9

Najbardziej przehypowany napastnik świata, drewno jakich mało, do tego rusza się jak kloc i strzela ciągle irytujące uśmiechy, idealnie nadaje się do Realu.

4

Victor Wont z Barcelony

0

@Mazi Ferran, Rashford, Balde, De Jong, Araujo

0

Ale Raphinha by chodził w Atletico

0

https://superbet.onelink.me/Tegf/o6kzw4vm

Taki miałem porządny kupon :( Livremento faulował Rashforda jak złoto, a Raphinha to gra ostatnio jak parówa

1

Raphinha dobrze biega

0

I znowu trzeba odrabiać..

0

Ja tu tylko przypomnę na dobranoc że Douglas Perreira dostał kontuzji pośladka podczas snu w klubowym autokarze.

1

@tomek8756 ona jest jak wino

2

@KamQiX Jutro coś wrzucę na zbiórkę, trzymajcie się !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Elche tak się fajnie zapowiadało w tym sezonie, a teraz chyba na spadek idą

1

@Kgorecki2500 mi został jeden skład do przepalenia na Araujo, jutro odbieram Squad Battles to akurat, pasuje jeszcze mistrzostwa dokończyć xd daj znać jak się nim gra

3

Ferran powinien postąpić jak Araujo i wyjechać do Tybetu na tydzień.

1

@LAMC_10 szybciej wbije 1000 od Criszcianu

1

Takie mecze jak z Atletico powinniśmy odpuszczać i skupić się na potyczkach ligowych.

0

@Kleps0n co Ty myślisz że ja Wam dwóm nie wpier...? :)

3

Daro Lew na trybunach

1

To Bilbao to do spadku, a Bracia Williams do apteki

0

@12Frost12 idziemy na solówkę

0

Co się dziwicie odnośnie Casado, gość nie dostaje minut, a dzisiaj wchodzi praktycznie na 90.

0

Yamal mnie irytuje tymi uśmiechami i pretensjami do sędziów

0

Raphinha ma ostatnio problemy z grą do przodu, nic mu nie wychodzi

1

Ale wtulil olololoo

2

Miało być tak pięknie, Real miał dostać od Celty, Barca gładka powtórka z Superpucharu

0

Kto to tak podał do Garcii haha

3

Sprzedać Pedriego póki coś wart, co to za podanie ..

0

Trzeba Ronnyego wpuścić, on ma patent na Bilbao.
Rashford nie ma psychy na poważną piłkę.

0

Ale nijaki ten mecz

0

Girona musi przebić ten autobus Levante...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?