0

Ludwiczek w cymbał

0

@Transu96, Messi przed nimi i będzie to jakoś grało

0

@RomanHoffer, ja nie wiem nic na temat ruchu fizycznego, bo od 1,5 roku mam rozwalone kolano, zabieg miał pomóc, ale na razie 7 miesięcy po zabiegu niewiele dobrego czuje :)

9

@draxidox, dlatego jak się jedzie każdego dnia rano autostradą z Zgorzelca do Drezna to na tejże autostradzie widać głównie polskie rejestracje, bo właśnie tam ludzie wolą pracować niż w Polsce :)

0

@HighestInTheRoom, oni tacy nie są, ona zreszta tez

0

@SuperPatsonFCB, z Levante akurat kiedyś mecze były całkiem fajne

0

@okiemtypera_lucaxx95, nic Ci to nie da, bo to internet. Gdyby to było chociażby miejsce gdzie widujesz ludzi normalnie, a nie tylko z nimi piszesz to można sobie porozmawiać, ale tutaj? Kiedyś ktoś gdzieś napisał, że przy jakimkolwiek meetingu, niektórzy baliby się powiedzieć jaki mają tu nick, a Ty czegoś oczekujesz od części społeczności :D

Żeby była jasność, mówię tylko o niektórych użytkownikach

3

@okiemtypera_lucaxx95, czym Ty się w ogóle przejmujesz? Przecież to tylko internet i La Rambla, a niektórzy użytkownicy potrafią tylko pierdzielić głupoty. Olej jak najszybciej sprawę i nie nakręcaj tego, bo co poniektórzy żeby kilka zielonych przytulić tylko będą na to czekać ;)

6

@KrychaFCB, wróci liga to co tydzień będziemy mieli afery z Viniciusem, a jak Realowi nie będzie szło to jeszcze częściej

2

@Mixtape, jaki ojciec taki syn hehe

0

BRAWO SZKOCJA!!! NIE DLA HAALANDA NA MISTRZOSTWACH

3

@adamLeo66, był stosunek, to na pewno

0

@FCB_dimiC, dokładnie, Messi to już by tam ze dwie brameczki na luzie strzelił

0

Haaland bez kolegów nie istnieje, wystarczy, ze nie ma mu kto piłeczki na tacy wystawić i gościa nie ma. Gdzie mu do Messiego

0

Jeśli Norwegia tak dalej będzie grać to zbyt szybko na ME się nie pojawia

2

@FcPortoFan1999, nie ma powodu żeby się go bać, w Norwegii nikt mu tak piłki nie poda jak w City ;)

Prawda @MesQueUnClub96?

0

Szkocja dzisiaj taktykę Polski przyjęła

0

@LaRoja, Citizen, który sam się ładuje z promieni słonecznych. Kupowałem kiedyś podobny swojej i zadowolona była, może osobie, której chcesz kupić również się spodoba. Spróbuje znaleźć link


https://www.demus-zegarki.pl/product-pol-56971-Zegarek-Damski-Citizen-Eco-Drive-EM0576-80A.html?country=1143020003&utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&gad=1&gclid=CjwKCAjws7WkBhBFEiwAIi168-41bSBMUBQtzlql_q--_N4sIXmUZb0MvjzLqiXEU8N0Bds79R1GKBoCfw8QAvD_BwE

Podobny lub taki sam. Zapominasz o wymianie baterii + ładnie się prezentuje

3

@AlexDark00, dzięki zamianie @Kessie bedzie mógł się oddać dla firmy @Luciano99 w 150% swojego czasu

1

@Kessie, hehehe, fotografujesz mnie?

2

@LM10GOAT, oczywiście, że tak. @Kessie wybacz, ale Brozović przy Tobie to najlepszy piłkarz na świecie

0

@Popitek12, Dodi to Ty?

0

@RichardWinters, aż kiedyś spróbuje ;p

8

@VegetaPolska, ona już się z niejednym całowała od 4 maja, wcale jej się nie dziwie

1

@arasz1819, jaka Lepa?

1

@SenseiFCB, masz gdzie wyprowadzać na spacer tego swojego lisa w takim razie

4

Lewandowski zaniepokojony, bo jego drużyna narodowa przegrywa

1

@Bocheno1, mojej narzeczonej też?

4

@Colin94, tak, a co?

6

@Mario96w, mi jak narzeczona wysłała to tez nie mogłem zobaczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?