0

@blaugrana1980 Im szybciej zapomnicie o nim tym lepiej.

19

@blaugrana1980 To napewno jest Neymar.

5

@Witekk10 Ale zrobił Zizou

0

@SeeleyBooth Jeśli Chce grac w Barcelonie to obniży ale póki na czym innym mu bardziej zalezy :)

8

@cules100pro Ile to razy już Ramos miał odejść z Realu?Zostanie jak zwykle.

1

@Danny Gaucho Świruje,ale wiesz niektórzy myśla ze tiki taka i bedzie gitara.

0

@Danny Gaucho tiki taki

0

@krzychu1526 Czyli mówisz że nasz naród 200 iq

6

@Trepol17Veb Rakitic-Busi-Vidal

3

@BigShaq Po czym zaraz zaprzeczył temu co mówil jego brat  :v

0

@Pyke Ten sezon miał słaby ale wczesniej notował bardzo dobre liczby jak jeszcze igła był.

1

@BigShaq Wątpie żeby Dybala zamienił Juve na Atleti.

0

@fcbheroes Dybala dobry zawodnik ale w Barcelonie już jest jeden podobny do niego :c

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@katalonczyk9 Derby bo Lampard.

0

@Kamiloza91 Ale najbardziej optymalny klub bo będzie grał bo oni mają bardzo słabych skrzydłowych a prawego to wgl nie mają.Myśle że by się rozwinął i kto wie moze kiedys wrócił.

2

@BarcaInfo Widzę go w United i to serio.

0

@ściah Każdy ma swoje zdanie :)

8

@kkbarca Wcale bym się nie zdziwił.Mino to jeden z najbardziej inteligetnych agentow na swiecie.

0

@Cvzx Jak to pewnie Messi jest bo cały czas gra

0

@ściah Nie można porównywać tych epek. Dobrze ostatnio to ujął Jabbar. ,,Grałem najlepiej jak potrafiłem i pomagałem swoim kolegom. Tylko to się dla mnie liczy .Powodem, dla którego nie da się wyłonić prawdziwego GOAT-a jest taki, że każdy z koszykarzy gra w innych okolicznościach. Graliśmy na innych pozycjach, z innymi zawodnikami, trenerami i zasadami. Każdy zawodnik musi dostosować się do panujących warunków. Nie może być tylko jeden''

0

@ściah Każdy ma swoje zdanie :D Dla innych GOAT to Chamberlain bo ma rekordy a dla innych Kobe lub Jordan a dla jeszcze innych LeBron :D

0

@ściah Myśle że dziś juz możemy sobie odpowiedziec na to pytanie :)

0

@ViscaBarca123 No i gitara :D

0

@SuperPatsonFCB No to wiadomka :D

0

@Kapitan_SW Czyli nie pobawiłbys się nimi? :D

1

@Chwytliwy Będe zdzwiony jesli wyrzucą Sarriego.3miejsce+ewentualna wygrana le to max z tą kadrą.Chyba że Romek myślał że mu Sarri mistrza wygra :v

1

@olejtm Jestem z Ciebie dumny ! Oby tak dalej.

0

@ViscaBarca123 Jeśli strzeli proszę poinformować nas o tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?