Kolejna wielka głupota popełniona przez zarząd i samego Tito, jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodnikow nie dostaje zasłużonych minut i widać jak to się kończy, ale jeśli chodzi o samego Thiago, myślę, że dobrze zrobił. Przynajmniej wiadomo, że przy Pepie, się nie zmarnuje, a patrząc na obecną sytuacje Barcelony, rożnie mogłoby to być. W końcu to Guardiola włączył go do pierwszej drużyny , dawał mu szanse i naprawdę powinniśmy to docenić, że chce mieć takiego zawodnika przy sobie i dopilnować, aby stał się jednym z najlepszych playmakerow na świecie. Niech gra, w końcu Bayern to podobna filozofia, szczegolnie, ze teraz będzie tam Pep. Niech zdobywa boiskowego doświadczenia, a poźniej niech wroci do nas, żeby zastąpić naszego Generała.
Nie wiem czemu, uważacie, że Xavi ma 'kiepski sezon'. Według mnie jest najważniejszym zawodnikiem Barcelony. Popatrzcie jak gra układa się, kiedy od pierwszych minut jest na boisku Xavi, a kiedy go nie ma. Może nie zaliczył tyle asyst i otwierających podań jak w poprzednim sezonie, ale dalej jest kluczowym zawodnikiem Barcelony.
Wydaję mi się, że to jedynie plotka. Czytałem autobiografie Xavi'ego i dużo inaczej wypowiadał się o RIjkardzie. Przyznał, że z początku było mu ciężko, bo trener posadził go na ławce rezerwowych, z powodu jego słabych warunków fizycznych, jednak po sytuacji z Giovannim (z którym chciał się bić, jednak do bójki nie doszło, bo zainterweniował Puyol) zdobył uznanie Rijkarda, i grał w podstawowym składzie. Przyznał również, że Frank jest wspaniałym człowiekiem, a z tekstu wynika, że nie lubił Rijkarda, co jest sprzeczne z tym, co napisał w biografii.
Moim zdaniem Bale jest idealny do Barcelony. W Tottenhamie gra zespołowo, lubi sobie poklepać z Modriciem, czy Assou-Ekotto, ponadto jest zabójczo szybki. Grając na lewej obronie, mógłby dobrze wspomagać ofensywę, jak robi to Alves. Mam nadzieje, że dojdzie do tego transferu, bo to naprawdę dobry zawodnik.
Kolejna wielka głupota popełniona przez zarząd i samego Tito, jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodnikow nie dostaje zasłużonych minut i widać jak to się kończy, ale jeśli chodzi o samego Thiago, myślę, że dobrze zrobił. Przynajmniej wiadomo, że przy Pepie, się nie zmarnuje, a patrząc na obecną sytuacje Barcelony, rożnie mogłoby to być. W końcu to Guardiola włączył go do pierwszej drużyny , dawał mu szanse i naprawdę powinniśmy to docenić, że chce mieć takiego zawodnika przy sobie i dopilnować, aby stał się jednym z najlepszych playmakerow na świecie. Niech gra, w końcu Bayern to podobna filozofia, szczegolnie, ze teraz będzie tam Pep. Niech zdobywa boiskowego doświadczenia, a poźniej niech wroci do nas, żeby zastąpić naszego Generała.
Nie wiem czemu, uważacie, że Xavi ma 'kiepski sezon'. Według mnie jest najważniejszym zawodnikiem Barcelony. Popatrzcie jak gra układa się, kiedy od pierwszych minut jest na boisku Xavi, a kiedy go nie ma. Może nie zaliczył tyle asyst i otwierających podań jak w poprzednim sezonie, ale dalej jest kluczowym zawodnikiem Barcelony.
Moim zdaniem Bale jest idealny do Barcelony. W Tottenhamie gra zespołowo, lubi sobie poklepać z Modriciem, czy Assou-Ekotto, ponadto jest zabójczo szybki. Grając na lewej obronie, mógłby dobrze wspomagać ofensywę, jak robi to Alves. Mam nadzieje, że dojdzie do tego transferu, bo to naprawdę dobry zawodnik.
Wydaję mi się, że to jedynie plotka. Czytałem autobiografie Xavi'ego i dużo inaczej wypowiadał się o RIjkardzie. Przyznał, że z początku było mu ciężko, bo trener posadził go na ławce rezerwowych, z powodu jego słabych warunków fizycznych, jednak po sytuacji z Giovannim (z którym chciał się bić, jednak do bójki nie doszło, bo zainterweniował Puyol) zdobył uznanie Rijkarda, i grał w podstawowym składzie. Przyznał również, że Frank jest wspaniałym człowiekiem, a z tekstu wynika, że nie lubił Rijkarda, co jest sprzeczne z tym, co napisał w biografii.
