FC4BARCA
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzembele za duzo fify sie naogladal
1
@brd42 taaaa mafia emerytow raczej
0
Oby obyyyy.....
3
Odpalic Fatti Torres Kessi Roberto Eric Alonso
0
@siara10 na grubym farcie
0
@ToJa79 oby razem z Fattim i Torresem
0
@michasfcb89 mistrzowie na grubym farcie tak jak mowie przyszly sezon 3 miejsce Xavi out
0
Niszcza nas zgniota jak robaka im zalezy nam nie
0
@LatajacyHolender Torre nie nadaje sie swoja gra stylem poruszania do 1 zespolu jak rowniez Fatti
1
@LatajacyHolender nie nie jestem fanem Barcy od 15 lat mowie obiektywnie
0
Przyszly sezon Real mistrzem A.Madrid 2 Barca 3 miejsce tak zakonczy sezon Xavi wyleci
5
Rapha jest lepszym pilkazem niz Dzembele
0
@Limit_l3ss dobrze ze to ty o tym nie decydujesz
0
Duzo lepsza opcja niz Messi wiem inna pozycja itd
1
Gdzie jest ten orzeszek co nie tak dawno pisal ze Sreal wygra Lige Mistrzow ujawnij sie
0
@Barcelonista94 oby nie Messi
1
Smrody z Srealu nie istnieja tak jesttttt
0
Ansu nie zasluguje na nic innego jak wypad z Barcelony
1
Gratuluje mamy to !!!
3
Powtorze raz jeszcze Barca to Frankie
1
@Pako96 z kim gorszym przeciez ESP nie graja nic zero ciency jak siki pajka dawno nie widzialem slabszej druzyny zasluzenie spadna do Secunda
5
Nie ma Barcy bez Frankiego
2
Martin Bełkot hahaha
0
Komentator zjeb Barca gra swietnie najlepszy mecz buhaha a z kim oni graja
0
Pytanie czy Barca wypchnie Lewego?
0
@Reginsmal przed ostatnia mala roznica
1
Jesli nie wygramy z ostatnia druzyna w tabeli to nie zaslugujemy na mistrza to by byla kompromitacja
1
@ElTomas jak Richi Puć
0
I to jest bardzo dobra wiadomosc
0
@Boniek10 oby nie