0

@ViscaBarca123 Podbijam. Będzie można gdzieś oglądać ?

1

@DonVincenzo Całkowicie się zgadzam.

0

@escarabajo Dla Ciebie herby są istotne ? Luz.

Reasumując. To są Wasze pieniądze,Wasz wybór.

Pozdrawia 8 miejsce w rankingu na całą Polskę.

Dobrej nocy chłopcy.

0

@escarabajo Dlaczego uważasz że nie warto mu się tłumaczyć? Chętnie wysłucham opinie innych "graczy".

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pomiajm kwestie że zaprzeczasz sam sobie ale cóż. Skoro aż tak bardzo to Cię ciekawi to mógłbym wytłumaczyć Ci to w jasny i przejrzysty sposób ale po prostu nawet nie mam na to ochoty.

Owszem,dla mnie jest to sposób na życie i jak widzę jak ktoś wrzuca takie kursy to po prostu śmieje się w środku. Może kiedyś sam to zrozumiesz,że całkowicie mija się to z celem. Może.

Pozdrawiam.

0

@barcelonaLM Jasne,że tak. Gdy ktoś lubi grać za dwójkę i tasiemki.

0

@okiemtypera_lucaxx95 W tym że uważasz się za wielkiego eksperta ,a przynajmniej mam takie wrażenie i po prostu mnie to strasznie irytuje. Może innaczej. Jaka była największa Twoja wygrana grając takie śmieszne kursy? Ostatnio wydaje mi się,że Cię wyjaśniłem.

0

@okiemtypera_lucaxx95 ....a ten znowu.

0

@nelson25 O ile to Twój kupon w co nie wątpię to..Gratulacje,lecz z drugiej strony po prostu szkoda.

0

@Jaca27 Idąc Twoim tokiem rozumowania...Ty nie powinieneś mieć prawa głosu tutaj?

0

@Tomo1989 Totki.

1

@Ghotti Chyba że robi ekspresowy lub na ten sam bank,ale to inna kwestia.

1

@Jaca27 Szczerze? Tak naprawdę bliżej mi do Lecha,Cracovii czy też Arki niż do...Ale jak zobaczyłem jak niektórzy tu przeżywają to takie małe prowo,hihi.


Miłego dnia!

0

@Coutinho007 Obiektywnie? To się nadawało więcej niż czerwo.

6

Było tu wielu "fanów" Lecha....


Więc...


Jest tak jak należy. :)

0

@adi7adi8 Edit. Oddali 21 strzałów a i tak odpadli. Jest pięknie!

0

@ArterkHD To Nas załatwili. Oby Barcelona poprawiła humor. Udanego wieczoru życzę.

0

@adi7adi8 Jasne,że tak. Dobrze,że decydują bramki.

2

@ArterkHD Niestety się zgadzam z wcześniejszymi odpowiedziami...

0

@kewin Ładny kabarecik.

0

Hahahahah. Kabaret.

0

@ArterkHD ...i teraz tylko utrzymać.

2

@`Sin I teraz tylko utrzymać :)

0

@`Sin ....oby samobójcza.

0

@ArterkHD Wzajemnie!

0

@ArterkHD Wygrana Lechi i 3 koła wpada do kieszeni :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Tym bardziej wtedy nie gra się takich kursów. Taka moja subiektywna opinia.

0

@darr0o O. Widzisz,nauczyłaś się.

Miłego wieczoru,nocy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dobry wieczór.

Nie gra się takich kursów.

Pozdrawiam.

0

@darr0o * dopóki

Wybacz ale aż oczy bolą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?