Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kurcze, przypomniałeś mi te wspaniałe czasy, gdy drabinka była jasna od początku... O ile przyjemniej się to wszystko oglądało, szkoda, że z tego zrezygnowano :(
0
Wiesz ze to dziala tak od zawsze, ze Messi gra wszystko, bo po paru slabszych meczach wraca do wysokiej formy? Kazdy pilkarz ma gorsze momenty i nie jest powiedziane ze sadzanie nalawce Leo podnioslo by jego forme..on i tak do najwyzszej dyspozycji wroci, a skoro Guardiola, Tito, Tata i Enrique nie sadzali go na lawie jak nie mial formy to chyba cos musi byc na rzeczy.
0
Tylko jakie to były kontakty xD
2 dotkniecia, które nie miały prawa spowodować upadku.
Zresztą, ja podchodze do tego w ten sposób, że Barcelona potrzebowała wszystkiego żeby awansować - dobrej gry, serca, zlej gry PSG, szczęscia i pomyślnych decyzji sędziego. Akurat tak się stało, że te wszystkie czynniki wystąpiły w środę i jestem z tego powodu bardzo szczęsliwy, a gderanie o sędziach... Pewnie, że podjęli błedne decyzje i prawdopodobnie Barcelona by nie awansowała bez tego, ale powtarzam - w tym meczu wszystko musiało zagrać idealnie dla nas - karny z kapelusza dla PSG i byłoby po sprawie - mieliśmy szczęscie i nie będę roztrzasać tego tematu :)
1
Ja bardzo polecam czytanie ksiazek po angielsku - najlepiej takich z prostym slownictem.
Ja zainwestowalem w kindle'a pare lat temu i przeczytalem kilka ksiazek po angielsku (glowinie HP czy Igrzyska Smierci) wraz z wgranym slownikiem ang-pol. Nic tak mocno mi nie pomoglo w nauce jezyka. Oczywiscie moze byc problem z mowieniem, tutaj juz nie mam jakiejs rady, bo ja mialem "szczescie" (?) mieszkac z erasmusami w akademiku przez 2 lata, wiec angielski mowiony dosyc sprawnie opamowalem
1
Z przyjemnością przyznaję rację :)
1
Dla mnie to niesamowite połączenie, bo gdy byłem mały (może z 10 lat) to własnie przy tej piosence wyobrażałem sobie (wielokrotnie i w różnych wariantach), że wchodzę na boisko, gdy Barcelona przegrywa 3 czy 4-0 i strzelam 5 goli w ostatnich 10 minutach. Dawno nie słyszałem tego utworu, ale kojarzy mi się on tylko z tym wspomnieniem z dzieciństwa - dlateog to jeszcze bardziej potęguje doznanie i kto by się spodziewał że tamto marzenie/wyobrażenie z dzieciństwa w pewnym sensie się spełni (szkoda, że to jednak nie byłem ja, a Neymar, no ale...) ! :)
5
To powinno być nie tylko zdjęcie tygodnia, ale i roku!
Wspaniałe!
23
Di Maria uciszający Camp Nou po bramce na 3-1...
Ronaldo uciszający stadion BVB po bramce na 1-1 (w pamiętnym 4-1)...
Ahhhh piękne obrazki! :)
6
O tym meczu będą mówić jeszcze za 100 lat - tak jak o finale CL z 99', to będzie jeden z najsłynniejszych meczów piłki nożnej.
Nieprawdopodobne. Nie wierzyłem, w awans, przed meczem sądziłem, że Barcelona strzeli być może nawet na 3-0, a potem PSG strzeli na 3-1 i rozwieje nasze nadzieje, a ludzie będą pisać, że "było blisko" podczas gdy bylo daleko. Gdy Cavani strzelił tylko przypomniałem kolegom, że spełnia sie to co mówiłem, ale to co zrobili w końcówce...
A w zasadzie co zrobił Neymar - niesamowite!
