FCBAndrzejFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam obejżeć ten film
0
Polecam obejżeć
0
Polecam obejżeć
0
Polecam obejżeć film
0
Polecam obejżeć
0
Polecam obejżeć ten film
0
Polecam obejżeć
0
Polecam obejżeć
0
Polecam obejżeć (na końcu filmiku najlepsze)
0
Wygrana cieszy :D ale zachowanie PEPE nie
Polecam obejżeć (na końcu filmiku najlepsze)
0
Polecam obejżeć (na końcu filmiku najlepsze)
0
Polecam obejżeć do końca
0
Witam
Czy wie ktoś skąd mozna pobrać cała wczorajszą gale z polskim komentarzem?
0
Wie ktoś skąd można ściągnąc całą gale z komentarzem po polsku ( z Eurosportu) ??
0
Czy wie ktoś skąd można ściągnąc całą gale z komentarzem po polsku ( z Eurosportu) ?
0
Wygląda na to że Pepe ("zwierzok" czy ja mu tam) jest chory umysłowo...
Twierdzi że Realik jest najlepszy... hmmm ale zaraz w czym? Pepe-zwierzaczku niestety to Barca wygrała Lige, LM , SuperPuchar Hiszpani, SuperPuchar Europy no i Klubowe MŚ i Barca jest najlepsza na świecie...
Wesołych Świat!
0
Wracaj do zdrowia Villa!
Wesołych Świąt wszystkim!
0
Tak jest, Barca rządzi!
Przepiekny koniec roku :D
Visca el Barca!!!
0
W końcu !!!!!! Tyle czekania... jeszcze tylko oficjalne info
Sezon jest dłuuugi wiec kazdy dobry zawodnik sie przyda. Mysle że teraz Guardiola bedzie mial wieksze możliwosci do roszad w skladzie.
Jak myslicie są jakieś szanse że Fabre zagra w meczu rewanzowym z RM na Camp Nou ?
0
Pierwsze dwie bramki - cudo :D
Alexis Sanchez Welcome to FC Barcelona :)
0
Mam link do bezpośredniego przekazu z Canal 24 Horas:
http://w ww.rtve.es/alacarta/videos/programa/canal-24-horas/3341/
0
Campeones, Campeones ! ole ole ole !
0
BARCA!!!!!!!
PUTA MOURINHO
PUTA FERGUSON
PUTA WEMBLEY
0
Polsat i wszystko jasne :D