0

Wkład Barcy w zwycięstwo jest bez apelacyjny, gracze realu udowodnili swoją wielkość zwłaszcza Casillas , żadnych podziałów i sporów dream team naszych czasów.Jestem polakiem ale w moich piersiach bije hiszpańskie(katalońskie) serce i jestem dumny z mojej drużyny. I ciesze się że LA FURIA ROJA zmyła z siebie nie zasłużoną krytykę vamos Barca, viva Espania,:)

0

Challenger, nie wiem czy kiedykolwiek grałeś w piłkę w jakiejś wyższej lidze ale sądząc po "artykule" raczej nie więc przestań kogoś łapać za słowa i przyjmij do wiadomości że na tak wysokim poziomie lak PD czy LM każdy szczegół się liczy. A w przypadku barcelony zła nawierzchnia robi różnice na niekorzyść zawodników z Katalonii . TO nie są bulteriery jak ibra czy gomez tylko filigranowi świetni technicznie piłkarze dla których szybka gra po ziemi jest elementarna. Co więcej sama UEFA narzekała na murawę w Gdańsku i na dodatek chyba nie oglądałeś tego meczu z włochami, ta piłka prawie w ogóle nie poruszała się po murawie

0

Do autora i FcBarca.com
Z tego co wiem to strona poświęcona jest fc barcelonie więc nie wiem czemu autor tego tekstu wypowiada się o MOIM klubie i jego zawodnikach w ten niewłaściwy sposób.Jest taka stronka losblancos.pl może tam autorek tych bredni znajdzie sobie prace, już trochę korzystam z tej strony ale takich głupot jeszcze nie czytałem i osobiście jestem urażony tym tekstem i proszę o przeprosiny. Jestem cules i nie pozwole oczerniać graczy barcelony .

0

FC Barcelona || Dream Team || 2012 polecam do obejrzenia na you tube
:) ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! !! ! ! !

0

to nie koniec to koniec początku Pep jak każdy dobry ojciec wie co dobre dla jego dzieci. Coś mi jednak mówi że ,,chudzielec,, jeszcze powróci (POWRÓT KRÓLA)
Dzięki za wszystko pepteam

0

PO co wy tyle piszecie ludzie opamiętajcie się takie rzeczy się zdarzały, zdarzają i będą się zdarzać wylewanie żalów nic nie da i nie pomoże chłopakom.JESTEŚMY kibicami BARCELONY a to do czegoś zobowiązuje.I jeszcze jedno nie słuchajcie mediów bo one już jak czytam przekreśliły barce i zmieszały z błotem i wszyscy ci redaktorzy zaczęli uważać real za najlepszą drużynę wszech czasów. Taki to konsumpcyjny świat stworzyli ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

CHłopcy sobie odpoczną w końcu i nabiorą sił na euro :)
ZA dużo oczekują od barcy duże liczby kibiców

0

TAKI jest dzisiejszy świat ten co wygrywa jet THE BEST a ten co choć raz przegra to frajer i dno :)

0

BARCA grała swoje ale jak widać anty futbol jest na dzisiaj bardziej lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?