kabuz84 powiedział żeby nie zrobił się z niego drugi Ronaldinho... Możenie mówić co chcecie na Ronaldinho ale żaden piłkarz nie zrobił tyle dla Barcy co Ronaldinho kiedy był w szczytowej formie!!
kabuz84 powiedział żeby nie zrobił się z niego drugi Ronaldinho... Możenie mówić co chcecie na Ronaldinho ale żaden piłkarz nie zrobił tyle dla Barcy co Ronaldinho kiedy był w szczytowej formie!!
Komentarze
0
kabuz84 powiedział żeby nie zrobił się z niego drugi Ronaldinho... Możenie mówić co chcecie na Ronaldinho ale żaden piłkarz nie zrobił tyle dla Barcy co Ronaldinho kiedy był w szczytowej formie!!
0
kabuz84 powiedział żeby nie zrobił się z niego drugi Ronaldinho... Możenie mówić co chcecie na Ronaldinho ale żaden piłkarz nie zrobił tyle dla Barcy co Ronaldinho kiedy był w szczytowej formie!!