Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 W tym sezonie ogólnie gra bardzo dobrze.Jesli Barcelona zagra z PSG no to będą cięzary z nim na tym skrzydle a szczególnie ze bedzie go bronil Balde który broni slabo.
0
@ranger3120 Czemu miraż na ruski zespół jak oni miraża mają we krwi i zawsze potrafią go grac
0
@ranger3120 G2 robi lote z turnieju w meczu z Falcons,to by było XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SinMistico @MesQueUnClub96 Ale wy rozumiecie ze jemu sie juz nie chce grac
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SinMistico Dziękuj ludziom co mu dali taki kontrakt
1
@mekston @Popitek12 Czy @July_6_BcN ma na imię Nikola ale udaje Julke?
1
@gumaz @MesQueUnClub96 bo to ekspert od wszystkiego
1
@Eklerek Nie no nikt się nie spodziewał że zimny się tak rozwinie.Teraz ta cena wydaje się promocyjna od Chelsea
1
@Eklerek Oddac polowe klubu za Ice Cold Palmera
0
Jak Leon nie dostanie dobrego zawodnika obok siebie w następnym sezonie to ciężko bedzie Bogdance o coś więcej niż top6 w sezonie.Troche marnowany jest tutaj jego potencjał.
0
@mekston Z karnego się nie liczy,chyba ze strzela Ice Cold
0
@FcPortoFan1999 Mysle ze w hali tak
2
@Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999 W hali gra przeciętnie więc kazdy tu bedzie zagrozeniem
2
No zobaczymy co z tego będzie.
7
@D10SLEO @Aragorn33 Dla mnie każdy kandydat PiS i Po jest skreślany z miejsca.Kiedyś zrozumiecie ze PoPis to największy rak który zatruł nasza piękną Polske.
23
Po Gavim odrazu widac ze on tu będzie do konca kariery.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Triple H pewnie max 2 rundy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Popitek12 Ty bys mnie nie zglosil popo
1
@budel17 Jutro wchodzi ta najwazniejsza faza i mega meczyki
2
@Popitek12 Mnie banują tylko gdy w dyskusji jest dodi i mnie zgłasza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Popitek12 Oczywiscie ze nie popitku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@MesQueUnClub96 Nic.Po prostu przez ponad 10 lat Messi gwarantował Barcelonie pozycje na arenie międzynarodowej i byl jej najlepszym piłkarzem dzięki ktoremu wygrala mnostwo pucharow.Jego zarobki i inne rzeczy przy tym schodza na dalszy plan.
5
@MesQueUnClub96 Messi dał temu klubowi tyle ze zadne pieniadze tego nie zmienia
0
@mekston Pewnie jakos sie dogadaja i Yamal tu zostanie na dlugo.Nie wydaje sie ze to zawodnik ktory jest az tak podatny na siano.