Komentarze
0
Kolejna wielka głupota popełniona przez zarząd i samego Tito, jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodnikow nie dostaje zasłużonych minut i widać jak to się kończy, ale jeśli chodzi o samego Thiago, myślę, że dobrze zrobił. Przynajmniej wiadomo, że przy Pepie, się nie zmarnuje, a patrząc na obecną sytuacje Barcelony, rożnie mogłoby to być. W końcu to Guardiola włączył go do pierwszej drużyny , dawał mu szanse i naprawdę powinniśmy to docenić, że chce mieć takiego zawodnika przy sobie i dopilnować, aby stał się jednym z najlepszych playmakerow na świecie. Niech gra, w końcu Bayern to podobna filozofia, szczegolnie, ze teraz będzie tam Pep. Niech zdobywa boiskowego doświadczenia, a poźniej niech wroci do nas, żeby zastąpić naszego Generała.
0
Nie wiem czemu, uważacie, że Xavi ma 'kiepski sezon'. Według mnie jest najważniejszym zawodnikiem Barcelony. Popatrzcie jak gra układa się, kiedy od pierwszych minut jest na boisku Xavi, a kiedy go nie ma. Może nie zaliczył tyle asyst i otwierających podań jak w poprzednim sezonie, ale dalej jest kluczowym zawodnikiem Barcelony.
0
Pique i Sanchez powinni grać od pierwszych minut. Messi cały czas grał w pomocy, a środek ataku był pusty.
0
Wydaję mi się, że to jedynie plotka. Czytałem autobiografie Xavi'ego i dużo inaczej wypowiadał się o RIjkardzie. Przyznał, że z początku było mu ciężko, bo trener posadził go na ławce rezerwowych, z powodu jego słabych warunków fizycznych, jednak po sytuacji z Giovannim (z którym chciał się bić, jednak do bójki nie doszło, bo zainterweniował Puyol) zdobył uznanie Rijkarda, i grał w podstawowym składzie. Przyznał również, że Frank jest wspaniałym człowiekiem, a z tekstu wynika, że nie lubił Rijkarda, co jest sprzeczne z tym, co napisał w biografii.
0
Moim zdaniem Bale jest idealny do Barcelony. W Tottenhamie gra zespołowo, lubi sobie poklepać z Modriciem, czy Assou-Ekotto, ponadto jest zabójczo szybki. Grając na lewej obronie, mógłby dobrze wspomagać ofensywę, jak robi to Alves. Mam nadzieje, że dojdzie do tego transferu, bo to naprawdę dobry zawodnik.
0
Kolejna wielka głupota popełniona przez zarząd i samego Tito, jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodnikow nie dostaje zasłużonych minut i widać jak to się kończy, ale jeśli chodzi o samego Thiago, myślę, że dobrze zrobił. Przynajmniej wiadomo, że przy Pepie, się nie zmarnuje, a patrząc na obecną sytuacje Barcelony, rożnie mogłoby to być. W końcu to Guardiola włączył go do pierwszej drużyny , dawał mu szanse i naprawdę powinniśmy to docenić, że chce mieć takiego zawodnika przy sobie i dopilnować, aby stał się jednym z najlepszych playmakerow na świecie. Niech gra, w końcu Bayern to podobna filozofia, szczegolnie, ze teraz będzie tam Pep. Niech zdobywa boiskowego doświadczenia, a poźniej niech wroci do nas, żeby zastąpić naszego Generała.
0
Nie wiem czemu, uważacie, że Xavi ma 'kiepski sezon'. Według mnie jest najważniejszym zawodnikiem Barcelony. Popatrzcie jak gra układa się, kiedy od pierwszych minut jest na boisku Xavi, a kiedy go nie ma. Może nie zaliczył tyle asyst i otwierających podań jak w poprzednim sezonie, ale dalej jest kluczowym zawodnikiem Barcelony.
0
Pique i Sanchez powinni grać od pierwszych minut. Messi cały czas grał w pomocy, a środek ataku był pusty.
0
Moim zdaniem Bale jest idealny do Barcelony. W Tottenhamie gra zespołowo, lubi sobie poklepać z Modriciem, czy Assou-Ekotto, ponadto jest zabójczo szybki. Grając na lewej obronie, mógłby dobrze wspomagać ofensywę, jak robi to Alves. Mam nadzieje, że dojdzie do tego transferu, bo to naprawdę dobry zawodnik.
0
Wydaję mi się, że to jedynie plotka. Czytałem autobiografie Xavi'ego i dużo inaczej wypowiadał się o RIjkardzie. Przyznał, że z początku było mu ciężko, bo trener posadził go na ławce rezerwowych, z powodu jego słabych warunków fizycznych, jednak po sytuacji z Giovannim (z którym chciał się bić, jednak do bójki nie doszło, bo zainterweniował Puyol) zdobył uznanie Rijkarda, i grał w podstawowym składzie. Przyznał również, że Frank jest wspaniałym człowiekiem, a z tekstu wynika, że nie lubił Rijkarda, co jest sprzeczne z tym, co napisał w biografii.