FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Możecie mowic ze Verratti jest jedynym pomocnikiem ktory moze pomóc naszej druzynie, ale jego zachowanie jest idiotyczne i dziecinne. Nie przystoi takie zachowanie profesjonaliście i nic nie zmieni twgo faktu.
0
Ja nie pisałem kogo wina
0
Noooo juz sie tak przyzwyczailem, ze jak tak mowia to zdają
11
Dostali Bartre za darmo( 8mln przy dzisiejszych cenach to nic) to by mogli trochę odpuścić
5
A najgorsze te glupie teksty po napisaniu, typu: o jejeje co ja zrobie, nic nie napisalem/nappisalam, poprawka. A potem najczesciej sie konczy 4-5 :D
7
Hiszpanii wg mnie nie, ale na awans na MS moglaby spokojnie powalczyć, o Euro nie wspominając
1
Moze 60mln ale w ratach, albo kilka mln to jakies bonusy, to wtedy ewentualnie nie byloby tak drogo
0
Chofzi mo ze inny styl od Verrattiego, ale wg wielu juz Isco to juz ta sama pozycja co Włoch
1
Juz nie mowie o technice( bo wiele tutaj nie docenia Dunczyka pod tym wzgledem, a nie ustepuje Isco czy Thiago), ale o pozycji. Byl temat:Isco- ofensywny pomocnik= super; Eriksen- ofensywny pomocnik= zla pozycja
0
Jak to jest ze wszyscy chcieli Isco, a Eriksena juz nie, bo to inny profil. Przeviez obaj graja na tej samej pozycji.
0
To nie sa bzdury. Ja osobiście bardziej chce transferu Eriksena niz Verrattiego. A jak juz kogos naprawde nie pasuje Wam ta pozycja, to wole Pjanicia
70
Ludzie sie śmieją z transferu Limy, ale podobnie bylo z Douglasem. Wyśmiewany, a w pierwszym sezonie w Barcelonie zdobył tryplet
1
Temat: Eriksen vs Verratti byl tu omawiany kilka razy. A moje pytanie jest: nie chcecie Dunczyka bo wolicie Wlocha, czy nie chcecie Eriksen bo jest za slaby?
14
Nooo żeby zobaczyc jego dobra akcje to bys musial bardzo uwaznie obejrzec mecz. Slabo to malo powiedziane, ale reszta też kiepsko
3
tak swoja droga wczoraj po meczu Portugalia-Meksyk, wg mnie Quaresma to najbardziej zmarnowany talent w ostatniej dekadzie. Potencjał miał wiekszy od CR i to wiele wg wielu osób, mógł grać w Barcelonie przez kilka lat na najwyższym poziomie, albo w innych klubach z Top
0
Dla Liverpool super deal, a dla Aubemayang raczej poziom sportowy klubu sie nie bedzie roznil za duzo. Czy wgl Liverpool stac na niego?
5
Pjanic byl do wyjecia rok temu z Romy za te same pieniądze co Gomes, a dzieli ich kilka klas. Teraz Juve nie bedzie chętne do sprzedania kluczowego pilkarza
2
Dobry jest, według mnie moze wygryzc ze składu Alonso, ktory ostatni sezon mial wyśmienity
0
Ogladalem caly mecz i uwaznie patrzylem na jego grę, i czy od zawodnika ktory znacznie wiecej podab mial do tylu i kilkanascie strat mozna powiedziec o solidnych wystepie
0
Gomes solidny wystep?? mam nadzieje ze nie mowisz o tym Andre Gomesu, który gra u nas i dzisiaj miał weiele strat w meczu
30
Nikolic prowadzi w klasyfikacji strzelcow w MLS i glownie dzieki niemu, Chicago Fire, druzyna ktora ostatnia zajmowala jedne z ostatnich miejwc, teraz jest w swojej Konfederacji tylko za Toronto
0
alee mi chodzi o ten rok. Przerasta innych o kilka klas?
7
Asensio jest dobrym pilkarzem jak na swoj wiek, ale biorać pod uwage co gada Czesio to on wyrasta na faworyta do ZP
5
Serio? Prawie kazdy pilkarz mowi ze nie odchodzi z klubu, zostaje, dobrze mu w danym klubie. Pierwszy przyklad: Suarez w Liverpool mowil to samo i poszedl do nas, pasuje charakterkiem
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Eriksen dla mnie to obecnie najlepszy pomocnik na swiecie, jednak Pjanic to obok wymienionej trojki przez Cb najlepszy rozgrywajacy, nie liczac pomocnikow Realu
0
biorąc aspekt czysto sportowy( cena i wiek piłkarza nie ma znaczenia) jak oceniacie Verrattirgo i Pjanicia?? tematu Eriksena nie poruszam, bo njuz kilka razy był tutaj analizowany
0
Jak wcxoraj postawilem ma Conora to mnie wysmiano
0
Ogladalem 9 walk Mauweathera i ok 6 z nich wg mnie i opinii ktore czytalem powinien przegrac, ale wygral bo to "zloty chlopiec"
0
Moj towar jest bezcenny, ukryty w tajemnicy