O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Tottenham
  • Barcelonie kibicuję od 6 lat.

Statystyki

  • Dni w serwisie 5181
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Kolejna wielka głupota popełniona przez zarząd i samego Tito, jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodnikow nie dostaje zasłużonych minut i widać jak to się kończy, ale jeśli chodzi o samego Thiago, myślę, że dobrze zrobił. Przynajmniej wiadomo, że przy Pepie, się nie zmarnuje, a patrząc na obecną sytuacje Barcelony, rożnie mogłoby to być. W końcu to Guardiola włączył go do pierwszej drużyny , dawał mu szanse i naprawdę powinniśmy to docenić, że chce mieć takiego zawodnika przy sobie i dopilnować, aby stał się jednym z najlepszych playmakerow na świecie. Niech gra, w końcu Bayern to podobna filozofia, szczegolnie, ze teraz będzie tam Pep. Niech zdobywa boiskowego doświadczenia, a poźniej niech wroci do nas, żeby zastąpić naszego Generała.

0

Nie wiem czemu, uważacie, że Xavi ma 'kiepski sezon'. Według mnie jest najważniejszym zawodnikiem Barcelony. Popatrzcie jak gra układa się, kiedy od pierwszych minut jest na boisku Xavi, a kiedy go nie ma. Może nie zaliczył tyle asyst i otwierających podań jak w poprzednim sezonie, ale dalej jest kluczowym zawodnikiem Barcelony.

0

Pique i Sanchez powinni grać od pierwszych minut. Messi cały czas grał w pomocy, a środek ataku był pusty.

0

Wydaję mi się, że to jedynie plotka. Czytałem autobiografie Xavi'ego i dużo inaczej wypowiadał się o RIjkardzie. Przyznał, że z początku było mu ciężko, bo trener posadził go na ławce rezerwowych, z powodu jego słabych warunków fizycznych, jednak po sytuacji z Giovannim (z którym chciał się bić, jednak do bójki nie doszło, bo zainterweniował Puyol) zdobył uznanie Rijkarda, i grał w podstawowym składzie. Przyznał również, że Frank jest wspaniałym człowiekiem, a z tekstu wynika, że nie lubił Rijkarda, co jest sprzeczne z tym, co napisał w biografii.

0

Moim zdaniem Bale jest idealny do Barcelony. W Tottenhamie gra zespołowo, lubi sobie poklepać z Modriciem, czy Assou-Ekotto, ponadto jest zabójczo szybki. Grając na lewej obronie, mógłby dobrze wspomagać ofensywę, jak robi to Alves. Mam nadzieje, że dojdzie do tego transferu, bo to naprawdę dobry zawodnik.

Zobacz wszystkie

0

Kolejna wielka głupota popełniona przez zarząd i samego Tito, jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodnikow nie dostaje zasłużonych minut i widać jak to się kończy, ale jeśli chodzi o samego Thiago, myślę, że dobrze zrobił. Przynajmniej wiadomo, że przy Pepie, się nie zmarnuje, a patrząc na obecną sytuacje Barcelony, rożnie mogłoby to być. W końcu to Guardiola włączył go do pierwszej drużyny , dawał mu szanse i naprawdę powinniśmy to docenić, że chce mieć takiego zawodnika przy sobie i dopilnować, aby stał się jednym z najlepszych playmakerow na świecie. Niech gra, w końcu Bayern to podobna filozofia, szczegolnie, ze teraz będzie tam Pep. Niech zdobywa boiskowego doświadczenia, a poźniej niech wroci do nas, żeby zastąpić naszego Generała.

0

Nie wiem czemu, uważacie, że Xavi ma 'kiepski sezon'. Według mnie jest najważniejszym zawodnikiem Barcelony. Popatrzcie jak gra układa się, kiedy od pierwszych minut jest na boisku Xavi, a kiedy go nie ma. Może nie zaliczył tyle asyst i otwierających podań jak w poprzednim sezonie, ale dalej jest kluczowym zawodnikiem Barcelony.

0

Pique i Sanchez powinni grać od pierwszych minut. Messi cały czas grał w pomocy, a środek ataku był pusty.

0

Moim zdaniem Bale jest idealny do Barcelony. W Tottenhamie gra zespołowo, lubi sobie poklepać z Modriciem, czy Assou-Ekotto, ponadto jest zabójczo szybki. Grając na lewej obronie, mógłby dobrze wspomagać ofensywę, jak robi to Alves. Mam nadzieje, że dojdzie do tego transferu, bo to naprawdę dobry zawodnik.

0

Wydaję mi się, że to jedynie plotka. Czytałem autobiografie Xavi'ego i dużo inaczej wypowiadał się o RIjkardzie. Przyznał, że z początku było mu ciężko, bo trener posadził go na ławce rezerwowych, z powodu jego słabych warunków fizycznych, jednak po sytuacji z Giovannim (z którym chciał się bić, jednak do bójki nie doszło, bo zainterweniował Puyol) zdobył uznanie Rijkarda, i grał w podstawowym składzie. Przyznał również, że Frank jest wspaniałym człowiekiem, a z tekstu wynika, że nie lubił Rijkarda, co jest sprzeczne z tym, co napisał w biografii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?