1

@Encore Mnie najbardziej irytowało za Nawałki to, że strzelaliśmy i od razu szło murowanie. Można było wycisnąć coś więcej gdyby nie zachowawczość.

4

@matirix20 Każda scena z Tomem i Alfiem to czyste złoto

10

@MichalZZZ Z bułką tartą i lecimy

Ale ser i brokuł to też super połączenie

5

Za Sarriego Dybala się odbudował, ale jednocześnie ten gość tak podcina mu skrzydła czasem, że to dramat jakiś

3

Rugani za Dybale xDD O Boże

3

Ale łatwo chłopaki

4

@MarioVeB! To było niemiłe

0

@Encore Wracam na mecz, a tu Paulo gra. Co mnie baitował Juventus składami

10

@DanielOOL Lata po szlugi Sarriemu

1

@Encore Jego kochany Higuain wrócił to teraz on po szlugi lata zamiast Bernardeschiego

1

@Encore Dybala na ławce jednak i dziad mi chęci odbiera, co za typ

3

@Encore Pytasz dzika czy robi w lesie

9

@VamosRakieta Brawo Ivan, co za klasa, ukłony

1

@masq Myślę, że wraz z kolejnymi sezonami może wskoczyć do tego grona. Ma coś takiego w sobie, że nie da się go nie lubić, a oprócz tego co napisałeś jest naprawdę twardym gościem.

15

Jako, że Robert został brutalnie oszukany przez francuzików, wnoszę o przyznanie Złotej Piłki fcbarca.com Robertowi Lewandowskiemu. Dziękuję.

3

@BarcaInfo 50, 46... To wygląda po prostu kosmicznie, aż ciężko uwierzyć

0

Potężny Frank Lampard leci z United,o to chodzi

1

United czy Chelsea W finale?

Ja kciuki trzymam za ekipe Franka

53

Chrońcie wszystkie siły Lengleta

3

@Katalonbar Motywuje się tym, że Messi walczy o pichichi, takie czasy

16

@Polnar Nie ma co plamić tych pięknych strojów takim sezonem

1

@Adamski69 Kiedyś nie miał nic, a teraz ma coś?

0

@Pilka_jest_okragla Lubię gościa bardzo, ale pchanie się tu teraz chyba zepsułoby mu karierę, taka patowa sytuacja

0

Myślicie, że jest jakiś doświadczony trener z autorytetem i sukcesami, który chciałby pakować się w to bagno?

0

Ja już nie mam słów, załamka. Pora kończyć z tym sportem, miło było was znać.

1

A niektórzy tu jakieś scenariusze fantastyczne tworzą z tym, że Real mistrzostwa nie wygra, bruh

1

@Qlewer Ja bym wziął nawet dwie, na moją odpowiedzialność

1

@Chwytliwy Chciałbym żeby zrobili Beyonda, to byłoby piękne

3

Trzeba przyznać, że był to bardzo ładny mecz dla oka

2

Jest Matuidi, jest Bernardeschi i grają chłopaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?