2

Dzembele za duzo fify sie naogladal

1

@brd42 taaaa mafia emerytow raczej

0

Oby obyyyy.....

3

Odpalic Fatti Torres Kessi Roberto Eric Alonso

0

@siara10 na grubym farcie

0

@ToJa79 oby razem z Fattim i Torresem

0

@michasfcb89 mistrzowie na grubym farcie tak jak mowie przyszly sezon 3 miejsce Xavi out

0

Niszcza nas zgniota jak robaka im zalezy nam nie

0

@LatajacyHolender Torre nie nadaje sie swoja gra stylem poruszania do 1 zespolu jak rowniez Fatti

1

@LatajacyHolender nie nie jestem fanem Barcy od 15 lat mowie obiektywnie

0

Przyszly sezon Real mistrzem A.Madrid 2 Barca 3 miejsce tak zakonczy sezon Xavi wyleci

5

Rapha jest lepszym pilkazem niz Dzembele

0

@Limit_l3ss dobrze ze to ty o tym nie decydujesz

0

Duzo lepsza opcja niz Messi wiem inna pozycja itd

1

Gdzie jest ten orzeszek co nie tak dawno pisal ze Sreal wygra Lige Mistrzow ujawnij sie

0

@Barcelonista94 oby nie Messi

1

Smrody z Srealu nie istnieja tak jesttttt

0

Ansu nie zasluguje na nic innego jak wypad z Barcelony

1

Gratuluje mamy to !!!

3

Powtorze raz jeszcze Barca to Frankie

1

@Pako96 z kim gorszym przeciez ESP nie graja nic zero ciency jak siki pajka dawno nie widzialem slabszej druzyny zasluzenie spadna do Secunda

5

Nie ma Barcy bez Frankiego

2

Martin Bełkot hahaha

0

Komentator zjeb Barca gra swietnie najlepszy mecz buhaha a z kim oni graja

0

Pytanie czy Barca wypchnie Lewego?

0

@Reginsmal przed ostatnia mala roznica

1

Jesli nie wygramy z ostatnia druzyna w tabeli to nie zaslugujemy na mistrza to by byla kompromitacja

1

@ElTomas jak Richi Puć

0

I to jest bardzo dobra wiadomosc

0

@Boniek10 oby nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?