FCB1993
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Syców
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mógłby mi ktoś napisać wynik meczu i wtedy kiedy padnie jakaś bramka bo niestety ale nie będzie mnie w domu i nie będe mógł ogladać tego meczu. z góry dziękuje 603594831
0
borys27
nie podoba się to wypier...... tylko żebyś po kwietniowych derbach znowu nie wrócił do kibicowaniu naszej ukochanej Barcelony.
0
po tym meczu nasuwa się wniosek co robi maxwell i adriano w naszym zespole.alves też chce wielkie pieniądze w nowym kontrakcie chyba tylko za to ze włącza sie skrzydłem za te dośrodkowania w dzisiejszym meczu nie dałbym mu ani grosza podwyżki.z całym szacunkiem do pepa ale moim zdaniem popełnił błąd wystawiając nie dokońca podstawowy skład.po tym meczu mają przerwe mieli by czas na odpoczynek(czyt.Messi Villa Puyol Valdes Busquets).gdyby wygrali dzisiaj 3-4 bramkami na rewanż jechali by prawie pewni awansu.rewanż grany bedzie po meczu z levante (dom) a po meczu rewanżowym na wyjeździe z atletic beda grali znów na wyjeździe z deportivo co moze byc męczące gdyz zagraja 3 mecze w tygodniu.
0
z tego co się orientuje dochodzą jeszcze minuty cassilasa i granero
0
barca wygra z 4-0 dzisiaj a villa strzeli 1 bramke 2 messi i pedro1
0
Najlepszego Leo!!!Mistrzostwa Świata króla strzelców i kolejnego tak udanego sezonu