11 stycznia 2009, 22:35
0
BAN! mod
11 stycznia 2009, 21:53
Brama do szatni boli ..pozdrowienia dla Pana o nazwisku Nekounam :) oby BARCA strzeliła kolejne...czekam z niecierpliwością.
10 stycznia 2009, 14:58
W gębie jest mocny,ale czy na boisku?.. okaże się po 90 min.gry.Chciałbym ,żeby BARCA wlepiła im co najmniej 4 bramy z dedykacją dla JN ;)
6 stycznia 2009, 16:31
Podolski - fantazja poniosła co ?...
21 grudnia 2008, 20:58
bul bul bul...villarreal zatopiony ;) brawa dla dzielnej Barcelonki
27 września 2008, 14:41
Espanyol to nie są chłopcy do bicia, będzie ciężko... 1:2 ;)
7 grudnia 2008, 22:58
real miał sporo sytuacji, nie wykorzystali tego i w ucho...
17 września 2008, 21:35
Rafa powinien po prostu powiedzieć - Messi grał do bani ;)
9 grudnia 2008, 22:45
Bojan na La Masia ;)
8 listopada 2008, 22:52
real wymęczył,ale patrząc na to co BARCA wyprawia z RV to masakra.BRAWO! tak dalej...NO MERCY! ;) PEP - "kamienna bluza" lubię patrzeć na jego fajerwerki radości :) ;) ile będzie do końca? boże ...kapitalna sprawa, byle bez strat.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
Brama do szatni boli ..pozdrowienia dla Pana o nazwisku Nekounam :) oby BARCA strzeliła kolejne...czekam z niecierpliwością.
0
W gębie jest mocny,ale czy na boisku?.. okaże się po 90 min.gry.Chciałbym ,żeby BARCA wlepiła im co najmniej 4 bramy z dedykacją dla JN ;)
0
Podolski - fantazja poniosła co ?...
0
bul bul bul...villarreal zatopiony ;) brawa dla dzielnej Barcelonki
0
Espanyol to nie są chłopcy do bicia, będzie ciężko... 1:2 ;)
0
real miał sporo sytuacji, nie wykorzystali tego i w ucho...
0
Rafa powinien po prostu powiedzieć - Messi grał do bani ;)
0
Bojan na La Masia ;)
0
real wymęczył,ale patrząc na to co BARCA wyprawia z RV to masakra.BRAWO! tak dalej...NO MERCY! ;) PEP - "kamienna bluza" lubię patrzeć na jego fajerwerki radości :) ;) ile będzie do końca? boże ...kapitalna sprawa, byle bez strat.