0

EL Polaco
jak ma zagłosować na rodaka to raczej na niego :D

0

Ktalonczyk
Zgadzam się z tobą!

0

W każdym meczu czekam na gola Villi!!

0

pietruszka1995
Neymar był by lepszy.

0

I Love Nike Maxim Hi-Vis!

0

Tabela "kontuzjowani" robi sie coraz dłuższa.

0

Niech będzie dobrym ojcem :)

0

Jeżeli dzis zamówie to wyślą mi po cenie promocyjnej??

0

ta 6 zmieniła sie już na 9

0

Wow już nawet nie można poazać że ma sie rodzine.

0

Mam nadzieję że wróci do F.C. Barcelony.

0

Nareszcie wrócił Villa!!

0

dajcie jakieś nowe info o Puyolu

0

Przewidywany czas powrotu 30.06.2012
dziś jest 19.07.2012 to dlaczego jest w tabeli "Kontuzjowani"??

0

ja wile Jonathana dos Santosa

0

Hiszpana wygrała by więcej w pierwszym meczu gdybyś Ty wtedy grał

0

100 lat 100 lat niech Messi żyje nam!!!!!!

0

Dziękuje za taka grę nigdy więcej nie będe oglądał meczów Polski

0

Kiedy on w końcu wróci?

0

Powodzenia do dojścia do zdrowia!

0

NIE!!!!!!!!!
Barca bez Thiago!!!???

0

Kiedy wróci?? Pisze Przewidywany czas powrotu 15.05.12 a już jest 21!!!

0

spróbuje oglądać

0

Pep podobno ma wrócić!

0

Guardiola może wrócić!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ale różnica w statystykach heh
0 Bramki 7

10 (4) Strzały (celne) 19 (8)

20 Faule 7

7 Rzuty rożne 9

6 Spalone 2

26% Posiadanie piłki 74%

4 Żółte kartki 1

0

od kiedy pisze sie Dni Alves?

0

wracaj jak najszybciej!

0

Zawsze o Tobie będziemy pamiętać!

0

powiem tylko tyle zła taktyka i jak Pique by grał to może tego gola by nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?