3
Niech Napoli trzyma to 1-0 do końcówki meczu, bo jak strzelą wcześniej, to Real i tak wcisnie w 93', a tak może nie zdążą xD
0
No ok, szanuje ze wierzysz w awans, jak dla mnie boisko zweryfikuje marzenia, bo juz po 5 minutach bedzie pewnie widac ze PSG nie ma pelnych gaci, tylko przyjechalo na Camp Nou conajmniej po remis, albo zwyciestwo.
0
Tak, w Erica wierzylem i w jego walce z rakiem i kiedy dochodzil do siebie po przeszczepie i bylem przeszczesliwy, gdy podniosl puchar Ligi Mistrzow.
Ale w odrobienie strat nie wierze. Oczywiscie, ze nie jest to nie mozliwe, ale wszystkie te przyklady ktore podales dotyczyly jednego meczu. To dwumecz - PSG wie co ma robic.
Ludzie z 12/13 tez pisali o remontadzie z Bayernem a skonczylo sie 3-0. W tym przypadku ja uwazam, ze mecz zakonczy sie pewnie remisem badz wygrana Barcy w stylu 2-1. PSG to nie jakies Sporting Gijon, zeby dali sobie wyrwac ten ćwierćfinał. I jak wspimnialem - lepiej zeby Barca odpadla i skupila sie na lidze niz probowala dokonac cudu.
0
Ja ujme to tak - nawet jezelibysmy przeszli PSG to nie daje duzysz szans Barcelonie na LM w tym roku - to po prostu nie ten czas, nie gramy na swoim normalnym poziomie. Za to w lidze sytuacje widze inaczej - jezeli odpadniemy z LM a Real dojdzie do conajmniej polfinalu LM to uwazam ze wydrzemy te lige, bo bedziemy grac na wiekszej swiezosci i mniejszym zmeczeniu. Dlatego wg mnie Barca powinna juz odpasc z LM (zreszta nie wierze w awans) i skupic sily na lidze, na ktora mamy calkiem spore szanse.
0
Jeżeli bycie liderem La Liga i dojście do finału pucharu króla to dla Ciebie coś fatalnego, to chyba nie masz pojęcia o futbolu, a Barcelona za bardzo Cię rozpieściła. Barca z tego sezonu nie zachwyca i nie gra swojego najlepszego futbolu, ale żeby zobaczyć prawdziwy kryzys to spójrz na Chelsea z zeszłego roku, albo BVB sprzed dwóch, bądź MU Moyesa. To był dopiero fatalny styl. Enrique osiągnął wielkie sukcesy, a to pierwszy jego "gorszy" sezon na ławce trenerskiej - i kto wie czy tego gorszego sezonu nie skończymy z dubletem... Wielu tutaj narzekalo na Pepa w sezonie 11/12 i potem przejrzeli na oczy gdy zobaczyli Barce Tito czy Taty. To samo (tfu! obym sie mylil) będzie z Barcą Enrique - jeszcze wszyscy zapłaczemy...
0
Masz jakieś wtyki u liniowych, że tak obstawiasz te rożne? :D
0
Ty chyba nie widziales Barcy koncowki Rijkarda, Vilanovy albo Taty Martino... To dopiero byla katastrofa.
0
Hahahah, chlopie zaorales! :DDDD
W ogole mam wrazenie ze Messi strzelal tego karnego jakby mu bylo wszystko jedno - stwierdzil ze przywali z calej sily w bok, a jak cos nie wyjdzie to trudno. Jak ogladalem powtorki to sie nie moglem nadziwic, ciekawe jaka jest przyczyna takiego nastawienia u Leo.
0
Zostanie asystentem Enrique xd
0
Tylko że Real przez ostatnie 3 lata jest 80 mln na minusie jeśli chodzi o transfery, a Barcelona... -176 (i to z Gomesem liczonym jako 35mln).
0
Za Rijkarda jedynymi wychowankami w pierwszym skladzie byl Valdes, Puyol i Xavi. (potem Leo i Andres doszli). Ja zaczalem kibicowac od magii Ronaldonho, wiec zlote pokolenie za Pepa bylo dla mnie milym dodatkiem, ale nigdy nie utozsamialem Barcy tylko z La Masia.
