FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999, udaje, bo wiedział, że nie ma szans wygrać i wolał poddać mecz
2
@Ronin47, Fati, a kogo byś chciał
24
@marek86, jedni i drudzy są beznadziejni i na te pytanie nie ma innej odpowiedzi
1
@bartekvisca , po co takie głupoty?
0
@ShawnC, będziemy się wstrzymywać z opiniami do końca jego kontraktu z Barceloną? W żadnym sezonie nie pokazał niczego co sprawiałoby, że ktoś mógłby pomyśleć „tak, to piłkarz na Barcelonę”. Oby jednak udało się go gdzieś wypchnąć, z takimi zawodnikami na szczyt nie da się wrócić
0
@tristan87, rok 2016/2017 to ostatni rok kiedy nasz klub był w LM?
0
@ShawnC, po jakim jednym meczu? Wnioski ludzie wyciągają po jego obecności w Barcelonie, a nie jednym meczu. Na dzień dzisiejszy jeden z najgorszych w kadrze
1
Wczorajszy mecz trzech piłkarzy w wieku 17 lat i przede wszystkim drużyna grała w 10, bo Ferran Torres w tym klubie to jakiś nieśmieszny żart. Marzeniem jest przeczytać do końca okienka transferowego informacje o opuszczeniu klubu przez popularną Sardynkę
0
Komentarz usunięty
0
@ACMaldini3, Ty jesteś kibicem Barcelony czy Milanu?
0
@abram3k, ciekawe kiedy Ty w końcu zaczniesz pisać z sensem
2
Świetny wynik, brawo drużyna, brawo Lewy.
Mistrzostwo jest nasze hej
4
Lewy celował w kibica chyba
0
Wystarczy, że obrońca popełni błąd, a sędzia gwizdnie wątpliwy faul i już Inigo wyzywany od idiotow. Leczcie się
0
@Peciak, a widzisz, sprawa wyjaśniona Mięśniaku
0
@Peciak, a co wróciliśmy do trzech zmian?
1
@MesQueUnClub96, jakoś w listopadzie
0
Balde już kontuzja?
5
@konrad1661, oby do jutra
6
Lewy może cały sezon stać w polu karnym i takie okazje wykorzystywać i będzie to najlepsze co może zrobić dla Barcelony. Bardzo dobre ustawienie, takie okazje też trzeba umieć wykorzystać. Dośrodkowanie Balde przeciągnięte, ale same podanie Yamala już bardzo dobre
0
I tak jesteśmy najlepsi na świecie
3
Zajeb*** mu kopa i nie ma za to żółtej kartki?
0
Lamine się bawi w tego co go kąpał
4
@macio_944, jakość często gorsza niż wiadomo gdzie
1
@macio_944, nawet jak przegrywa to dla mnie i tak jest przegranym
0
@PatrykBarca, ale wciąż nie jest pierwszym zawodnikiem, którego należałoby się pozbywać
1
@NeroTFP1, słabiutko słabiutko. Szkoda, że nie 60
1
@NeroTFP1, na razie jest bezpieczny, bo nie ma pieniędzy na rejestrację
0
@PatrykBarca, kogo z niego robimy? Przecież to, że był w poprzednim sezonie najlepszym pomocnikiem to niepodważalny fakt
0
@kanver_, no bo odejść nie chciał, ale jeśli w klubie dzieje się coś co go jeszcze mocniej zaczęło irytować to nie zdziwię się jeśli sam poprosiłby o odejście gdzieś gdzie jest spokojniej