FC Messi PL
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
v3go ciekawe kto to na zdj. u góry
0
ja wole żeby kupili Harta (Manchester City) Hart jest utalentowany i zdolny do gry w Barcelonie i kto tak sądzi niech da + , Courtoisa to młody bramkarz i jeszcze ma przed sobą żeby grac w FCB , BVB lub MU on musi się jeszcze dobrze wytrenować
0
VivaBarca!, Cech jest stary , a barca poszukuje młodego bramkarza nie włączajmy do tej strawy Casillasa , Casillas jest bardzo dobry jak na swój wiek i też chciałbym żeby grał w Barcelonie i sam nie wiem kiedy to się stanie i nie wiem czy to kiedykolwiek się stanie .
0
Guardiola to dobry trener i menadżer więc on wybierał , a nie klub Jego wybrał Mistrza Niemiec i dobrze wybrał bo mu się opłaca
0
aaa Valdes niech sie wali
jest słaby i do dupy
0
ja pokaże wam pierwszą (moją) piatkę jeśli wam się podoba to dacie plus a jak nie to minus oki to tak :
1. Iker Casillas
2. Manuel Neuer
3. Gianliugi Buffon
4. John Hart
5. Petr Čech
0
Valdes i mecz z Espanyolem chyba go głowa boli on jest stary i jest slaby na bramce nawet Pinto lepiej broni od valdesa
0
Valdes ma wreszcie kontuzje
0
ja uważam że Bojan to dobra gwiazda ACM tak jak El Shaarawy i wierze że
Bojan wbije bramke Valdesowi
0
Messi to człowiek który wie co robi
0
Guardiola dojdzie do Manchestru United tam jego miejsce czeka na ławce trenerskiej i tam spędzi kilka sezonów dla United a potem któż wię może wróci do Barcelony
0
ja wole Ville bo on wie co robi na boisku i kiedyś przecież Villanova wystawił Ville w 70 min to jeszcze strzelił gola a Alexis to gra przez 90 min i nic nie zrobi tylko się wywraca żeby mieć wolny , karny . Krótko mówiąc Villa jest lepszy
0
no no Messi aż 90% to podziw dla brazylijczyków
0
Messi jest najlepszym napastnikiem ŚWIATA i on zdobył te gole bo wie co robi na boisku i dlaczego to robi .Zdobył 91 goli dla Barcelony i dla nas wszystkich (kibiców barcelony)
0
no cóż Alba to ddobry obrońca ale jak dla mnie jest lepszy pique
0
messi646 Ibrahimovićia nie ma w milanie
0
kaamil1910 też bym chciał żeby Neymar przeszedł do Barcelony w styczniu ale przejdzie dopiero w czerwcu
0
Abidal jest najlepszym obrońcą który miał tyle badań i operacji podziwiam GO!!!
0
powiem tak Messi strzelił na tyle ile go było stać , Neymar mógł strzelić więcej Falcao tak samo a Cavani liczyłem że strzeli 52 bramy
0
niech idzie do Valencii tam przynajmniej będzie grał częściej niż w barcelonie
0
rozumiem ja też bym był wściekły jak bym przepuścił 4 bramki , ale bym nie groził sędziemu że go uderze to jest karygodne jego zachowania
0
Noo nieee Guardiola to najlepszy MENADŻER ŚWIATA, niech Go zatrudnią to Barcelona będzie grać jak dawniej