Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ja tam mu sie nie dziwie tzn liga narodow dla Francji to turniej do zapchania minut
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Szkoda troche że Rafa schodzi bo ten hat-trick asyst mógłby ukąsić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rafalloxfcb W sumie nie ma co się dziwić.Tragiczny transfer względem jakości a ceną.Jednym słowem flop.
3
Zdecydowanie najlepszy piłkarz Barcelony obecnie i jeden z najlepszych na świecie.Takie top5 na spokojnie.
1
@MesQueUnClub96 Gra tez w LM gdzie jest topowym zespołem
1
@Kengo Moim zdaniem Sporting>Bayern pod kazdym względem
3
@kryhaa Tez dałbym Sporting.W lidze miazga,w LM miazga,stylowo miazga.
1
@Kengo Patrze LM i widze 27 miejsce
1
@macio_944 No wlasnie ten Bayern to tak 50/50
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za darmo to uczciwa cena na last dance w Barcelonie
1
@FCB24 No ja przed sezonem typowałem Luke bo powinien być w top4 gdzie w tamtym roku tego zabrakło
0
Jesli OKC wykręci najlepszy bilans w NBA a Shai zagra sezon podobny do ostatniego to pewnie dostanie MVP.
0
@mekston Jutro o 12;45
1
Ciekawe czy zostanie do lata
2
Finały bez Tsitsipasa tracą swój vibe @mekston @barcelonaLM @FcPortoFan1999
2
Na fortunie już 1.33 na Trumpa i 3.50 na panią Harris.Rudy chyba pewniaczkiem się staje do tronu.
12
Zawsze mi się tak kojarzył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fart Widziałem go na niektórych filmikach to niezły kocik moze byc
1
@fart Powiem tak tankowanko i liczenie na Coopera Flagga
1
Aj to szlak
5
Arda za rok w Sevilli bet 1.01
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1853922640437883119
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk Juz 75 lat na karku więc no emerytura