EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Najbardziej przehypowany napastnik świata, drewno jakich mało, do tego rusza się jak kloc i strzela ciągle irytujące uśmiechy, idealnie nadaje się do Realu.
4
Victor Wont z Barcelony
0
@Mazi Ferran, Rashford, Balde, De Jong, Araujo
0
Ale Raphinha by chodził w Atletico
0
https://superbet.onelink.me/Tegf/o6kzw4vm
Taki miałem porządny kupon :( Livremento faulował Rashforda jak złoto, a Raphinha to gra ostatnio jak parówa
1
Raphinha dobrze biega
0
I znowu trzeba odrabiać..
0
Ja tu tylko przypomnę na dobranoc że Douglas Perreira dostał kontuzji pośladka podczas snu w klubowym autokarze.
1
@tomek8756 ona jest jak wino
2
@KamQiX Jutro coś wrzucę na zbiórkę, trzymajcie się !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Elche tak się fajnie zapowiadało w tym sezonie, a teraz chyba na spadek idą
1
@Kgorecki2500 mi został jeden skład do przepalenia na Araujo, jutro odbieram Squad Battles to akurat, pasuje jeszcze mistrzostwa dokończyć xd daj znać jak się nim gra
3
Ferran powinien postąpić jak Araujo i wyjechać do Tybetu na tydzień.
1
@LAMC_10 szybciej wbije 1000 od Criszcianu
1
Takie mecze jak z Atletico powinniśmy odpuszczać i skupić się na potyczkach ligowych.
0
@Kleps0n co Ty myślisz że ja Wam dwóm nie wpier...? :)
3
Daro Lew na trybunach
1
To Bilbao to do spadku, a Bracia Williams do apteki
0
@12Frost12 idziemy na solówkę
0
Co się dziwicie odnośnie Casado, gość nie dostaje minut, a dzisiaj wchodzi praktycznie na 90.
0
Yamal mnie irytuje tymi uśmiechami i pretensjami do sędziów
0
Raphinha ma ostatnio problemy z grą do przodu, nic mu nie wychodzi
1
Ale wtulil olololoo
2
Miało być tak pięknie, Real miał dostać od Celty, Barca gładka powtórka z Superpucharu
0
Kto to tak podał do Garcii haha
3
Sprzedać Pedriego póki coś wart, co to za podanie ..
0
Trzeba Ronnyego wpuścić, on ma patent na Bilbao.
Rashford nie ma psychy na poważną piłkę.
0
Ale nijaki ten mecz
0
Girona musi przebić ten autobus Levante...