0

no i proszę Villa :)))

0

HAHAHAHA mi się śniło że Barca wygrała 18:14 ... xD

0

ufff złapał

0

Tego meczu chyba nie zapomnę do końca życia xD

0

,,Karny , czerwona kartka , hat-trick i samobój - w tym meczu jest wszystko "

0

noooooo Pique Puyol Alves wracajcie !!!! co się stało z obroną Barcy w 19 min było 3-0 ???

0

Już się nie mogę doczekać , to już jutro :)) VICE EL BARCA !!!

0

73 % posiadanie piłki hahahaha ... ;))) mówcie co chcecie ja tam uwielbiam "tiki- take " xD

0

:((((( szkoda ... Dziękujemy i życzymy powodzenia :))))

0

Pintoooooo ;D !!!

0

hahahahahhahahaahahahahahah powtórz bo nie słyszę ... co ? hahahahahahahahahahahahahahaha

0

Szału nie ma ....;) przyznam że ostatnio były faktyczne ładniejsze ale te są nawet w miarę ;D po prostu trzeba będzie się przyzwyczaić !!

0

Niee błagam tylko nie Pique , on jest naprawdę świetny ;//

0

Leo Messi Mały Wielki Człowiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?