1

@Toretto wiesz co? Milego dnia wystarczy i twoje imię :) mily gest.

3

@Rust_Cohle xDDDDD kolejny hit

3

@Toretto moze nie jestem Panem, ale nie wiadomo dla kogo ma być ten wierszyk. Nie lepiej napisac po prostu kocham Cię? Lub na lepszy dzien. Kocham Cię. Cokolwiek. Lepiej prosto, ale od serca. Same kwiaty juz sprawia radość:)

9

@Danny Gaucho no nie mogę xDDDD hit

1

@SkN dokładnie o to chodzi. To już nie jest normalne.

0

@NismoFCB nie no porażka...

2

@SkN to prawda.. to juz jest przesada. Niech dadzą temu chłopakowi spokój. Ile mozna czytać o tym jaki terror wprowadza Messi. To już się robi męczące. Czy on odpowiada za formę każdego piłkarza w klubie ? No niepoważne to jest.
Zgadzam się z Tobą w stu procentach.

4

@VeB4EveR życzę dużo zdrówka dla taty ! Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Szkoda, że nie mogę pomóc :(

2

@Criss18Barca również odnoszę takie wrażenie...

0

@Deathwing112 świetna:)

3

@IronSanHybrid rozumiem jego ból.. :D

5

@IronSanHybrid jak dzis to zobaczylam to myślałam, że padne XDDDDD

3

@piotrek1315 nie :)

0

@clyde w końcu ktoś kto zna moj ból po wyrwaniu ósemki:(

1

@Uukasz_93 on był fenomenalny...

0

@Gomess nie rozumiem niektórych decyzji Koemana..

0

@Murazor nie ma innego wytłumaczenia

0

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego Busquets zostaje na boisku ? XDD nie wierze...

0

@AachenUzumaki a się zastanawiałam kogo mi przypomina haha :)

0

@BarcaInfo uwielbiam go :)!

1

Nie mogę po prostu uwierzyć w to co się dzieje w tym klubie... serce pęka.

1

@Ramaj77 Gratuluję ! Dużo zdrówka dla maluszka i oczywiście dla Was :)
ALe żeby nie było jak u mnie w domu, że Tata fan realu, a ja fanka Barcelony ! haha :) Chociaż wtedy ciekawiej ogląda się mecze :D

0

@AlexDark00 w końcu taka to była przyjaźń xDDD

0

Czy można obejrzeć dzisiejszy mecz gdzies indziej niz canal + ? :)

0

@chudymc wiem co czujesz, sama przez to przechodziłam. Okropny ból.. bądź silny. Ta więź ze zwierzęciem jest wyjatkowa i nie ma jej z czym porównać. Mój mial 17 lat jak odszedł i dalej za nim tesknie.

1

Coś pięknego! Az serduszko się raduje :)

6

@FC1899Barca faktycznie. Wcześniej tego nie widzialam (tej nieobecności Messiego) :oo

3

@AlwaysBlaugrana oby Koeman wyciagnal z niego to co najlepsze. Darzę Cou mega sympatią :)

0

@grucha222 musimy mieć nadzieję, że jednak coś się z czasem zmieni. Oby ! XD

0

@grucha222 nie no chyba nie jest tak źle, co ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?