyzuje daremnego busiego.

0

@cules100pro czas szybko leci, a już stałem się medium opiniotwórczym.

0

@Rewolucja123 buhagaha

0

PIS Zamierza znów wprowadzić komunizm. Nikt nie będzie miał niczego poAza agentura partyjną

0

@Marcinss10 gram i przegrywam, tak jak barca w zeszłym roku. Tak samo jak przegra w tym sezonie. Proste jak budowa cepa

0

@david89 wg mnie póki co jeden smrud

0

@marcin62 wiedzmin daremny jak skóra na wacku. Nie polecam.obejrzalem 1 odcinek i poszedłem spać szkoda czasu

1

Czekam na pełne wsparcie od Laporty, to będzie oznaczało koniec Szawiego.

0

@Marcinss10 matematyka mówi też że mogę wygrać w lotto a jakoś się to nie zdarza, więc nie filozuj

0

@Tomek54321 nie woliles tylko admin Cie zgasił jak kiepa.

0

Skoro się nie da to może lepiej było zostawić Kumana

3

@kuz ja podobnie ale mi pachniało pękniętymi pośladami fanów lewego

2

Levante mocno wzięło sobie ze idzie na rekord bez zwycięstw więc dziś graja
Jak dziki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?