FCBKUBANO
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2018
Kraków
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Podbijam. Będzie można gdzieś oglądać ?
1
@DonVincenzo Całkowicie się zgadzam.
0
@escarabajo Dla Ciebie herby są istotne ? Luz.
Reasumując. To są Wasze pieniądze,Wasz wybór.
Pozdrawia 8 miejsce w rankingu na całą Polskę.
Dobrej nocy chłopcy.
0
@escarabajo Dlaczego uważasz że nie warto mu się tłumaczyć? Chętnie wysłucham opinie innych "graczy".
0
@okiemtypera_lucaxx95 Pomiajm kwestie że zaprzeczasz sam sobie ale cóż. Skoro aż tak bardzo to Cię ciekawi to mógłbym wytłumaczyć Ci to w jasny i przejrzysty sposób ale po prostu nawet nie mam na to ochoty.
Owszem,dla mnie jest to sposób na życie i jak widzę jak ktoś wrzuca takie kursy to po prostu śmieje się w środku. Może kiedyś sam to zrozumiesz,że całkowicie mija się to z celem. Może.
Pozdrawiam.
0
@barcelonaLM Jasne,że tak. Gdy ktoś lubi grać za dwójkę i tasiemki.
0
@okiemtypera_lucaxx95 W tym że uważasz się za wielkiego eksperta ,a przynajmniej mam takie wrażenie i po prostu mnie to strasznie irytuje. Może innaczej. Jaka była największa Twoja wygrana grając takie śmieszne kursy? Ostatnio wydaje mi się,że Cię wyjaśniłem.
0
@okiemtypera_lucaxx95 ....a ten znowu.
0
@nelson25 O ile to Twój kupon w co nie wątpię to..Gratulacje,lecz z drugiej strony po prostu szkoda.
0
@Jaca27 Idąc Twoim tokiem rozumowania...Ty nie powinieneś mieć prawa głosu tutaj?
0
@Tomo1989 Totki.
1
@Ghotti Chyba że robi ekspresowy lub na ten sam bank,ale to inna kwestia.
1
@Jaca27 Szczerze? Tak naprawdę bliżej mi do Lecha,Cracovii czy też Arki niż do...Ale jak zobaczyłem jak niektórzy tu przeżywają to takie małe prowo,hihi.
Miłego dnia!
0
@Coutinho007 Obiektywnie? To się nadawało więcej niż czerwo.
6
Było tu wielu "fanów" Lecha....
Więc...
Jest tak jak należy. :)
0
@adi7adi8 Edit. Oddali 21 strzałów a i tak odpadli. Jest pięknie!
0
@ArterkHD To Nas załatwili. Oby Barcelona poprawiła humor. Udanego wieczoru życzę.
0
@adi7adi8 Jasne,że tak. Dobrze,że decydują bramki.
2
@ArterkHD Niestety się zgadzam z wcześniejszymi odpowiedziami...
0
@kewin Ładny kabarecik.
0
Hahahahah. Kabaret.
0
@ArterkHD ...i teraz tylko utrzymać.
2
@`Sin I teraz tylko utrzymać :)
0
@`Sin ....oby samobójcza.
0
@ArterkHD Wzajemnie!
0
@ArterkHD Wygrana Lechi i 3 koła wpada do kieszeni :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tym bardziej wtedy nie gra się takich kursów. Taka moja subiektywna opinia.
0
@darr0o O. Widzisz,nauczyłaś się.
Miłego wieczoru,nocy.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dobry wieczór.
Nie gra się takich kursów.
Pozdrawiam.
0
@darr0o * dopóki
Wybacz ale aż oczy bolą.