0

Obyśmy tylko nie lepili z niego bałwana ;) Jeszcze pokażemy na co nas stać :)

1

Dobre dobre :) Daliśmy ciała no i minus u nas ;) Ale na takim minusie aż tyle śniegu chyba nie ma :) Do końca sezonu jeszcze dużo meczów :) Piękna walka :)

0

Porównanie tych dwóch piłkarzy to jak niebo i piekło. To są fenomenalni gracze. Oboje mają kryzysy i apogeum formy. Jestem kibicem Królewskich, ale nigdy bym nie twierdził który jest lepszy. Mamy szczęście że podziwiamy ich tutaj i teraz tak jak kiedyś nasi starszy koledzy Maradonę i Pele. To że grają w przeciwnych drużynach tylko podsyca tą atmosferę. Oboje są świetni. Oboje mają swoje za plecami, ale są wyjątkowi. Taka prawda. Barcelona i Real bez Messiego i Ronaldo tu już nie ta sama wojna. To jest piękne. I to się liczy.

6

Brawo :) Gratulacje :) My mamy teraz wielki spadek formy, nie ma co liczyć na super grę. Może Luka coś u nas odmieni. Pięknie nam się toczy ta liga :) w obecnej formie zasługujecie na pierwsze miejsce. My niestety daliśmy ciała. Oby do GD coś się poprawiło. Pozdrawiam :)

4

Hala Madrid ! Spokojnie Chłopy. Jeden mecz nic nie daje. My jak i Wy jeszcze stracimy punkty. Taki już los. Czasami zależy tylko do dnia. Dla nas to dobra wiadomość ale pamiętajcie, że sezon jeszcze długo będzie trwał. Głowa do góry. Chociaż liczę na Naszą jutrzejszą wygraną i 4 pkt przewagi :)

0

Może dlatego, że wiedział że nie jest odpowiednią osobą na miejsce w trójce i że nie ma szans na wygraną?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?