0

Z jednej strony szkoda, bo ciężko będzie go zastąpić, a z drugiej, jeśli Neymar miałby robić z Barcelony drugą Reprezentacje Brazylii to cieszę się, że odchodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?