FCBGrzesiiek
Dołączył/a: styczeń 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Balde i Araujo wyjaśnieni
0
Dałem Rashforda, choć nie wiem dlaczego. Wykończenie u niego pozostawia wiele do życzenia, a to na 9 jest kluczowe...
6
Czarno to widzę :/
28
Brakuje mu tylko na tym mopie koszulki realu, ale ja mu kampanii nie będę układał... :D
0
Czy można złożyć pewnego rodzaju petycję podpartą podpisami widzów Canal + w sprawie wyrzucenia lub odsunięcia Orłowskiego od meczów drużyn z górnej tabeli ?
5
Ołłowski obłońca pław człowieka hahaha
1
@Metalowy14 a więc nazywasz mnie prawicowym motłochem, który ogląda Republike... Ciekawe wnioski z uwagi na to, że w ogóle mnie nie znasz :) Z Twojej wypowiedzi wynika jedno, masz poczucie wyższości nad innymi, być może jakieś niedowartościowanie, a może kompleks? Ktoś Cię skrzywdził? Chcesz czuć się lepszym od innego człowieka i uważasz, że Twoje myślenie jest odpowiednie. Ciekawe.
4
@pax a czy mówimy tu tylko o zabójstwach? Napisz lepiej ile jest kradzieży, gwałtów, ulic gdzie zrobili sobie swoje własne enklawy no i oczywiście weź pod uwagę również bezrobocie i socjalne :)
3
Uważam, że Barca nie potrafi grać w chaosie. Nie są przygotowani na takich rywali. Słaba obrona to jedno, ale trzeba nauczyć się również grać niepoukładaną piłkę.
7
Z nimi się nie wygra, to jest mafia.
1
Co myślicie o takim pomyśle, aby w dobie AI wykorzystać to i przenieść np. konferencję prasową do formatu .mp3 z podziałem na różne głosy. Głos 1 - dziennikarze, Głos 2 - trener, Głos 3 - piłkarze. Zatem wyglądałoby to tak -> TYTUŁ - KONFERENCJA PRASOWA (tekst) - ODTWARZACZ MP3 Z KONFERENCJĄ. Tak, wiem. To dodatkowa praca, zapewne dla dodatkowej osoby. Chciałem się tym z Wami podzielić i zobaczyć co o tym myślicie, ponieważ sam często łapię się na tym, jak bardzo byłoby to pomocne. Robisz obiad - słuchasz w tle. Jedziesz samochodem - słuchasz w tle. Pracujesz na komputerze - słuchasz w tle itd. Biali zazdroszczą nam tej strony, ja uważam z kolei, że moglibyśmy ją wnieść na jeszcze wyższy level. Pozdro :)
2
Miło mi i cieszę się, że mój komentarz, choć napisany w żartobliwym tonie, przyczynił się w jakikolwiek sposób do poszerzenia repertuaru tej strony. Pozdrowienia dla redakcji!
1
Ależ się kopią po czole na Bernabeu
2
Mam wrażenie, że Lewy już by miał 3
1
Hahahhahahhahahaha nieprawdopodobne
0
Już powinno być z 4:1...
1
Fermin do zmiany. To jest parodia.
1
Osoby starające się o posadę komentatora z wadami wymowy niepowinne być zatrudnianie. Uszy więdną...
3
Obserwowałem tabele podczas trwania meczów, Barca przez chwilę była w TOP8, niestety bramkę strzeliła Chelsea i spadliśmy na 9 miejsce. To pokazuje jak ważne jest strzelanie bramek. Kolejna kontrowersja po której nie jesteśmy w TOP8, a warto przypomnieć, że Kopenhaga też potrafi się postawić, tym bardziej, gdy u nas nie będzie pomocy, a nastrzelać bramek pasuje.
34
FCBarca.com powoli staje się jak ALERT RCB i przestrzega przed otaczającą nas zewsząd dezinformacją. Moim zdaniem ciekawy kierunek, a kolejne nagłówki powinny zaczynać się od "ALERT FCB..." :D
5
In Levante We Trust! Vamos Etta Eyong :)
2
Już to widzę jak Klopp po ostatnich jego słowach nt. Realu i obecnej sytuacji klubu porzuca swoje stanowisko w Lipsku, z którym wiąże duże nadzieje i odchodzi do drużyny z wybujałym ego, konfliktami i jakąś dziwną wewnętrzną "aurą". Moim zdaniem to jest nierealne, że wejdzie do tej białej piaskownicy.
1
Młody z Temu czuje respekt do polskiej maszyny
2
@Aragorn33 gość jest świetny. Przydałby się jeszcze jeden taki krwiopijca w ataku i może jeszcze jeden w obronie z takim nastawieniem i zaangażowaniem
3
@Antimadridista_WR dają złotego balona za notoryczne pisanie pierdół na La Rambli typu jaki film wybrać na samotny wieczór
0
Wiele razy dawałem mu szanse, wierząc w to, że odbuduje się i w końcu przebije swój sufit. Wiele razy sfrustrowany jego postawą "wyrzucałem go" z klubu jednocześnie przeklinając. Może naiwność to słabość, ale uważam, że po raz kolejny warto dać mu szansę. Najlepiej gdyby łapał coraz więcej minut i byśmy widzieli progres w jego grze, wierzę w to. W końcu za Xaviego wyglądał solidnie, no ale ta głowa... Miejmy nadzieję, że będzie dobrze. Flick widzi jak się rozwija i czy dojedzie mentalnie na najważniejsze mecze. Oby mu się znowu styki nie popaliły
29
Gość jest niedopodj*****a, jak Al Pacino w Ojcu Chrzestnym.
1
@ricardo0705 trochę pokory, niedawno przecież wygrali z nami w lidze.
1
@reloaded wczoraj obejrzałem "Depresja gangstera" z De Niro w roli głównej. Gangsterska komedia, która potrafiła rozbawić, polecam :)
https://www.filmweb.pl/film/Depresja+gangstera-1999-737
0
Christenglassen