Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 Hubi szykuje się na igrzyska
1
@budel17 Pytanie kto pierwszy przełamie i narzuci presje na drugiego.
1
Mają chłopaki potencjał na dobrych grajków
1
@budel17 Tommy rewelacja turnieju ale to będzie raczej za mało na Meda
3
@MesQueUnClub96 Ja myslalem ze Hubiego
1
@budel17 To prawda,wgl ta pozycja przy tym odegraniu no top
4
Kosmos totalny Włocha
0
Ciężko jest Carlosa zniechęcić do gry.Ładnie się odbudował mentalnie i 4:1 dla Hiszpana.
1
@Mario96w Tez tak sądze ze Carlos zajdzie daleko i jest chyba obecnie najwiekszym faworytem obecnie na RG
2
@MesQueUnClub96 Jak Jannik to wybronił dodi
1
@Mario96w Wiadomo ze bedzie ciezko ale no Rafa jest chyba ostatnim ktorego mozna skreslac na mączce
0
W sumie to stanie pod bandami w stylu Meda nie takie głupie.Przynajmniej zawsze jest jakas szansa na błąd Włocha.
0
@MesQueUnClub96 Ale to nie ma nic do budowania nadziei xd
1
@MesQueUnClub96 Na mączce na której jest najlepszym zawodnikiem w historii.Kto jak nie on moze się na nią przygotować?
2
@MesQueUnClub96 Przeciez to masz za 2-3 miesiące dopiero
2
@MesQueUnClub96 Na mączce nikt nie wie w jakiej formie bedzie Rafa
1
@MesQueUnClub96 Na RG masz Alcaraza,moze Nadala,Novaka a na wimbledonie i US Meda,Alcaraza,Novaka więc spokojnie
1
@barcelonaLM Na mączce miał pecha ze trafiał na Nadala bardzo szybko w 2020 2021 więc teraz moze byc niezly wynik
0
@budel17 Ale serwis to podstawa na hardzie
0
@budel17 Jesli Carlos nie bedzie miec podania a ma bardzo przeciętny serwis to bedzie bez podejscia
1
@barcelonaLM Nawet wimbledon ostatni gdzie Rafa w półfinale musiał poddać
1
@MesQueUnClub96 Przeciez Rafa opuścil mase meczy i turnieji,bez porównania do Novaka
1
@MesQueUnClub96 Nadal po tylu urazach to jest ze cud ze on wgl wychodzi na kort xD
0
@MesQueUnClub96 Novak juz emerytura
1
No gorzej ze się nie dało wejsc w mecz niz Carlos po tej przerwie xd
0
@FcPortoFan1999 Bardzo długa przerwa.Przez ponad 2h zagrali 3 gemy
0
@Kengo I tak najlepsza dwójeczka
2
@mekston U Arabów gra potęzny Mitro
1
@mekston A serwis nie ma co się oszukiwac ale daje bardzo duża przewage na hardzie i trawie
5
Kiedyś ten serwis Sinnera nie był aż tak szkodliwy a obecnie potrafi kosić z niego niemiłosiernie.Sam Novak na AUS to odczuł.