0
Ciekawe, czy po porażce z Bayernem 4-0 byłeś zadowolony, bo w pierwszym składzie grało 9 wychowanków...
0
Ale Inieste to ty szanuj...
2
Czyli 3-3? xD
0
Bo Milan przy stanie 1-0 już miał pełne gacie? ;)
Nie wiem dlaczego ktoś ma Cię wyzywać, ale cóż... Liga Mistrzów nie w tym sezonie, ale nasza Barcelona nie gra tego co powinna już od dawna, więc obiektywnie nie zasługujemy na ten tytuł. Może za rok :)
2
Pewnie tak, ale Real w koncowce rzuca sie na rywala jak sfora wyglodnialych psow i o ile nie masz 3 bramek przewagi w 90 min. to nigdy nie mozesz byc jeszcze pewny zwyciestwa - Ramos strzela najczesciej, ale jak nie on to Cristiano albo Morata czy James. A u nas albo Messi w 90 minucie zrobi super akcje indywidualna i wylozy pilke na tacy Suarezowi/Neymarowi, albo nie bedzie nawet strzalu na bramke. To (niestety) rozni Real od Barcelony.
4
Dobrze, że nie mamy Ramosa u siebie, bo ta statystyka wyglądałaby wtedy całkowicie inaczej :)
0
Czy ja wiem, czy wrocil silniejszy... Moze jako czlowiek, bo jako pilkarz mial niezle pol sezonu w 11/12 (az do nieszczesnego przeszczepu) ale juz nie wrocil na absolutnie kosmiczny poziom z 10/11, kiedy jaralem sie nim bardziej niz Messim, bo to xc wyprawial w obronie bylo nieprawdopodobne, absolutne mistrzostwo.
Przypadek Vidala przypomina troche kontuzje Davida (w obu przypadkach zlamania) no i Villa w Barcelonie po kontuzji pokazal ze potrafi byc jeszcze niezlym jokerem ale nic ponad to.
6
No tak, final czy polfinal Mistrzostw Swiata, albo 3 finaly Ligi Mistrzow to nie sa "typowe mecze na szczycie" ;)
0
Dzięki za info, idę jutro do buka i stawiam cały hajs na to ze nie pamietam kto dojdzie do finału, pewnie będzie wysoki kurs.
Serio ludzie, co Wy macie z tymi snami - co taka informacja wnosi?
Najlepsi są Ci, którzy pamiętają wynik, strzelców i minuty w których padały gole i jeszcze sposób w jaki zostały one strzelone. Pewnie po takim meczu, robią przez sen pracę domową z matmy na następny dzień i po obudzeniu tylko spisują rozwiązania...
0
Mnie tylko jedna rzecz zastanawia u Enrique (to nie krytyka, po prostu jest to interesujące) - Messi przez wiele lat (2010-2014) grał na środku ataku i były to lata, kiedy był bezwzględnie najlepszy na świecie - biorąc pod uwagę fakt, że Paco sobie średnio radzi, a ma możliwość ustawienia Messiego na środku ataku i obsadzenia prawego skrzydła przez Turana bądź nawet Rafinie, nigdy tego nie robi (oczywiście gdy daje Luisowi odpocząć).
Pamiętam jak w 14/15, gdy Luis nie grał to Pedro grał na środku ataku a Messi na PS - było to dla mnie nie zrozumiałe, bo mając typowego skrzydłowego (Pedro) i gracza, który radzi sobie świetnie na każdej pozycji w ataku (w szczegolnosci ŚN i PS) jednak ustawia skrzydłowego na '9'. Teraz sytuacja wygląda podobnie - Arda w pomocy traci dużo ze swoich walorów, Paco w ataku nie daje tego co trzeba, a jednak Turan gra w pomocy, Paco w ogole gra (xD)...
Ale to Lucho wygrał 8 trofeów, nie ja, może taki jest jego plan, np, związany z tym że Leo obecnie dużo rozgrywa.