2

@MesQueUnClub96 Nie wiem czy powinno cie to interesować jak wiadomo ze jestes homo xd

3

@MesQueUnClub96 Przeciez on sam mówił ze nie jest do końca zdrowy xd,jakby Carlitos byl w formie to by zgniótł ten turniej a on wgl nie gra w tym sezonie na mączce.

1

@MesQueUnClub96 Alcaraz tez nie jest zdrowy w 100% a final i tak jest

2

@MesQueUnClub96 Dobry jak Carlitos na Roland Garros 2024

1

@mekston Bardzo mocna ta kadra jest.Jesli nie bedzie niespodzianki to powinni klepnąć połfinał

1

@mekston Napewno będzie to dużo lepszy mecz niz pań

10

Wie co dobre Hiszpan z El Palmar @mekston @barcelonaLM


3

Chyba nie ma niespodzianek chociaż znajda się tacy co pewnie dadzą Garrinche za Messiego


7

Czasem tak jest.


7

W sumie tylko mecz z Osaką był trudny dla Igi po którym paradoksalnie powinna Iga odpaść ale był choke Osaki.

3

@regatta52 Nadal w prime to najlepszy zawodnik w historii tej dyscypliny na mączce bez podziału na płeć

0

@Aragorn33 A kiedy dymisja tego lekarza znaczy Kamysza?

4

W sumie nie ma wyjścia i trzeba dać mu te pieniądze.


5

@barcelonaLM Dodi opija piccolo zwycięstwo Carlitosa

0

@takisobiektos No ale tutaj bardzo nisko jest.Z Sinnerem bylo 1.50-2.65 a przeciez to mecz 50/50

2

Te 3.50 na Zvereva trochę brzmi abstrakcyjnie.Strasznie buki zaniżają kursy na Alcaraza na mączce.Tu powinno być jakieś 55-45.

0

@Emhyr Euro zweryfikuje

1

@FcPortoFan1999 @mekston Komentatorzy mowili ze Ruud mial problemy zdrowotne i po prostu dograł tylko ten mecz więc bardzo bym go nie hejtował aż tak

1

@mekston Szykuje sie mega spektakl

2

1

@mekston No to co on dzisiaj robi to bajka

0

@Emhyr Ruud nie ma argumentów na Alcaraza ale za to Zverev ma serwis który kładzie każdego jak jest w formie

1

@mekston Wyserwował dzisiaj ten mecz Sasza.Tyle asów na mączce to dawno nie widzialem.Dla mnie najbardziej stabilnie serwujący zawodnik w tym roku

1

@FcPortoFan1999 Serwis Saszy masakruje

0

Zverev 14 asów wykręcił w 3 sety na mączce.Niezły wynik.

1

Największym plusem dla nas na tym Euro jest to że gramy bez presji.Kazdy wie ze Polska jest najsłabsza w grupie i na nas trzeba nabijać punkty.Może trochę to pomoze w pokazaniu czegoś niz zebraniu 3 porażek.

2

@Sysia11 Jedno wiemy napewno czyli dobrze się czuje na każdej nawierzchni a to jest mega atut.Tak naprawdę moze rywalizowac z kazdym i podchodzić bez braków.

2

@Sysia11 To by oznaczało ze musiałby sięknac ponad 20 szlemów i 30 mastersów.Będzie ciężko aczkolwiek nikt nie wie jaki ma sufit Carlos bo ma 21 lat.

1

@mekston Dał pare takich magików jak to on.Dzisiaj to az czasami za duzo tych lobów i skrotów

1

@Arden Super ze zostaje chociaz powinien juz startowac do UFC

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?