0

@FcPortoFan1999, udaje, bo wiedział, że nie ma szans wygrać i wolał poddać mecz

2

@Ronin47, Fati, a kogo byś chciał

24

@marek86, jedni i drudzy są beznadziejni i na te pytanie nie ma innej odpowiedzi

1

@bartekvisca , po co takie głupoty?

0

@ShawnC, będziemy się wstrzymywać z opiniami do końca jego kontraktu z Barceloną? W żadnym sezonie nie pokazał niczego co sprawiałoby, że ktoś mógłby pomyśleć „tak, to piłkarz na Barcelonę”. Oby jednak udało się go gdzieś wypchnąć, z takimi zawodnikami na szczyt nie da się wrócić

0

@tristan87, rok 2016/2017 to ostatni rok kiedy nasz klub był w LM?

0

@ShawnC, po jakim jednym meczu? Wnioski ludzie wyciągają po jego obecności w Barcelonie, a nie jednym meczu. Na dzień dzisiejszy jeden z najgorszych w kadrze

1

Wczorajszy mecz trzech piłkarzy w wieku 17 lat i przede wszystkim drużyna grała w 10, bo Ferran Torres w tym klubie to jakiś nieśmieszny żart. Marzeniem jest przeczytać do końca okienka transferowego informacje o opuszczeniu klubu przez popularną Sardynkę

0

Komentarz usunięty

0

@ACMaldini3, Ty jesteś kibicem Barcelony czy Milanu?

0

@abram3k, ciekawe kiedy Ty w końcu zaczniesz pisać z sensem

2

Świetny wynik, brawo drużyna, brawo Lewy.

Mistrzostwo jest nasze hej

4

Lewy celował w kibica chyba

0

Wystarczy, że obrońca popełni błąd, a sędzia gwizdnie wątpliwy faul i już Inigo wyzywany od idiotow. Leczcie się

0

@Peciak, a widzisz, sprawa wyjaśniona Mięśniaku

0

@Peciak, a co wróciliśmy do trzech zmian?

1

@MesQueUnClub96, jakoś w listopadzie

0

Balde już kontuzja?

5

@konrad1661, oby do jutra

6

Lewy może cały sezon stać w polu karnym i takie okazje wykorzystywać i będzie to najlepsze co może zrobić dla Barcelony. Bardzo dobre ustawienie, takie okazje też trzeba umieć wykorzystać. Dośrodkowanie Balde przeciągnięte, ale same podanie Yamala już bardzo dobre

0

I tak jesteśmy najlepsi na świecie

3

Zajeb*** mu kopa i nie ma za to żółtej kartki?

0

Lamine się bawi w tego co go kąpał

4

@macio_944, jakość często gorsza niż wiadomo gdzie

1

@macio_944, nawet jak przegrywa to dla mnie i tak jest przegranym

0

@PatrykBarca, ale wciąż nie jest pierwszym zawodnikiem, którego należałoby się pozbywać

1

@NeroTFP1, słabiutko słabiutko. Szkoda, że nie 60

1

@NeroTFP1, na razie jest bezpieczny, bo nie ma pieniędzy na rejestrację

0

@PatrykBarca, kogo z niego robimy? Przecież to, że był w poprzednim sezonie najlepszym pomocnikiem to niepodważalny fakt

0

@kanver_, no bo odejść nie chciał, ale jeśli w klubie dzieje się coś co go jeszcze mocniej zaczęło irytować to nie zdziwię się jeśli sam poprosiłby o odejście gdzieś gdzie jest spokojniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?