0

v3go ciekawe kto to na zdj. u góry

0

ja wole żeby kupili Harta (Manchester City) Hart jest utalentowany i zdolny do gry w Barcelonie i kto tak sądzi niech da + , Courtoisa to młody bramkarz i jeszcze ma przed sobą żeby grac w FCB , BVB lub MU on musi się jeszcze dobrze wytrenować

0

VivaBarca!, Cech jest stary , a barca poszukuje młodego bramkarza nie włączajmy do tej strawy Casillasa , Casillas jest bardzo dobry jak na swój wiek i też chciałbym żeby grał w Barcelonie i sam nie wiem kiedy to się stanie i nie wiem czy to kiedykolwiek się stanie .

0

Guardiola to dobry trener i menadżer więc on wybierał , a nie klub Jego wybrał Mistrza Niemiec i dobrze wybrał bo mu się opłaca

0

aaa Valdes niech sie wali
jest słaby i do dupy

0

ja pokaże wam pierwszą (moją) piatkę jeśli wam się podoba to dacie plus a jak nie to minus oki to tak :
1. Iker Casillas
2. Manuel Neuer
3. Gianliugi Buffon
4. John Hart
5. Petr Čech

0

Valdes i mecz z Espanyolem chyba go głowa boli on jest stary i jest slaby na bramce nawet Pinto lepiej broni od valdesa

0

Valdes ma wreszcie kontuzje

0

ja uważam że Bojan to dobra gwiazda ACM tak jak El Shaarawy i wierze że
Bojan wbije bramke Valdesowi

0

Messi to człowiek który wie co robi

0

Guardiola dojdzie do Manchestru United tam jego miejsce czeka na ławce trenerskiej i tam spędzi kilka sezonów dla United a potem któż wię może wróci do Barcelony

0

ja wole Ville bo on wie co robi na boisku i kiedyś przecież Villanova wystawił Ville w 70 min to jeszcze strzelił gola a Alexis to gra przez 90 min i nic nie zrobi tylko się wywraca żeby mieć wolny , karny . Krótko mówiąc Villa jest lepszy

0

no no Messi aż 90% to podziw dla brazylijczyków

0

Messi jest najlepszym napastnikiem ŚWIATA i on zdobył te gole bo wie co robi na boisku i dlaczego to robi .Zdobył 91 goli dla Barcelony i dla nas wszystkich (kibiców barcelony)

0

no cóż Alba to ddobry obrońca ale jak dla mnie jest lepszy pique

0

messi646 Ibrahimovićia nie ma w milanie

0

kaamil1910 też bym chciał żeby Neymar przeszedł do Barcelony w styczniu ale przejdzie dopiero w czerwcu

0

Abidal jest najlepszym obrońcą który miał tyle badań i operacji podziwiam GO!!!

0

powiem tak Messi strzelił na tyle ile go było stać , Neymar mógł strzelić więcej Falcao tak samo a Cavani liczyłem że strzeli 52 bramy

0

niech idzie do Valencii tam przynajmniej będzie grał częściej niż w barcelonie

0

rozumiem ja też bym był wściekły jak bym przepuścił 4 bramki , ale bym nie groził sędziemu że go uderze to jest karygodne jego zachowania

0

Noo nieee Guardiola to najlepszy MENADŻER ŚWIATA, niech Go zatrudnią to Barcelona będzie grać jak dawniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?