F.C. Barcelona
Dołączył/a: lipiec 2011
Szynwałd
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
EL Polaco
jak ma zagłosować na rodaka to raczej na niego :D
0
Ktalonczyk
Zgadzam się z tobą!
0
W każdym meczu czekam na gola Villi!!
0
pietruszka1995
Neymar był by lepszy.
0
I Love Nike Maxim Hi-Vis!
0
Tabela "kontuzjowani" robi sie coraz dłuższa.
0
Niech będzie dobrym ojcem :)
0
Jeżeli dzis zamówie to wyślą mi po cenie promocyjnej??
0
ta 6 zmieniła sie już na 9
0
Wow już nawet nie można poazać że ma sie rodzine.
0
Mam nadzieję że wróci do F.C. Barcelony.
0
Nareszcie wrócił Villa!!
0
dajcie jakieś nowe info o Puyolu
0
Przewidywany czas powrotu 30.06.2012
dziś jest 19.07.2012 to dlaczego jest w tabeli "Kontuzjowani"??
0
ja wile Jonathana dos Santosa
0
Hiszpana wygrała by więcej w pierwszym meczu gdybyś Ty wtedy grał
0
100 lat 100 lat niech Messi żyje nam!!!!!!
0
Dziękuje za taka grę nigdy więcej nie będe oglądał meczów Polski
0
Kiedy on w końcu wróci?
0
Powodzenia do dojścia do zdrowia!
0
NIE!!!!!!!!!
Barca bez Thiago!!!???
0
Kiedy wróci?? Pisze Przewidywany czas powrotu 15.05.12 a już jest 21!!!
0
spróbuje oglądać
0
Pep podobno ma wrócić!
0
Guardiola może wrócić!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ale różnica w statystykach heh
0 Bramki 7
10 (4) Strzały (celne) 19 (8)
20 Faule 7
7 Rzuty rożne 9
6 Spalone 2
26% Posiadanie piłki 74%
4 Żółte kartki 1
0
od kiedy pisze sie Dni Alves?
0
wracaj jak najszybciej!
0
Zawsze o Tobie będziemy pamiętać!
0
powiem tylko tyle zła taktyka i jak Pique by grał to może tego gola by nie było