Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Mnie najbardziej irytowało za Nawałki to, że strzelaliśmy i od razu szło murowanie. Można było wycisnąć coś więcej gdyby nie zachowawczość.
4
@matirix20 Każda scena z Tomem i Alfiem to czyste złoto
10
@MichalZZZ Z bułką tartą i lecimy
Ale ser i brokuł to też super połączenie
5
Za Sarriego Dybala się odbudował, ale jednocześnie ten gość tak podcina mu skrzydła czasem, że to dramat jakiś
3
Rugani za Dybale xDD O Boże
3
Ale łatwo chłopaki
4
@MarioVeB! To było niemiłe
0
@Encore Wracam na mecz, a tu Paulo gra. Co mnie baitował Juventus składami
10
@DanielOOL Lata po szlugi Sarriemu
1
@Encore Jego kochany Higuain wrócił to teraz on po szlugi lata zamiast Bernardeschiego
1
@Encore Dybala na ławce jednak i dziad mi chęci odbiera, co za typ
3
@Encore Pytasz dzika czy robi w lesie
9
@VamosRakieta Brawo Ivan, co za klasa, ukłony
1
@masq Myślę, że wraz z kolejnymi sezonami może wskoczyć do tego grona. Ma coś takiego w sobie, że nie da się go nie lubić, a oprócz tego co napisałeś jest naprawdę twardym gościem.
15
Jako, że Robert został brutalnie oszukany przez francuzików, wnoszę o przyznanie Złotej Piłki fcbarca.com Robertowi Lewandowskiemu. Dziękuję.
3
@BarcaInfo 50, 46... To wygląda po prostu kosmicznie, aż ciężko uwierzyć
0
Potężny Frank Lampard leci z United,o to chodzi
1
United czy Chelsea W finale?
Ja kciuki trzymam za ekipe Franka
53
Chrońcie wszystkie siły Lengleta
3
@Katalonbar Motywuje się tym, że Messi walczy o pichichi, takie czasy
16
@Polnar Nie ma co plamić tych pięknych strojów takim sezonem
1
@Adamski69 Kiedyś nie miał nic, a teraz ma coś?
0
@Pilka_jest_okragla Lubię gościa bardzo, ale pchanie się tu teraz chyba zepsułoby mu karierę, taka patowa sytuacja
0
Myślicie, że jest jakiś doświadczony trener z autorytetem i sukcesami, który chciałby pakować się w to bagno?
0
Ja już nie mam słów, załamka. Pora kończyć z tym sportem, miło było was znać.
1
A niektórzy tu jakieś scenariusze fantastyczne tworzą z tym, że Real mistrzostwa nie wygra, bruh
1
@Qlewer Ja bym wziął nawet dwie, na moją odpowiedzialność
1
@Chwytliwy Chciałbym żeby zrobili Beyonda, to byłoby piękne
3
Trzeba przyznać, że był to bardzo ładny mecz dla oka
2
Jest Matuidi, jest Bernardeschi i grają chłopaki