Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blaugrana1980 Im szybciej zapomnicie o nim tym lepiej.
19
@blaugrana1980 To napewno jest Neymar.
5
@Witekk10 Ale zrobił Zizou
0
@SeeleyBooth Jeśli Chce grac w Barcelonie to obniży ale póki na czym innym mu bardziej zalezy :)
8
@cules100pro Ile to razy już Ramos miał odejść z Realu?Zostanie jak zwykle.
1
@Danny Gaucho Świruje,ale wiesz niektórzy myśla ze tiki taka i bedzie gitara.
0
@Danny Gaucho tiki taki
0
@krzychu1526 Czyli mówisz że nasz naród 200 iq
6
@Trepol17Veb Rakitic-Busi-Vidal
3
@BigShaq Po czym zaraz zaprzeczył temu co mówil jego brat :v
0
@Pyke Ten sezon miał słaby ale wczesniej notował bardzo dobre liczby jak jeszcze igła był.
1
@BigShaq Wątpie żeby Dybala zamienił Juve na Atleti.
0
@fcbheroes Dybala dobry zawodnik ale w Barcelonie już jest jeden podobny do niego :c
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@katalonczyk9 Derby bo Lampard.
0
@Kamiloza91 Ale najbardziej optymalny klub bo będzie grał bo oni mają bardzo słabych skrzydłowych a prawego to wgl nie mają.Myśle że by się rozwinął i kto wie moze kiedys wrócił.
2
@BarcaInfo Widzę go w United i to serio.
0
@ściah Każdy ma swoje zdanie :)
8
@kkbarca Wcale bym się nie zdziwił.Mino to jeden z najbardziej inteligetnych agentow na swiecie.
0
@Cvzx Jak to pewnie Messi jest bo cały czas gra
0
@ściah Nie można porównywać tych epek. Dobrze ostatnio to ujął Jabbar. ,,Grałem najlepiej jak potrafiłem i pomagałem swoim kolegom. Tylko to się dla mnie liczy .Powodem, dla którego nie da się wyłonić prawdziwego GOAT-a jest taki, że każdy z koszykarzy gra w innych okolicznościach. Graliśmy na innych pozycjach, z innymi zawodnikami, trenerami i zasadami. Każdy zawodnik musi dostosować się do panujących warunków. Nie może być tylko jeden''
0
@ściah Każdy ma swoje zdanie :D Dla innych GOAT to Chamberlain bo ma rekordy a dla innych Kobe lub Jordan a dla jeszcze innych LeBron :D
0
@ściah Myśle że dziś juz możemy sobie odpowiedziec na to pytanie :)
6
@student97r Kiedyś to było :D https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61203244_10157422904318944_6948801766855016448_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8ea5019675e1ed4af27bb1361fbe78e3&oe=5D9AB23B
0
@ViscaBarca123 No i gitara :D
0
@SuperPatsonFCB No to wiadomka :D
0
@Kapitan_SW Czyli nie pobawiłbys się nimi? :D
1
@Chwytliwy Będe zdzwiony jesli wyrzucą Sarriego.3miejsce+ewentualna wygrana le to max z tą kadrą.Chyba że Romek myślał że mu Sarri mistrza wygra :v
1
@olejtm Jestem z Ciebie dumny ! Oby tak dalej.
0
@ViscaBarca123 Jeśli strzeli proszę poinformować nas o tym.