3

@MesQueUnClub96 Widze ze placzesz o tych kiepskich a nikt ci nie każe tego czytać

7

@MesQueUnClub96 Dodi jesli cos cie nie interesuje to przecież mozesz ominąć.Myślałeś o tym?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@MesQueUnClub96 To data twojego urodzenia również

0

@fejkenq Palmer ma kontrakt do 2033

5

Największy talent jaki miał United w ostatnich latach.Ciekawe czy ktoś go kupi np PSG po sezonie.


0

@escarabajo Jak to mówią...za darmo to uczciwa cena

2

@macio_944 To napewno ale wydawanie dużych pieniędzy na duże nazwisko to ryzykowny temat.Te drogie transfery to tak wzmocniły Barcelone że nikogo już nie ma z nich.Coutinho,Dembele,Griezmann a Frenkie się trzyma fotela i pewnie nie puści do końca.Już nie wspomne o takich kwiatkach jak Ferran czy bestia z Brazylii Roki.

5

@macio_944 Ludzie tu wyskakują by sciagąc Davida,Isaka czy innego Lauataro a tak szczerze to mam jakieś dziwne obawy ze by gorsze liczby kręcili niz Robercik

1

@zodiak_10 Chyba tak

1

@zodiak_10 @codemat chyba to robił

1

@JimMorrisonFCB Wzajemnie Jimie jak co roku

2

@Eklerek No ja mówilem ze powinien zostac do konca sezonu,zdominowac lige Portugalską i napisać fajną historie w LM i odejsc w lato.Teraz przez to ma ciężko bo skład szrotu a oczekiwania spora.

7

@MesQueUnClub96 Ja ale nie porozmawiam z toba

0

@Eklerek Od kogo?

3

Chlop chciał Amorima udawać ale no i tak zwalnianie go tak szybko to xd


0

@Marian_Pazdzioch Jacek woli Egipt xd

2

Można robić 5 punktów na mecz ale zarabiac 20 baniek rocznie.Oczywiscie Carruso to świetny obronca i za to pewnie to siano.


1

@adi7adi8 Moze juz mają cos i ogłoszą niedlugo ale mam nadzieje ze bedzie to jakis star player

3

Aj szkoda.Takiego Ropzika to bym widział w G2 a nie w Vitality. @budel17 @ranger3120


0

@macio_944 Wina Flicka

2

Bogowie koszykówki nie oszczędzają Orlando w tym sezonie a i tak radzą sobie wybitnie.


0

@FcPortoFan1999 To zależy czy wygrają mistrza

0

@FcPortoFan1999 Erik pewnie wróci do Ajaxu

0

@Jonyx No nie jest na poziomie Oblaka ale to wiemy od dawna

1

@Jonyx Tu by trzeba zaanalizowac przy ilu bramkach zawinił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

I ci ludzie którzy myślą w komentarzach ze chodzi o San Antonio xd @fart @takisobiektos @BartqRKO


1

@takisobiektos Kevin kompletny zawodnik ale mam wrażenie ze Salah ma jeszcze większy wplyw na Live

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?