0

Polecam obejżeć ten film

0

Polecam obejżeć

0

Polecam obejżeć

0

Polecam obejżeć film

0

Polecam obejżeć

0

Polecam obejżeć ten film

0

Polecam obejżeć

0

Polecam obejżeć

0

Polecam obejżeć (na końcu filmiku najlepsze)

0

Wygrana cieszy :D ale zachowanie PEPE nie

Polecam obejżeć (na końcu filmiku najlepsze)

0

Polecam obejżeć (na końcu filmiku najlepsze)

0

Polecam obejżeć do końca

0

Witam

Czy wie ktoś skąd mozna pobrać cała wczorajszą gale z polskim komentarzem?

0

Wie ktoś skąd można ściągnąc całą gale z komentarzem po polsku ( z Eurosportu) ??

0

Czy wie ktoś skąd można ściągnąc całą gale z komentarzem po polsku ( z Eurosportu) ?

0

Wygląda na to że Pepe ("zwierzok" czy ja mu tam) jest chory umysłowo...
Twierdzi że Realik jest najlepszy... hmmm ale zaraz w czym? Pepe-zwierzaczku niestety to Barca wygrała Lige, LM , SuperPuchar Hiszpani, SuperPuchar Europy no i Klubowe MŚ i Barca jest najlepsza na świecie...

Wesołych Świat!

0

Wracaj do zdrowia Villa!

Wesołych Świąt wszystkim!

0

Tak jest, Barca rządzi!

Przepiekny koniec roku :D

Visca el Barca!!!

0

W końcu !!!!!! Tyle czekania... jeszcze tylko oficjalne info

Sezon jest dłuuugi wiec kazdy dobry zawodnik sie przyda. Mysle że teraz Guardiola bedzie mial wieksze możliwosci do roszad w skladzie.

Jak myslicie są jakieś szanse że Fabre zagra w meczu rewanzowym z RM na Camp Nou ?

0

Pierwsze dwie bramki - cudo :D

Alexis Sanchez Welcome to FC Barcelona :)

0

Mam link do bezpośredniego przekazu z Canal 24 Horas:

http://w ww.rtve.es/alacarta/videos/programa/canal-24-horas/3341/

0

Campeones, Campeones ! ole ole ole !

0

BARCA!!!!!!!

PUTA MOURINHO

PUTA FERGUSON

PUTA WEMBLEY

0

Polsat i wszystko jasne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?