1

Balde i Araujo wyjaśnieni

0

Dałem Rashforda, choć nie wiem dlaczego. Wykończenie u niego pozostawia wiele do życzenia, a to na 9 jest kluczowe...

6

Czarno to widzę :/

28

Brakuje mu tylko na tym mopie koszulki realu, ale ja mu kampanii nie będę układał... :D

0

Czy można złożyć pewnego rodzaju petycję podpartą podpisami widzów Canal + w sprawie wyrzucenia lub odsunięcia Orłowskiego od meczów drużyn z górnej tabeli ?

5

Ołłowski obłońca pław człowieka hahaha

1

@Metalowy14 a więc nazywasz mnie prawicowym motłochem, który ogląda Republike... Ciekawe wnioski z uwagi na to, że w ogóle mnie nie znasz :) Z Twojej wypowiedzi wynika jedno, masz poczucie wyższości nad innymi, być może jakieś niedowartościowanie, a może kompleks? Ktoś Cię skrzywdził? Chcesz czuć się lepszym od innego człowieka i uważasz, że Twoje myślenie jest odpowiednie. Ciekawe.


4

@pax a czy mówimy tu tylko o zabójstwach? Napisz lepiej ile jest kradzieży, gwałtów, ulic gdzie zrobili sobie swoje własne enklawy no i oczywiście weź pod uwagę również bezrobocie i socjalne :)

3

Uważam, że Barca nie potrafi grać w chaosie. Nie są przygotowani na takich rywali. Słaba obrona to jedno, ale trzeba nauczyć się również grać niepoukładaną piłkę.

7

Z nimi się nie wygra, to jest mafia.

1

Co myślicie o takim pomyśle, aby w dobie AI wykorzystać to i przenieść np. konferencję prasową do formatu .mp3 z podziałem na różne głosy. Głos 1 - dziennikarze, Głos 2 - trener, Głos 3 - piłkarze. Zatem wyglądałoby to tak -> TYTUŁ - KONFERENCJA PRASOWA (tekst) - ODTWARZACZ MP3 Z KONFERENCJĄ. Tak, wiem. To dodatkowa praca, zapewne dla dodatkowej osoby. Chciałem się tym z Wami podzielić i zobaczyć co o tym myślicie, ponieważ sam często łapię się na tym, jak bardzo byłoby to pomocne. Robisz obiad - słuchasz w tle. Jedziesz samochodem - słuchasz w tle. Pracujesz na komputerze - słuchasz w tle itd. Biali zazdroszczą nam tej strony, ja uważam z kolei, że moglibyśmy ją wnieść na jeszcze wyższy level. Pozdro :)

2

Miło mi i cieszę się, że mój komentarz, choć napisany w żartobliwym tonie, przyczynił się w jakikolwiek sposób do poszerzenia repertuaru tej strony. Pozdrowienia dla redakcji!

1

Ależ się kopią po czole na Bernabeu

2

Mam wrażenie, że Lewy już by miał 3

1

Hahahhahahhahahaha nieprawdopodobne

0

Już powinno być z 4:1...

1

Fermin do zmiany. To jest parodia.

1

Osoby starające się o posadę komentatora z wadami wymowy niepowinne być zatrudnianie. Uszy więdną...

3

Obserwowałem tabele podczas trwania meczów, Barca przez chwilę była w TOP8, niestety bramkę strzeliła Chelsea i spadliśmy na 9 miejsce. To pokazuje jak ważne jest strzelanie bramek. Kolejna kontrowersja po której nie jesteśmy w TOP8, a warto przypomnieć, że Kopenhaga też potrafi się postawić, tym bardziej, gdy u nas nie będzie pomocy, a nastrzelać bramek pasuje.

34

FCBarca.com powoli staje się jak ALERT RCB i przestrzega przed otaczającą nas zewsząd dezinformacją. Moim zdaniem ciekawy kierunek, a kolejne nagłówki powinny zaczynać się od "ALERT FCB..." :D

5

In Levante We Trust! Vamos Etta Eyong :)

2

Już to widzę jak Klopp po ostatnich jego słowach nt. Realu i obecnej sytuacji klubu porzuca swoje stanowisko w Lipsku, z którym wiąże duże nadzieje i odchodzi do drużyny z wybujałym ego, konfliktami i jakąś dziwną wewnętrzną "aurą". Moim zdaniem to jest nierealne, że wejdzie do tej białej piaskownicy.

1

Młody z Temu czuje respekt do polskiej maszyny

2

@Aragorn33 gość jest świetny. Przydałby się jeszcze jeden taki krwiopijca w ataku i może jeszcze jeden w obronie z takim nastawieniem i zaangażowaniem

3

@Antimadridista_WR dają złotego balona za notoryczne pisanie pierdół na La Rambli typu jaki film wybrać na samotny wieczór

0

Wiele razy dawałem mu szanse, wierząc w to, że odbuduje się i w końcu przebije swój sufit. Wiele razy sfrustrowany jego postawą "wyrzucałem go" z klubu jednocześnie przeklinając. Może naiwność to słabość, ale uważam, że po raz kolejny warto dać mu szansę. Najlepiej gdyby łapał coraz więcej minut i byśmy widzieli progres w jego grze, wierzę w to. W końcu za Xaviego wyglądał solidnie, no ale ta głowa... Miejmy nadzieję, że będzie dobrze. Flick widzi jak się rozwija i czy dojedzie mentalnie na najważniejsze mecze. Oby mu się znowu styki nie popaliły

29

Gość jest niedopodj*****a, jak Al Pacino w Ojcu Chrzestnym.

1

@ricardo0705 trochę pokory, niedawno przecież wygrali z nami w lidze.

1

@reloaded wczoraj obejrzałem "Depresja gangstera" z De Niro w roli głównej. Gangsterska komedia, która potrafiła rozbawić, polecam :)
https://www.filmweb.pl/film/Depresja+gangstera-1999-737

0

Christenglassen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?